Skuteczne i fachowe oddłużanie długów

21 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy wiecie, że skuteczne i fachowe oddłużanie długów ma sens? W dzisiejszych czasach wiele osób zmaga się z problemem zadłużenia, który może wynikać z różnych przyczyn, takich jak nieprzewidziane wydatki, utrata pracy czy niewłaściwe zarządzanie finansami osobistymi. Niezależnie od źródła problemu, długi mogą stać się ciężarem, który znacząco wpływa na jakość życia i spokój ducha. W takich sytuacjach pomoc profesjonalnej Kancelarii Oddłużeniowej może być nieoceniona. Skuteczne i fachowe oddłużanie długów z naszym wsparciem to realna szansa na odzyskanie wolności finansowej.

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
8.157,12 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w skutecznym oddłużaniu klientów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Przez lata pracy zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala nam na prowadzenie spraw z najwyższą starannością i skutecznością. Dzięki naszej pomocy wielu klientów cieszy się dziś wolnością finansową. Ich problemy z długami zostały rozwiązane w sposób, który pozwolił im na nowo cieszyć się życiem bez ciągłego stresu i niepewności.

Skuteczne i fachowe oddłużanie długów

Skuteczne i fachowe oddłużanie długów

Nasz zespół ekspertów przeprowadza szczegółową weryfikację stanu finansowego klienta, co pozwala na opracowanie najbardziej optymalnej strategii oddłużenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które nie tylko pomogą naszym klientom wyjść z długów ale również zapobiegną ich ponownemu narastaniu w przyszłości.

Jednym z kluczowych sukcesów naszej Kancelarii jest fakt, że wielokrotnie udało nam się doprowadzić do oddalenia powództwa w całości przez sąd. Tego typu wyniki są możliwe dzięki dogłębnej znajomości prawa, a także umiejętności negocjowania z wierzycielami. W wielu przypadkach udowodniliśmy, że wierzyciel nie miał z nami szans. Udowodniliśmy również, że nasze argumenty były na tyle przekonujące, że sąd podjął decyzję korzystną dla naszego klienta.

Skuteczne i fachowe oddłużanie długów z naszą pomocą to nie tylko negocjacje z wierzycielami czy reprezentowanie klienta przed sądem. To również wsparcie w zakresie edukacji finansowej, które pozwala naszym klientom na unikanie podobnych problemów w przyszłości. Wierzymy, że prawdziwa wolność finansowa to nie tylko brak długów. To również umiejętność zarządzania swoimi finansami w sposób, który zapewnia stabilność i bezpieczeństwo.

Nasze usługi oddłużeniowe obejmują szeroki zakres działań

Oferujemy między innymi pomoc w negocjacjach z wierzycielami, przygotowywaniu wniosków o upadłość konsumencką czy reprezentacji w postępowaniach sądowych. W każdym przypadku naszym celem jest znalezienie takiego rozwiązania, które pozwoli klientowi wyjść na prostą z trudnej sytuacji finansowej.

Skuteczne i fachowe oddłużanie długów jest procesem, który wymaga czasu, cierpliwości i profesjonalnego podejścia. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, aby skutecznie wspierać naszych klientów w tym procesie. Dzięki współpracy z nami, wiele osób odzyskało kontrolę nad swoim życiem finansowym i może teraz cieszyć się wolnością, o jakiej wcześniej mogli tylko marzyć.

Jeśli borykasz się z problemem zadłużenia i szukasz skutecznego rozwiązania, skontaktuj się z nami

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to najlepszy wybór dla tych, którzy pragną raz na zawsze rozwiązać swoje problemy finansowe. Zapewniamy profesjonalizm, indywidualne podejście oraz realne efekty, które przekładają się na satysfakcję i bezpieczeństwo naszych klientów. Oddłużanie długów jest realne – przekonaj się sam, wybierając najlepszą Kancelarię Oddłużeniową.


Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów ma sens tylko z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego. W obliczu rosnących zobowiązań finansowych wielu konsumentów…

Oddłużanie procesowe po wniesionej apelacji

W naszej pracy nadrzędnym celem jest wyprowadzenie Klientów z długów. Bez wątpienia oddłużanie procesowe po wniesionej apelacji, miało miejsce w…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne i fachowe oddłużanie długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget