Nasze oddłużenia to profesjonalne rozwiązania dla każdego

18 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nasze oddłużenia mają sens i są zdecydowanie profesjonalnymi rozwiązaniami dla każdego dłużnika. Zadłużenie może przytłaczać i prowadzić do sytuacji bez wyjścia. Osoby, które znalazły się w takiej sytuacji, często nie widzą światła w tunelu. Jednakże, nasze oddłużenia mają sens i są zdecydowanie spełnieniem marzeń każdego dłużnika, co potwierdzają liczne przypadki naszych klientów.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
2.250,10 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Przykładem może być historia jednego z naszych klientów, który znalazł się w niezwykle trudnej sytuacji finansowej. Został pozwany przez wierzyciela, a perspektywa sądowej rozprawy i możliwość poniesienia poważnych konsekwencji sprawiły, że kompletnie się zagubił. Nie wiedział, jakie kroki podejmować, aby wyjść z długów i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Nasze oddłużenia to profesjonalne rozwiązania dla każdego

Nasze oddłużenia

Nasze działania skupiły się na dogłębnej analizie sytuacji finansowej klienta, a następnie na opracowaniu skutecznej strategii obrony przed sądem. W wyniku naszych profesjonalnych działań sąd oddalił powództwo wierzyciela w całości. To zwycięstwo było możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy i zrozumieniu, że każdy przypadek jest wyjątkowy. Nasze oddłużenia opierają się na solidnych fundamentach prawnych oraz znajomości procedur, które pozwalają na efektywne działanie w obronie interesów naszych klientów.

Klient, którego wspomniana historia dotyczy, wreszcie może odetchnąć z ulgą i cieszyć się życiem. Jego przypadek dowodzi, że nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach finansowych jest miejsce na pozytywne rozwiązanie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksową pomoc w oddłużaniu, która obejmuje nie tylko reprezentację przed sądem, ale także doradztwo finansowe i negocjacje z wierzycielami.

Każdy dłużnik ma swoje prawa

Nasze oddłużenia

Niejednokrotnie wierzyciele, korzystając z braku wiedzy dłużników, próbują narzucić niekorzystne warunki spłaty lub wywierać na nich nieuzasadnioną presję. Naszym zadaniem jest zapewnienie, że prawa naszych klientów są respektowane i że znajdują oni najlepszą drogę do wyjścia z długów.

Oddłużanie to nie tylko zamykanie przeszłych zobowiązań, ale także budowanie stabilnej przyszłości finansowej. Dlatego nasze oddłużenia obejmują również wsparcie w planowaniu budżetu, zarządzaniu finansami i unikaniu podobnych sytuacji w przyszłości. Edukacja w zakresie finansów osobistych jest nieodłącznym elementem naszej oferty, ponieważ wierzymy, że świadomy dłużnik to dłużnik, który może skutecznie unikać pułapek zadłużenia.

Nasze oddłużenia mają sens i są realnym wsparciem dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Profesjonalne podejście, indywidualna strategia oraz kompleksowe działania prawne i finansowe to klucz do sukcesu w procesie oddłużania. Nasz klient, który dzięki naszej pomocy wyszedł z długów, jest najlepszym przykładem na to, że z odpowiednim wsparciem każdy może odzyskać finansową niezależność i cieszyć się życiem bez ciężaru zadłużenia.

Pamiętajcie, że nasze oddłużenia to skuteczna droga do wolności finansowej. Nie dajcie się pokonać. Jeśli zmagasz się z problemem zadłużenia i poszukujesz skutecznej pomocy, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji i pomożemy Ci odzyskać finansową niezależność. Nasze oddłużenia to Twój pierwszy krok do wolności – zrób go razem z nami.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to TOP Kancelaria w Polsce. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zadzwoń i przekonaj się.


Internetowa pożyczka bez zdolności kredytowej

Internetowa pożyczka bez zdolności kredytowej zaciągnięta przez Pana Bartosza, spowodowała znaczący wzrost jego zadłużenia. Istotnie mężczyzna dołożył sobie kolejne zobowiązanie,…

Provident pożyczka ratalna nie jest panaceum na Twoje długi

Kolejna osoba przekonała się, że Provident pożyczka ratalna, nie pomogła zapanować nad powstałym zadłużeniem. W związku z tym, chcemy podkreślić,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nasze oddłużenia

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget