Oddłużanie i skuteczna pomoc dłużnikom z całej Polski

21 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie i skuteczna pomoc prawna to nasza codzienność. Wiemy, jak pomóc klientom wydostać się ze spirali zadłużenia. W obliczu problemów finansowych wielu z nas czuje się przytłoczonych i nie wie, do kogo się zwrócić o pomoc. Długi mogą stać się ciężarem, który znacząco wpływa na jakość życia, powodując stres i bezsenność. W takich chwilach nieoceniona okazuje się profesjonalna pomoc prawna. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w przywracaniu naszym klientom wolności finansowej. Dzięki naszemu zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać osoby w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.300,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Oddłużanie i skuteczna pomoc

Zrozumienie skomplikowanego prawa finansowego i bankowego to dla wielu bariera nie do przejścia. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wie doskonale, jak przeprowadzić przez ten proces, aby osiągnąć najlepsze możliwe wyniki dla naszych klientów. Oddłużanie i skuteczna pomoc to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja, dzięki której możemy pomagać ludziom w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem.

Przykładem efektywności naszych działań jest historia jednego z naszych klientów, który znalazł się w trudnej sytuacji finansowej z powodu niespłaconych kredytów i rosnących odsetek. Po wnikliwej analizie jego sprawy, przygotowaliśmy odpowiednią strategię obrony i reprezentowaliśmy go przed sądem. Nasze doświadczenie i dogłębna wiedza prawnicza zaowocowały sukcesem – sąd oddalił powództwo w całości. Dzięki naszej pomocy, klient ten mógł odetchnąć z ulgą i wreszcie cieszyć się wolnością finansową, o której marzył.

Jak pomagamy odzyskać wolność finansową?

Oddłużanie i skuteczna pomoc

Proces oddłużania jest złożony i wymaga indywidualnego podejścia do każdej sprawy. Nasze działania zaczynamy od szczegółowej analizy sytuacji finansowej klienta, co pozwala nam na zidentyfikowanie najlepszej ścieżki działania. Czy to negocjacje z wierzycielami, czy reprezentacja w sądzie – zawsze stawiamy na profesjonalizm i transparentność.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie:

- negocjacji z wierzycielami w celu rozłożenia go na dogodne raty,
- reprezentacji przed sądami i instytucjami finansowymi,
- przygotowywania wniosków o upadłość konsumencką,
- doradztwa w zakresie finansów,
- ochrony praw konsumentów w przypadku nieuczciwych praktyk wierzycieli.

Zrozumiemy, jak duży ciężar spada z barków naszych klientów, gdy uda się rozwiązać ich problemy finansowe. Nasze wsparcie pozwala im nie tylko na uregulowanie zobowiązań, ale również na pozbycie się stresu i odzyskanie spokoju ducha. Jesteśmy świadkami wielu sytuacji, w których ludzie odzyskują nadzieję i z optymizmem patrzą w przyszłość. To dla nas największa nagroda. Oddłużanie i skuteczna pomoc z nami ma sens.

Oddłużanie i skuteczna pomoc to nie tylko nasza praca ale to również misja, którą realizujemy z pełnym zaangażowaniem. Jeżeli borykasz się z problemami finansowymi i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, skontaktuj się z nami. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa, aby pomóc Ci odzyskać wolność finansową i cieszyć się życiem bez długów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i skuteczną pomoc prawną na każdym etapie procesu oddłużania. Nie pozwól, aby długi przejęły kontrolę nad Twoim życiem. Odzyskaj ją razem z nami.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomoże Ci na każdym etapie. Nie martw się na zapas. Długi można pokonać. Jeśli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami.


Fachowa pomoc dla zadłużonych to nasza codzienność

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej uzyskasz profesjonalną pomoc. Fachowa pomoc dla zadłużonych to nasza codzienność, pasja oraz misja. Zadłużenie to problem…

Mity dotyczące płatności ratalnych

Mity dotyczące płatności ratalnych, spowodowały także dodatkowe zadłużenie u Pani Weroniki. Z pewnością, gdyby kobieta nie wierzyła w to, że…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i skuteczna pomoc

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget