Provident pożyczka ratalna nie jest panaceum na Twoje długi

Kolejna osoba przekonała się, że Provident pożyczka ratalna, nie pomogła zapanować nad powstałym zadłużeniem. W związku z tym, chcemy podkreślić, że w przypadku kłopotów ze spłatą posiadanych zobowiązań, te nowe nie okażą się panaceum na powstałe problemy. Dlatego, kiedy znajdziecie się w tak trudnej sytuacji jak pozwany przez Provident, koniecznie skorzystajcie ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Chociaż w ocenie naszego Klienta ta sprawa wyglądała beznadziejnie, jednak z ostateczną opinią poczekaliśmy do chwili otrzymania dokumentów. Istotnie po ich analizie okazało się, że możemy powalczyć o oddalenie przynajmniej części powództwa. W rezultacie zakończyliśmy ten spór dopiero w sądzie II instancji, po apelacji, którą wnieśliśmy w imieniu pozwanego. Tam sąd ograniczył powództwo Provident z 20.993,81 zł do 6.035,83 zł.   

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 20.993,81 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Po apelacji zasądzono 6.035,83 zł oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów  

Provident pożyczka ratalna nie pomoże Ci uporać się z długami

Ileż to razy podczas rozmów z zadłużonymi słyszymy, jak sami próbowali sobie radzić z powstałym zadłużeniem. Oczywiście jak można się domyślić, podejmowane przez nich działania, sprowadzały się do zaciągania kolejnych zobowiązań, które pogarszały ich sytuację. Istotnie wielu z nich przekonało się, że także Provident pożyczka ratalna w żaden sposób nie pomogła, uporać się z długami. Godnym uwagi jest fakt, że zadłużonym wydaje się, że kolejna pożyczka pomoże im wyjść z długów. Niewątpliwie właśnie w ten sposób sprawiają, że ich długi bardzo szybko rosną, powodując ogromy zator finansowy. Rzeczywiście dobrze jest, kiedy w końcu decydują się na specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu i nawiązują współpracę z naszą kancelarią. Bez wątpienia wówczas dają sobie szansę na oddłużenie.

Sąd II instancji zmienia wyrok na korzyść pozwanego

Po wniesieniu przez nas apelacji, sąd II instancji zmienia wyrok, wydany przez sąd rejonowy. W rezultacie ogranicza powództwo Provident o 14.957,98 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Provident pożyczka ratalna

Provident pożyczka ratalna

Inna ostatnio wygrana sprawa z Provident:

Provident pożyczka ratalna