Czy możliwe jest zmniejszenie raty kredytu?

18 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy możliwe jest zmniejszenie raty kredytu? Czy zastanawialiście się kiedyś, czy można pokonać wierzycieli? Dla wielu osób zadłużenie to temat tabu, a strach przed konsekwencjami niepłacenia rat jest paraliżujący. Ale co jeśli powiemy Wam, że jest światełko w tunelu i to nie byle jakie, ale neonowe, jasne i pełne nadziei?

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
9.871,60 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Czy możliwe jest zmniejszenie raty kredytu?

Czy możliwe jest zmniejszenie raty kredytu

Nasza ekipa to eksperci w dziedzinie finansów, którzy potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. I nie jest to puste gadanie – mamy dowody! Jedna z naszych klientek, pani Katarzyna, przekonała się o tym na własnej skórze.

Pani Katarzyna, jak wielu Polaków, zmagała się z wysokimi ratami kredytu. Z miesiąca na miesiąc coraz trudniej było jej wyjść na finansową prostą. Zrozpaczona i zaniepokojona przyszłością swojej rodziny, zgłosiła się do nas po pomoc. I co się stało? Nasza pomoc była skuteczna!

Nasi specjaliści z ogromnym zaangażowaniem wzięli się do pracy, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla pani Katarzyny. Analiza finansowa, negocjacje z bankiem i przygotowanie odpowiedniej strategii – to tylko niektóre z działań, które podjęliśmy, aby pomóc naszej klientce. Efekt? Sąd oddalił powództwo wierzyciela w całości! Tak, dobrze czytacie – w całości!

Czy możliwe jest zmniejszenie raty kredytu? Otóż, istnieje wiele legalnych sposobów na zmniejszenie raty kredytu. Zalicza się do nich między innymi: negocjacje warunków kredytu czy nawet postępowanie sądowe – to wszystko znajduje się w arsenale możliwości, które możemy wykorzystać, aby pomóc Wam wyjść z finansowego dołka.

Zmniejszenie raty kredytu jest realne i w zasięgu ręki. Ważne jest, aby nie poddawać się i szukać pomocy u profesjonalistów, którzy znają się na rzeczy. Nie jesteście sami w swojej walce z zadłużeniem. My, jako doświadczony zespół, jesteśmy tutaj, aby Wam pomóc.

Dlatego nie zwlekajcie! Jeżeli czujecie, że raty kredytu przytłaczają Waszą codzienność, jeśli niepewność i stres stały się Waszymi niechcianymi towarzyszami – to znak, że czas działać. Skontaktujcie się z nami, tak jak zrobiła to pani Katarzyna i wielu innych zadowolonych klientów. Razem znajdziemy wyjście z każdej finansowej opresji.

Możecie pokonać wierzycieli i odzyskać finansową stabilność

Zmniejszenie raty kredytu nie jest tylko marzeniem, ale realną opcją, która może odmienić Wasze życie. Nie dajcie się zadłużeniu – walczcie o swoje prawa i finansową niezależność. Jesteśmy tutaj, aby Wam w tym pomóc. Działajcie teraz i cieszcie się spokojem, który niesie ze sobą wolność od długów!

Naszym celem jest dostarczenie profesjonalnej pomocy prawnej i wsparcia każdemu, kto zmaga się z problemem zadłużenia. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wyróżnia się na tle konkurencji dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz szerokiemu zakresowi specjalistycznych usług. Zespół doświadczonych prawników i doradców finansowych to gwarancja najwyższej jakości obsługi, co przekłada się na wysoką skuteczność w działaniu. Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego nasze strategie oddłużeniowe są zawsze dopasowane do unikalnych potrzeb i możliwości naszych klientów. Z nami pokonasz wszystkie swoje długi.

Niezależnie od tego, czy Twoje długi wynikają z nieprzewidzianych wydarzeń, czy długotrwałych trudności finansowych, nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest przygotowana, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania.


Pożyczka z komornikiem nie jest dobrym rozwiązaniem

Pożyczka z komornikiem zaciągnięta przez Panią Marię, wcale nie pomogła jej wyjść z długów. Chociaż rzeczywiście zamknęła dług, który był…

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu z chwilówek

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura, który pozwał Panią Maję, to jeden z największych podmiotów zajmujących się skupem wierzytelności. Z pewnością trzeba się…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy możliwe jest zmniejszenie raty kredytu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget