Oddłużanie komornicze to fakt czy mit?

11 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Z pewnością każdy z nas na słowo „komornik” wzdryga się i nawet nie chce myśleć, że ten mógłby wkroczyć w jego życie. Niestety czasami takie spotkanie staje się faktem i powoduje wiele dodatkowych komplikacji. W związku z tym, trzeba zadać s obie pytanie czy oddłużanie komornicze to fakt czy mit? Oczywiście dla naszych doświadczonych w oddłużaniu mecenasów, w zasadzie nie ma spraw beznadziejnych. Bez wątpienia także w sytuacji, kiedy na dobre już trwa egzekucja, możemy podjąć odpowiednie czynności prawne. Z pewnością nie należy odkładać działań, ponieważ im dłużej zwlekamy, koszty rosną. Dlatego zawsze zachęcamy Państwa do szybkiego działania, które przede wszystkim zapobiegnie spotkaniu z komornikiem. Jednak, gdy to się już stanie, także nie rezygnujcie. Bez wątpienia możemy skutecznie pomóc i doprowadzić do zawarcia ugody z wierzycielem. Istotnie z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że oddłużanie komornicze to fakt, ale należy podjąć odpowiednie kroki.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
7.197,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużenie komornicze to fakt czy mit? Czy można zatrzymać trwającą egzekucję?

Oddłużanie komornicze to fakt

Najczęściej sprawy trafiają do komornika, kiedy dłużnik nie podejmuje obrony przed pozwami o zapłatę. W związku z tym, kiedy chcesz tego uniknąć, musisz działać i najlepiej robić to z mecenasami z naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Istotnie wówczas nie musisz zastanawiać się, czy oddłużanie komornicze to fakt czy mit. W przeciwieństwie do innych firm oddłużeniowych, My robimy wszystko, aby skutecznie pomagać Klientom. Oczywiście nie mamy zamiaru ukrywać, że czasami pomimo dużego zaangażowania, nie udaje się zakończyć sprawy pomyślnie. Jednak kierując się naszym doświadczeniem w tym zakresie wiemy, że zdecydowanej większości wierzyciele skłonni są do zawarcia porozumienia z dłużnikiem.

Wychodzimy z założenia, że nie można się poddawać i zawsze należy robić wszystko, co możliwe, aby ulżyć zadłużonej osobie. Dlatego w naszej Kancelarii oddłużanie komornicze to fakt, który potwierdza, że nie można odpuszczać. Istotnie egzekucja niesie za sobą dodatkowe opłaty, które przecież obciążają dłużnika. W rezultacie wysokość zadłużenia wzrasta, a środki na koncie zostają częściowo zablokowane. Niewątpliwie kwota wolna od zajęcia bardzo nas ogranicza i najczęściej nie wystarcza na pokrycie najpotrzebniejszych wydatków. Bezsprzecznie brak możliwości dysponowania zarobionymi pieniędzmi, powoduje nie tylko irytację, ale także utrudnia codzienne życie.

Zajmujemy się różnymi sprawami, które mają związek z długami. Przede wszystkim uczulamy tych, którzy się z nami kontaktują, aby nie chowali nakazów zapłaty do szuflady. Istotnie kończy się to egzekucją, której przecież mogli uniknąć, podejmując obronę. Oczywiście u nas nie ma rzeczy niemożliwych i udowadniamy, że oddłużanie komornicze to fakt, z którym nie należy dyskutować. Ktoś, kto mówi, że na tym etapie już nie można pomóc dłużnikowi, z pewnością się myli.

Wiemy jak zatrzymać egzekucję komorniczą

Jesteśmy doświadczoną Kancelarią Oddłużeniową, która działa na rzecz zadłużonych od ponad 20 lat. Oczywiście nie od razy doszliśmy do takiego poziomu, jaki teraz reprezentujemy, ale tata pracy wzniosły nas na szczyt naszych możliwości. Niewątpliwie nie tylko udowadniamy, że ze specjalistyczną pomocą prawną wychodzi się z długów, ale także potwierdzamy, że oddłużanie komornicze to fakt, co potwierdza wiele pomyślnie zakończonych tego typu spraw. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na profesjonalnym podejściu do Twojego oddłużania, zapraszamy do nas do Łodzi. Nie martw się tym, że mieszkasz daleko od naszej siedziby, gdyż nie stanowi to najmniejszej przeszkody. Zadzwoń, napisz i dowiesz się, jak działamy.

Nie poddawaj w wątpliwość sens oddłużania nawet wówczas, kiedy Twoja sytuacja nie wygląda dobrze. Z pewnością nawet oddłużanie komornicze to fakt a nie mit i nie daj wmówić sobie coś innego. Istotnie, gdy będziesz słuchał tych, którzy nie znają się na tego typu sprawach, nigdy nie pozbędziesz się długów. Jeszcze bardziej się pogrążysz, a przecież możemy Ci pomóc to wszystko uporządkować.

Oddłużanie procesowe w sprawie ze Svea Ekonomi Cyprus kończymy wygraną

Oczywiście pozwanej przez Svea Ekonomii Cyprus nie musimy udowadniać, że oddłużanie komornicze to fakt, a nie coś nieosiągalnego. Bez wątpienia to, że Pani Roksana zareagowała na odebrany nakaz zapłaty, zadziałało na jej korzyść i nie ma mowy o egzekucji. Oczywiście to mecenas z naszej Kancelarii reprezentował pozwaną w sądzie i skutecznie wykazał niezasadność podniesionego roszczenia. W rezultacie powództwo Svea Ekonomii Cyprus zostało oddalone przez sąd.


Błyskawiczna pożyczka pozabankowa online to droga do długów

Ktoś, kto twierdzi, że bez pieniędzy można żyć, ma ich aż nadto, że nie musi przywiązywać do nich wagi. Niewątpliwie…

Oddłużanie z pętli długów

Nasza kancelaria prawna z siedzibą w Łodzi, prowadzi skuteczne oddłużanie z pętli długów. Istotnie specjalizujemy się w sprawach związanych z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie komornicze to fakt

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget