Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty to Twoja skuteczna obrona

18 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty to skuteczna obrona w procesie sądowym. W obliczu wyzwania, jakim jest otrzymanie nakazu zapłaty, wielu dłużników czuje się przytłoczonych i często nie wie, jakie kroki podjąć, aby obronić swoje prawa oraz interesy. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej osobom, które znalazły się w takiej sytuacji. Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty jest zawsze skuteczny, co potwierdza doświadczenie naszych klientów.

Powód: mBank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
12.338,93 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty to Twoja skuteczna obrona

Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty

Niedawno mieliśmy przyjemność reprezentować klienta. Został on pozwany przez wierzyciela i stanął przed wyzwaniem. Tym wyzwaniem był nakaz zapłaty. Nasz klient, niepewny swojej pozycji prawnej i zaniepokojony możliwością egzekucji, zwrócił się do nas o pomoc. Po dokładnej analizie sprawy i zebraniu niezbędnych dokumentów, przystąpiliśmy do działania.

W pierwszej kolejności, skoncentrowaliśmy się na przygotowaniu solidnie uzasadnionego sprzeciwu od nakazu zapłaty. Nasz zespół doświadczonych prawników zadbał o to, aby dokument ten zawierał wszystkie istotne argumenty prawne oraz dowody, które mogłyby przekonać sąd do uchylenia nakazu. Sprzeciw został złożony w wyznaczonym terminie, co jest kluczowe dla zachowania praw strony w postępowaniu sądowym.

Sąd, po zapoznaniu się z przedstawionymi dowodami, oddalił powództwo w całości. Decyzja ta była dla naszego klienta ogromną ulgą. Dzięki naszej pomocy, klient czuje się zdecydowanie lepiej i może żyć bez ciężaru długów.

Sprzeciw od nakazu zapłaty jest bardzo ważny

Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty

W każdym przypadku konieczne jest indywidualne podejście do sprawy oraz dogłębna analiza okoliczności, które doprowadziły do wystawienia nakazu zapłaty. Warto pamiętać, że nakaz zapłaty nie jest równoznaczny z ostatecznym rozstrzygnięciem sprawy. Każdy dłużnik ma prawo do obrony swoich interesów i przedstawienia swojej wersji wydarzeń. Dlatego też, jeżeli znajdują Państwo się w podobnej sytuacji, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie chronić prawa naszych klientów i zapewniać im profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu sądowego. Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty pokona wierzyciela.

Termin na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty jest ściśle określony i nie możecie go Państwo przegapić. Niezwłoczne działanie i skonsultowanie się z ekspertem może mieć decydujące znaczenie dla pomyślnego rozwiązania sprawy. Nasza kancelaria jest gotowa służyć Państwu pomocą, aby zapewnić, że Państwa prawa są należycie chronione i dochodzone w sposób profesjonalny i skuteczny.

Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty jest potężnym narzędziem, które może zapobiec niekorzystnym konsekwencjom finansowym. Nasza kancelaria jest gotowa wspierać klientów w każdym etapie postępowania, oferując swoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Jeśli więc otrzymaliście Państwo nakaz zapłaty i nie wiecie, jak postąpić – zapraszamy do kontaktu, ponieważ razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Wam wyjść z trudnej sytuacji bez ciężaru długów.

Z naszą pomocą możecie pokonać swoje problemy finansowe

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zna się na oddłużaniu i jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto tylko tego potrzebuje.

Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty pokona wierzyciela. Zadzwoń do nas i przekonaj się. Czekamy na Twój telefon i z przyjemnością pomożemy Ci pokonać Twoje długi. Nie czekaj aż wierzyciele zdominują Twoje życie bo nie warto. Lepiej działać i cieszyć się życiem.


Rejestr dłużników to nie koniec świata

Rejestr dłużników to nie koniec świata – jak skutecznie wyjść z długów? W dzisiejszych czasach wiele osób zmaga się z…

Pożyczka pozabankowa to drogie zobowiązanie

Pan Rafał chcąc szybko zdobyć pieniądze, skorzystał z oferty jednej z firm pożyczkowych. Niestety popełnił błąd, ale o tym przekonała…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget