Tylko realna pomoc osobom zadłużonym pozwala wyjść z długów

9 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa działa nieprzerwanie od dwudziestu lat. Dlatego też wiemy, że tylko realna pomoc zadłużonym przynosi pożądane rezultaty. Niewątpliwie działanie na przysłowiowego pół gwizdka, nie może doprowadzić do oddłużenia. Istotnie w cały proces musi zaangażować się cały zespół zaczynając od osoby, która pracuje w dziale obsługi Klienta po mecenasa, który reprezentuje dłużnika w różnych sprawach. Bezsprzecznie solidność, analizowanie, planowanie, profesjonalizm i nieustępliwość pozwalają na osiąganie sukcesów. Przede wszystkim w tym wszystkim najważniejsza jest osoba, która zwraca się do nas po pomoc prawną. Bezsprzecznie Ona jest w centrum naszej uwagi i jej poświęcamy swój czas. Oczywiście skupiamy się na zadaniu, które mamy do wykonani, czyli na redukcji powstałego zadłużenia. Z pewnością nasza wszechstronna wiedza i doświadczenie pozwalają, aby działać na rzecz Klientów tak, aby Ci odzyskiwali płynność finansową. W związku z tym, tylko realna pomoc zadłużonym, którą od nas otrzymują, stanowi prawdziwe wybawienie dla ich zrujnowanych finansów.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
3.713,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 1.616,94 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Tylko realna pomoc osobom zadłużonym to skuteczne narzędzie walki z długami

Tylko realna pomoc zadłużonym

Z Twoim długiem mogą zadziać się różne rzeczy. Istotnie to, czego na pewno nie unikniesz to windykacja, która może okazać się bardzo uciążliwa. Z pewnością bardzo często dochodzi do cesji wierzytelności, czyli sprzedaży przeterminowanego długu. Niewątpliwie wówczas zmienia się wierzyciel, który przejmuje wszystkie obowiązki wierzyciela pierwotnego. Oczywiście w sytuacji, gdy nie podejmujesz obrony prze wydanym sądowym nakazem zapłaty, możesz spodziewać się komornika. Dlatego pamiętaj, że tylko realna pomoc osobom zadłużonym udzielana przez naszych mecenasów, pozwoli uniknąć egzekucji. Bez wątpienia reprezentowanie w sądach pozywanych o zapłatę jest tym, co robimy z pełnym profesjonalizmem. Godnym uwagi jest fakt, że Klienci naszej Kancelarii Oddłużeniowej mogą liczyć na pomoc mecenasów w każdej sprawie, z którą się do nas zwrócą. Ze względu na to, nie są nam obce także negocjacje z wierzycielami, odzyskiwanie nienależnie wpłaconym pieniędzy, czy działanie na etapie postępowania komorniczego. Zawsze robimy, co w naszej mocy, aby ulżyć dłużnikowi.

Strach ma wielkie oczy i szczególnie wiedza o tym osoby, które wpadły w długi. Być może właśnie z tego powodu, ulegają naciskom windykatorów i żeby spłacić jeden dług, zaciągają kolejne pożyczki. Istotnie tak boją się sądu, który jest wręcz demonizowany, że brną w coraz większe długi. Oczywiście podczas windykacji nie dowiedzą się, że tylko realna pomoc osobom zadłużonym, wiąże się z obroną przed pozwami o zapłatę. Bezsprzecznie właśnie sąd jest tym miejscem, w którym raz na zawsze można zamknąć sprawę danego zadłużenia. Z pewnością jeszcze jedno nie podlega dyskusji, oddłużanie powinni prowadzić mecenasi, którzy specjalizują się w tym zakresie. W związku z tym, szukajcie Państwo pomocy prawnej w naszej Kancelarii, ponieważ jesteśmy naprawdę skuteczni. W przeciwieństwie do innych, naprawdę podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie i dostosowujemy metody działania do każdej sprawy.

Niestety często jest tak, że dłużnik musi sięgnąć dna, aby w końcu pomyśleć o tym, żeby zacząć porządkować swoją sytuację. A przecież można uniknąć ekstremalnych sytuacji, reagują wcześniej. Z pewnością wtedy zaoszczędzimy sobie ogromu nerwów, nieprzespanych nocy i dni z dziesiątkami telefonów od windykacji. Oczywiście także unikniemy spotkania z komornikiem, które jest konsekwencją zachowywania biernej postawy. Zapamiętaj, że tylko realna pomoc osobom zadłużonym świadczona przez specjalistów od długów, pozwala odzyskać stabilizację. W związku z tym, wyjdź ze swojej skorupy i pozwól sobie pomóc. Skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową i zobaczysz, że i dla Ciebie może zaświecić słońce. Dlatego nie załamuj się, ponieważ nie jesteś z tym wszystkim sam, a My jesteśmy gotowi, żeby naprawić Twoje finanse.

Oddłużanie- tym się zajmujemy i osiągamy sukcesy procesowe

Nie poddawaj się i walcz, tak jak robi to nasza Klientka. Oczywiście pamiętaj, że tylko realna pomoc osobom zadłużonym pod profesjonalnym okiem specjalistów, pomoże wyjść z długów. Istotnie Pani Laura już niedługo będzie mogła zapomnieć o swoich problemach a to, czego się nauczyła, pomoże uniknąć ich w przyszłości. W rezultacie jesteśmy już prawie na finiszu, a w sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment, uzyskaliśmy korzystny wyrok. Sąd ograniczył roszczenie powoda.


Odzyski najlepszy adwokat Łódź

Pamiętaj, że wygrywają tylko Ci, którzy się nie poddają. Z pewnością ta zasada obowiązuje także w oddłużaniu. Niewątpliwie na wygranej…

Oddłużanie i analiza dokumentów

Oddłużanie i analiza dokumentów sprawy, to podstawowa czynność, którą wykonujemy. Oczywiście nie inaczej działaliśmy, kiedy pozwana przez Svea Ekonomi Cyprus,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Tylko realna pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget