Skuteczny adwokat i antywindykacja

11 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Na szczęście są miejsca, w których zadłużeni mogą znaleźć profesjonalną pomoc prawną. Bez wątpienia skuteczny adwokat i antywindykacja to połączenie, które musi doprowadzić do wyjścia z długów. Oczywiście w naszej Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi nieustannie pracujemy na rzecz naszych Klientów, aby Ci odzyskiwali płynność finansową. Z pewnością podejmujemy najróżniejsze czynności prawne, które mają za zadanie redukcję powstałych długów. Istotnie jesteśmy właśnie po to, aby każdy, kto nawiąże z nami współpracę, mógł uwolnić się od windykacji przedsądowej, sądowej i komorniczej. W związku z tym, jesteśmy wyjątkowym miejsce, gdzie dłużnik otrzymuje wszechstronne wsparcie, dostosowane do jego potrzeb. Niewątpliwie to wyróżnia nas na tle innych, którzy nie oferują tak kompleksowych działań. W rezultacie nie tylko bronimy przed pozwami o zapłatę, ale podejmujemy wiele innych czynności, które pomagają w oddłużaniu. Ponieważ skuteczny adwokat i antywindykacja, którą prowadzimy ma wysoką efektywność, nasi Klienci wychodzą z długów.    

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
9.000,50 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczny adwokat i antywindykacja? Tu znajdziesz pomoc na najwyższym poziomie

Skuteczny adwokat i antywindykacja

Nie sztuką jest naobiecywać gruszek na wierzbie, a potem bez większych nakładów pracy oczekiwać, że sprawy jakoś się potoczą. Bezsprzecznie nasz skuteczny adwokat i antywindykacja, którą prowadzi, opiera się na solidnych fundamentach. Niewątpliwie solidne przygotowanie merytoryczne poparte doświadczeniem, gwarantuje każdemu Klientowi wsparcie prawne na najwyższym poziomie. Niewątpliwie jesteśmy dumni z tego, że tak wielu Polaków obdarza nas zaufaniem, co świadczy o tym, że dobrze wywiązujemy się ze swoich obowiązków. Bezsprzecznie oddłużanie innych to duża odpowiedzialność, którą nie wszyscy udźwigną. Dlatego postaw na naszą Kancelarię Oddłużeniową, która zapewni Ci naprawdę solidne wsparcie na każdym etapie sprawy.

Przede wszystkim musisz uwierzyć w to, że z długów można wyjść. Istotnie dopóki nie zdasz sobie z tego sprawy, nie zaczniesz nawet myśleć o oddłużaniu. Niewątpliwie, gdy już do tego dojrzejesz, musisz postępować mądrze. Z pewnością wyczerpałeś już limit błędów i nie stać Cię na kolejne.  Bezsprzecznie skuteczny adwokat i antywindykacja w naszej Kancelarii, kierowana jest do Ciebie. Tak, właśnie u nas znajdziesz specjalistyczną pomoc prawną, która spełni Twoje oczekiwania. Oczywiście musisz realnie podchodzić do całego procesu oddłużeniowego, który nie zawsze wiąże się tylko z samymi sukcesami.

Pamiętaj, że nawet skuteczny adwokat i antywindykacja na najwyższym poziomie, nie dają gwarancji, że każda sprawa o zapłatę zakończy się wyrokiem na Twoją korzyść. Dlatego zawsze zachęcamy naszych Klientów, żeby budowali poduszkę finansową, która przydaje się właśnie w takich sytuacjach. Godne uwagi jest także to, że dzięki temu jednocześnie uczą się jak oszczędzać i umiejętnie gospodarować pieniędzmi, które posiadają. Istotnie zmieniają swoje złe nawyki związane z pożyczaniem i widzą, że można postępować inaczej.

Oddłużanie to sztuka, którą opanowaliśmy do perfekcji

Kiedy robisz to, co kochasz, wykonywana praca przynosi satysfakcję nie tylko Tobie. Oczywiście najlepiej widać to na przykładzie zespołu, który aktywnie działa w naszej Kancelarii. Przede wszystkim skuteczny adwokat i antywindykacja, którą podejmujemy przyczynia się do zmniejszania zadłużeń Klientów. Niewątpliwie nasz cel to całkowite wyzerowanie długów tych, którzy nawiązali z nami współpracę. Z pewnością działając z pełnym zaangażowaniem wiemy, że naprawdę to, co robimy, przynosi wymierne efekty. W rezultacie każdego dnia mają miejsce liczne oddłużenia, dzięki którym dłużnicy wracają do spokojnego, wolnego od windykacji życia. Bez wątpienia pokazujemy, że z długów można wyjść.

Kiedy chcesz liczyć na sukces podczas wychodzenia z długów, musisz wspierać się profesjonalną pomocą prawną. Bezsprzecznie skuteczny adwokat i antywindykacja są na wyciągnięcie ręki. Ze względu na to, że działamy na rzecz zadłużonych z całej Polski, także i Ty możesz skorzystać z pomocy najlepszych specjalistów od długów. Prawdopodobnie zastanawiasz się, czy stać Cię na pomoc prawną. Nie trać czasu i skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową w Lodzi i dowiedz się wszystkiego.

Alektum wnosi pozew o zapłatę i finalnie przegrywa proces w sądzie

Tak proszę Państwa, skuteczny adwokat i antywindykacja prowadzona przez naszego mecenasa, pozwoliła na skuteczną obronę przez pozwem o zapłatę. Istotnie Alektum Capital pozwało Pana Tadeusza o zapłatę 9.000,50 zł. Z pewnością umiejętności w oddłużaniu pełnomocnika pozwanego i tutaj dały o sobie znać. W wyniku podjętych czynności prawnych, wykazał niezasadność powództwa Alektum. Nasz sukces potwierdza wyrok wydany przez sąd, który prezentujemy poniżej.


Oddłużanie komornicze to fakt czy mit?

Z pewnością każdy z nas na słowo „komornik” wzdryga się i nawet nie chce myśleć, że ten mógłby wkroczyć w…

Profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu

Profesjonalna pomoc prawna przy oddłużaniu, okazała się niezbędna, kiedy Pani Klara odebrała sądowy nakaz zapłaty. Oczywiście wraz z tym orzeczeniem…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczny adwokat i antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget