Oddłużanie z pętli długów

Nasza kancelaria prawna z siedzibą w Łodzi, prowadzi skuteczne oddłużanie z pętli długów. Istotnie specjalizujemy się w sprawach związanych z długami, dlatego pozwany o zapłatę 6.286,00 zł przez Invest Secure Silesia, zwrócił się do nas po pomoc. W związku z tym, aby ustalić linię obrony, musieliśmy zapoznać się ze wszystkimi dokumentami związanymi z tą sprawą. Pan Eryk przesłał na nasz adres mailowy skany pozwu i załączników oraz potwierdzenia wpłat dokonywanych na pozwaną pożyczkę. Chociaż wierzyciel wtórny twierdził, że Klient ma do zapłaty dług, w naszej ocenie takowe roszczenie nie istniało. Dodatkowo dokonana cesja, także budziła nasze zastrzeżenia. W związku z tym, mieliśmy szereg argumentów, podważających zasadność tego powództwa. W rezultacie sąd wydał wyrok, oddalający w całości roszczenie Invest Secure Silesia.  

Powód: Invest Secure Silesia Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 6.286,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Prowadzimy skuteczne oddłużanie z pętli długów

Nie podlega dyskusji, że konsumenci, którzy zaciągnęli wiele kredytów i pożyczek, najczęściej mają problem z ich spłatą. W związku z tym, oferta dla zadłużonych, którą znajdziecie Państwo w naszej kancelarii, pomoże uporać się z powstałymi długami. Istotnie prowadzimy skuteczne oddłużanie z pętli długów i mamy w tym zakresie wiele sukcesów. Z pewnością nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe zajęcie się ich sprawami. Rzeczywiście nie tylko udzielamy porad i piszemy sprzeciwy od sądowych nakazów zapłaty, ale reprezentujemy pozywanych w sądach. Godnym uwago jest fakt, że nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów w połowie drogi. Niewątpliwe każdą sprawę doprowadzamy do końca, no przecież właśnie o to chodzi w oddłużaniu. Dlatego, jeżeli zależy Ci na solidnej i kompleksowej pomocy prawnej, skontaktuj się z Portalem Dłużnika.

Sąd oddala powództwo Invest Secure Silesia

Reprezentowaliśmy w sądzie pozwanego przez Invest Secure Silesia. Bez wątpienia podjęte przez nas czynności prawne, zadziałały na korzyść Klienta. Sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z pętli długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Secure Silesia:

Oddłużanie z pętli długów