Błyskawiczna pożyczka pozabankowa online to droga do długów

11 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Ktoś, kto twierdzi, że bez pieniędzy można żyć, ma ich aż nadto, że nie musi przywiązywać do nich wagi. Niewątpliwie takich szczęśliwców nie jest za wielu, dlatego większość z nas musi kontrolować wydatki. Z pewnością błyskawiczna pożyczka pozabankowa online w razie przejściowego kryzysu, nie powinna nas w ogóle interesować. Istotnie możemy sobie poradzić z chwilowymi problemami, a tego typu zobowiązanie może zostać z nami na naprawdę długo. Oczywiście nie musi tak się stać, ale musimy mieć gwarancję, że spłacimy je w określonym terminie. Niewątpliwie najczęściej po tego typu finansowania sięgają osoby, które cierpią na brak pieniędzy. W związku z tym szansa, że wywiążą się z zawartej umowy jest znikome. Dlatego też potem sięgają po kolejne i tak ściągają na siebie kolejne długi. Bezsprzecznie zawsze błyskawiczna pożyczka pozabankowa online to ogromne ryzyko dla konsumenta i niestety najczęściej generuje poważne problemy, aż do powstania niewypłacalności.      

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
5.282,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Błyskawiczna pożyczka pozabankowa online najczęściej daje początek pętli długów

Błyskawiczna pożyczka pozabankowa online

Pożyczanie pieniędzy stało się tak powszechne, że w zasadzie nawet nie przywiązujemy uwagi do treści zawieranych umów. Niewątpliwie to poważny błąd, gdyż właśnie tam znajdują się wszystkie informacje, związane z kosztami zaciągniętego zobowiązania. Istotnie wiemy z naszego doświadczenia w oddłużaniu, że zadłużeni nie mieli pojęcia, na co się decydowali. Oczywiście błyskawiczna pożyczka pozabankowa online wydawała się wspaniałym rozwiązaniem na szybką gotówkę, które niestety potem kończyło się licznymi długami. Bez wątpienia właśnie od tego typu finansowania najczęściej zaczyna się zadłużanie, które kończy się pętlą długów. Dlatego przestrzegamy wszystkich przed tego typu pożyczkami, które w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić nawet do całkowitej niewypłacalności.

Tak zwane rolowanie długu to główny grzech, który popełniali Klienci naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Istotnie jedna niespłacona błyskawiczna pożyczka pozabankowa online powodowała, że zaciągali kolejną. Z pewnością na początku nie zdawali sobie sprawy, że takie postępowanie nie pozwoli im wyjść z długów. Niewątpliwie na początkowym etapie balansowali na cienkiej linie i przerzucali pieniądze z jednego zobowiązania na drugie, Niestety szybko okazało się, że niezamkniętych pożyczek zamiast ubywać to przybywa. W rezultacie Ci, którzy zatrzymali się na tym etapie, nie doprowadzili jeszcze do tego, że spirala zadłużenia osiągnęła monstrualne rozmiary. Inni niestety doprowadzili do tego, że jedyną szansą na oddłużenie okazało się ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Nigdy nie podejmuj decyzji finansowych bez zastanowienia. Przede wszystkim powinniśmy posiadać nawyk, aby konsultować się z dobrym doradcą finansowym, który jednocześnie zna się na oddłużaniu. Bezsprzecznie tylko taki specjalista będzie wiedział, że błyskawiczna pożyczka pozabankowa online zwiastuje jeszcze większe kłopoty. Chociaż pieniądze zdobyte w Internecie mogą wydawać się pomocne, niewątpliwie najczęściej prowadzą do powstania długów.

Oddłużaj się tylko w Kancelarii Prawnej, która specjalizuje się w tej dziedzinie

Tak proszę Państwa, tylko mecenasi, którzy specjalizują się w sprawach związanych z długami, właściwie poprowadzą cały proces oddłużania. Istotnie także oni doskonale wiedzą o tym, że błyskawiczna pożyczka pozabankowa online dostępna nawet dla osób bez zdolności kredytowej, to najgorsze z możliwych rozwiązań. W związku z tym, jeżeli podjęliście decyzję o oddłużaniu z pomocą prawną, nawiązujcie współpracę tylko z tymi, którzy rzeczywiście na tym się znają. Ze względu na fakt, że powstało wiele firm, które oferują pomoc przy oddłużaniu, także i tutaj należy zachować rozwagę. Oczywiście to komu przekażesz swoje sprawy zależy tylko od Ciebie, ale nie podejmuj pochopnych decyzji, żeby potem nie żałować.

Być może właśnie stoisz przed decyzją o skorzystaniu z jednej z ofert, którą znalazłeś w Internecie. Z pewnością, kiedy czytasz ten artykuł, powinieneś się mocno zastanowić, czy błyskawiczna pożyczka pozabankowa online warta jest ryzyka, które się z nią wiąże. Bezsprzecznie w naszej ocenie nie warto wchodzić w tego typu finansowania, gdyż ściągniesz na siebie naprawdę poważne kłopoty. Oczywiście, kiedy będziesz potrzebował profesjonalnej pomocy w oddłużaniu, możesz śmiało się o nią do nas zwrócić.

Ultimo przegrywa w sądzie proces o zapłatę

W przypadku naszej Klientki to właśnie błyskawiczna pożyczka pozabankowa online dała początek długom. Godnym uwagi jest fakt, że kiedy problem zaczął narastać, Pani Milena zadzwoniła do naszej Kancelarii. Oczywiście otrzymała wile cennych wskazówek i wiedziała, jak reagować na doręczony nakaz zapłaty. Dlatego zaraz po odebraniu tego dokumentu wydanego na rzez Ultimo, zeskanowała i przesłała do nas wszystko, co otrzymała z sądu. W rezultacie reprezentowaliśmy pozwaną o zapłatę i skutecznie o obroniliśmy przed roszczeniem funduszu sekurytyzacyjnego.


Sprzedaż długów to nie koniec świata

W obliczu rosnących zobowiązań finansowych, wielu konsumentów i przedsiębiorców może czuć się przytłoczonych i niepewnych swojej przyszłości. Jednak ważne jest,…

Poszukiwany skuteczny prawnik od długów

Poszukiwany skuteczny prawnik od długów? W naszej kancelarii możecie Państwo liczyć na wyspecjalizowaną pomoc prawną. Bez wątpienia prawnik od długów,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Błyskawiczna pożyczka pozabankowa online

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget