Odzyski najlepszy adwokat Łódź

9 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pamiętaj, że wygrywają tylko Ci, którzy się nie poddają. Z pewnością ta zasada obowiązuje także w oddłużaniu. Niewątpliwie na wygranej pozycji stoją dłużnicy, którzy wspierają się pomocą mecenasów z naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Bezsprzecznie także, kiedy interesują Cię odzyski najlepszy adwokat Łódź, znajdziesz go u nas. Oczywiście także w tym zakresie działamy aktywnie i co najważniejsze z sukcesami. Bowiem nie sztuką jest pozwać o zapłatę, gdy nic z tego nie wynika, a zostaną tylko koszty związane z procesem. Dlatego, kiedy decydujemy się na podjęcie takiego wyzwania, musimy uzyskać pewność, że przyniesie ono oczekiwane rezultaty. Bezsprzecznie rzucanie się z motyką na słońce zupełnie nie ma sensu, gdyż nic dobrego z tego nie wyniknie. Ponieważ naszemu zespołowi zależy, aby pomagać, a nie szkodzić, zawsze wszystko dokładnie analizujemy, zanim podejmiemy jakiekolwiek czynności prawne. Istotnie także w prezentowanej sprawie, w której pozwaliśmy Kredyt Inkaso, sprawdziliśmy wszystko kilkukrotnie zanim wnieśliśmy pozew. W rezultacie odzyskaliśmy pieniądze Klienta.   

Pozwany: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
2.462,00 zł
Zadanie:
Odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt:
Zasądzono 2.192,39 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Odzyski najlepszy adwokat Łódź? W naszej Kancelarii znajdziesz właściwego mecenasa

Odzyski najlepszy adwokat Łódź

Pamiętaj, że dobrego mecenasa poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy Twoje sprawy. Dlatego odzyski najlepszy adwokat Łódź znajduje się właśnie w naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Niewątpliwie wielokrotnie podkreślamy, że działamy na rzecz Klientów kompleksowo, więc zajmujemy się także odzyskiwaniem od dawnych wierzycieli niezasadnie pobranych opłat. Istotnie to, co robimy obejmuje wiele działań, które mają pomóc w wychodzeniu z długów. W związku z tym wszystko, co ma wpływ na poprawę sytuacji finansowej naszych Klientów jest dla nas także ważne. Dlatego nie skupiamy się tylko i wyłącznie na zleconych sprawach, ale pytamy także o zamknięte zobowiązania. Istotnie można znaleźć wśród nich prawdziwe perełki, które w naszych rękach zamienią się w prawdziwy naszyjnik z pieniędzy. Niewątpliwie odzyski najlepszy adwokat Łódź znajduje się właśnie w naszej Kancelarii. Ze względu na fakt, że jesteśmy bardzo skuteczni w tej dziedzinie, polecamy się wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy w tym zakresie.

Akurat nam nikt nie musi tłumaczyć, że osoby, które się oddłużają, potrzebują pieniędzy. W związku z tym, podejmujemy na ich rzecz czynności prawne, które pomagają w budowaniu zaplecza finansowego. Istotnie, kiedy zastanawiasz się gdzie znajdziesz wsparcie, odzyski najlepszy adwokat Łódź z naszej Kancelarii jest dla Ciebie. Z pewnością nie możesz dalej szukać pieniędzy u kolejnych pożyczkodawców, ponieważ w ten sposób nigdy nie zatrzymasz zadłużania. Przede wszystkim skontaktuj się z nami i powiedz o swoich kłopotach. Niewątpliwie po wnikliwym zapoznaniu się z zaistniałą sytuacją, przedstawimy Ci plan oddłużania. Przede wszystkim na początku skupimy się na najpilniejszych sprawach, czyli tych, które już trafiły do sądu i ten wydał nakaz zapłaty. Bez wątpienia pomożemy także tam, gdzie dokonywałeś przedłużeń, refinansowań lub spłaciłeś zobowiązanie przed terminem. Bezsprzecznie można tutaj odzyskać naprawdę dużo pieniędzy, które przecież są tak bardzo potrzebne.

Wyznajemy zasadę, że z każdej sytuacji można znaleźć wyjście. Dlatego nigdy się nie poddajemy i walczymy w imieniu Klientów do samego końca. Bezsprzecznie odzyski najlepszy adwokat Łódź z naszej Kancelarii także i tutaj nigdy nie rezygnuje. Bez wątpienia niejednokrotnie musimy bronić swoich racji w sądach II instancji, ponieważ ani banki, a tym bardziej firmy pożyczkowe, nie chcą rozstawać się z raz pobranymi pieniędzmi. W związku z tym, często po tym jak sąd rejonowy nakaże zwrot pieniędzy, wnoszą apelacje. Z pewnością twardo stoimy przy swoim stanowisku i nie odpuszczamy nawet na milimetr. Istotnie przemy do przodu i osiągamy sukcesy odzyskowe, które przynoszą wiele korzyści naszym Klientom.

Kredyt Inkaso musi zwrócić niezasadnie pobrane pieniądze

Pan Janusz zaufał naszym umiejętnościom oraz doświadczeniu w oddłużaniu i teraz widzi, jak jego zadłużenia maleje. Z pewnością odzyski najlepszy adwokat Łódź, który reprezentował Klienta w sprawie, w której pozwaliśmy Kredyt Inkaso, stanął na wysokości zadania. Istotnie wyrok, który prezentujemy poniżej, jednoznacznie pokazuje, że to fundusz sekurytyzacyjny był dłużnikiem. W rezultacie skutecznie wykazano, że zostały pobrane opłaty, które nie powinny mieć miejsca. Sąd wydał wyrok i nakazał zwrot pieniędzy.


Prawnik od długów pomoże w oddłużaniu

Osoby, które walczą z długami powinny przechowywać wszystkie dokumenty, które mają związek z ich sprawami. Z pewnością teraz sytuacja wygląda…

Oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii

Nie zwlekaj tak jak Pan Piotr z podjęciem decyzji o oddłużaniu. Chociaż jemu też wydawało się, że zapanuje nad swoimi…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odzyski najlepszy adwokat Łódź

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget