Zmniejszenie raty kredytu pomaga w spłacie zobowiązania

9 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Z pewnością wielu z nas posiada kredyty. Istotnie naprawdę nieliczni mogą sobie pozwolić na kupno mieszkania czy budowę domu bez pomocy banku. Niewątpliwie także wiele rzeczy kupujemy na raty, a to przecież też jest rodzaj kredytu, który udzielna nam bank. W związku z tym, obciążamy nasz budżet comiesięcznymi zobowiązaniami finansowymi, które w zasadzie nie podlegają dyskusji. Oczywiście zdarza się, że nasza sytuacja finansowa pogarsza się i wówczas zmniejszenie raty kredytu pomaga w terminowym wywiązywaniu się z płatności. Dlatego też, tak ważne jest, żeby odpowiednio wcześniej zareagować na pojawiające się zawirowania. Dzięki temu można uniknąć poważnych kłopotów, niepotrzebnych nerwów. Ze względu na fakt, że kompleksowo zajmujemy się oddłużaniem, pomożemy także w rozmowach z bankiem. Przede wszystkim chcemy w tym miejscy zaznaczyć, że tego typu dialog wygląda zupełnie inaczej, kiedy Klienta reprezentuje mecenas z naszej Kancelarii. Bezsprzecznie zdecydowanie częściej kończy się sukcesem niż wtedy, gdy sam konsument próbuje coś zdziałać.      

Powód: Opus Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.926,03 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zmniejszenie raty kredytu pomaga w terminowym wywiązywaniu się z płatności

Zmniejszenie raty kredytu pomaga

Ten, kto ma kredyt w banku wie, jak ważne jest wywiązywanie się z zawartej umowy. Istotnie, gdy zaczynamy zalegać ze spłatą, wierzyciel natychmiast uruchamia czynności windykacyjne, które nie należą do przyjemnych. Niewątpliwie zmniejszenie raty kredytu pomaga w wielu przypadkach uniknąć takich sytuacji. Z pewnością są sytuacje, gdy lepiej nie unikać rozmów i wskazane jest, aby podjąć je jak najszybciej. Chociaż wielu kredytobiorców samodzielnie próbuje coś wynegocjować, niestety nie zawsze kończy się to sukcesem. W związku z tym, najbezpieczniej zwrócić się po pomoc prawną do mecenasów z naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Bez wątpienia mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wiemy, jak taki dialog poprowadzić. Dlatego też zachęcamy do korzystania z pomocy profesjonalistów, którzy naprawdę mogą dużo zdziałać. Bezsprzecznie zmniejszenie raty kredytu pomaga konsumentowi i zabezpiecza go przed konsekwencjami w postacie wypowiedzenia umowy z powodu powstałych zaległości.

Przed udzieleniem kredytu, bank przedstawia do zaakceptowania umowę. Oczywiście nasz podpis, który składamy, potwierdza, ze zgadzamy się ze wszystkim, co ona zawiera. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że nie mamy w zwyczaju tego, żeby dokładnie wszystko przeczytać. Robimy to na szybko, bez zagłębiania się w treść. Chociaż niejednokrotnie czegoś tam nie rozumiemy, nie dociekamy, tylko zgadzamy się na wszystko. Z pewnością wynika to także z faktu, że obdarzamy bank zaufaniem i wierzymy, że ten nie działa na naszą niekorzyść. W związku z tym, na przykład przemycane są różnego rodzaju ubezpieczenia, które podnoszą koszty całego zobowiązania. Bezsprzecznie w sytuacji, kiedy nie radzicie sobie Państwo ze spłatą lub po prostu chcecie sprawdzić, czy wszystko tam się zgadza, warto poddać taką umowę analizie. Bez wątpienia wiemy, że zmniejszenie raty kredytu pomaga w jego spłacie. Dlatego zawsze warto próbować, a mecenas z naszej Kancelarii Oddłużeniowej powie, jak może Ci pomóc.

W każdej sprawie, którą się zajmujemy chodzi o to, żeby pomóc osobie, która ma kłopoty. Oczywiście czasami zdarza się, że kończy się na konsultacji prawnej, podczas, której udzielamy różnych porad, które wystarczą, żeby zaradzić powstałemu problemowi. Niewątpliwie jednak najczęściej przejmujemy sprawę i prowadzimy ją do jej zamknięcia. Ponieważ szukają u nas pomocy osoby, które mają najróżniejsze troski, rozwiązujemy wiele zagadek. Istotnie nie podlega także dyskusji fakt, że zmniejszenie raty kredytu pomaga dłużnikowi i stanowi dużą ulgę dla domowego budżetu. W związku z tym, prowadzimy negocjacje z bankami, których celem jest miedzy innymi restrukturyzacja udzielonego zobowiązania. Bezsprzecznie dobrze poprowadzony dialog z wierzyciel, przynosi dłużnikowi wiele korzyść

Bronimy pozwanego przez Opus Collection i wygrywamy w sądzie

Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać tych, którzy mają kłopoty finansowe. Z pewnością skuteczna obrona procesowa, odzyski, negocjacje czy zmniejszenie raty kredytu pomaga Klientom w trudnych sytuacjach. Istotnie Pan ludwik poznał naszą wszechstronność i wie, że zrobimy wszystko, żeby jak najszybciej zapomniał o długach. Dlatego też rozwiązujemy jego różne problemy finansowa, a tym razem broniliśmy go w sądzie przed pozwem Opus Collection. W wyniku podjętych przez naszego mecenasa czynności prawnych, wydano wyrok, którym oddalono całe roszczenie powoda.


Tylko realna pomoc osobom zadłużonym pozwala wyjść z długów

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa działa nieprzerwanie od dwudziestu lat. Dlatego też wiemy, że tylko realna pomoc zadłużonym przynosi pożądane rezultaty. Niewątpliwie…

Prowadzimy skuteczne oddłużanie osób fizycznych

W naszej kancelarii prawnej prowadzimy skuteczne oddłużanie osób fizycznych. Dług pozwany przez Prokura, wynikał z niespłaconej pożyczki. W związku z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zmniejszenie raty kredytu pomaga

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget