Prawnik od długów pomoże w oddłużaniu

9 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Osoby, które walczą z długami powinny przechowywać wszystkie dokumenty, które mają związek z ich sprawami. Z pewnością teraz sytuacja wygląda o wiele lepiej, ponieważ wiele danych znajduje się na stronach E-Sądu i Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. Niewątpliwie tu dobry prawnik od długów pomoże w oddłużaniu, ale lepiej nie wyrzucać umów kredytowych, pożyczkowych czy dokumentów, które doręcza nam sąd. Jak to się mówi, przezorny zawsze ubezpieczony i lepie dmuchać na zimne, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy te informacje mogą się nam przydać. Dlatego zawsze uczulamy naszych Klientów, aby pozostawali czujni, bo niestety zdarzają się sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Istotnie bywa, że po wyroku zasądzającym, dłużnik spłacił dochodzone roszczenie, a wierzyciel skierował sprawę do egzekucji komorniczej. Bez wątpienia coś takiego nie powinno się w ogóle zdarzyć, lecz niestety mamy i takie przypadki. Oczywiście nasz dobry prawnik od długów pomoże w oddłużaniu.  

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu:
1.829,45 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Prawnik od długów pomoże w oddłużaniu

Prawnik od długów pomoże w oddłużaniu

Musisz mieć świadomość, że kiedy napytałeś sobie biedy i wpadłeś w spiralę zadłużenia, nie tak łatwo jest się z tym wszystkim uporać. Bezsprzecznie tylko prawnik od długów pomoże w oddłużaniu i umiejętnie poprowadzi cały proces oddłużania. Z pewnością trzeba się na tym znać i posiadać odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie. W związku z tym nie eksperymentuj, tylko zwróć się po specjalistyczną pomoc prawną do naszej Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi. Czekamy na sygnał od Ciebie i bierzemy się do pracy.

Szukaj pomocy prawnej tylko w sprawdzonej Kancelarii Prawnej, która zapewni Ci profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Bez wątpienia nasz prawnik od długów pomoże w oddłużaniu i znajdzie sposób na Twoje kłopoty finansowe i we właściwy sposób zajmie się oddłużaniem. Oczywiście wiele tutaj zależy od Ciebie, ponieważ sam musisz się z nami skontaktować. Istotnie właśnie to powinien być pierwszy krok, który zrobisz, aby sobie pomóc. Z pewnością, kiedy zostaniesz naszym Klientem od razu poczujesz ulgę. Będzie stał za Tobą sztab ekspertów od oddłużania, którzy gotowi są, żeby wyprowadzić Cię na finansową prostą.

Nie chowaj się w swoich czterech ścianach, ponieważ to w żaden sposób nie pomoże zapanować nad rosnącym zadłużeniem. Istotnie zamiatanie problemów pod dywan, spowoduje ich kumulację i uderzą one ze zdwojoną siła. Z pewnością możesz temu zapobiec, ale musisz podjąć odpowiednie kroki. Oczywiście nasz zespół ekspertów i każdy zatrudniony u nas dobry prawnik od długów pomoże w oddłużaniu każdemu, kto zwróci się po pomoc. W związku z tym otrząśnij się i skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową.

Znajdziemy lekarstwo na Twoje długi

Prawnik od długów pomoże w oddłużaniu

Musisz w końcu uwierzyć w to, że z długów można wyjść. Przede wszystkim nie wierz malkontentom czy niekompetentnym osobom, które twierdzą, że nie masz wyjścia i musisz wszystko spłacić. Istotnie prawnik od długów pomoże w oddłużaniu właściwie ocenić sytuację i stwierdzi, czy wierzyciel ma podstawy, aby domagać się zapłaty. Z pewnością doręczony przez sąd nakaz zapłaty, nie oznacza wcale, że rzeczywiście roszczenie jest zasadne. Pamiętaj, że sędzia wydając ten dokument, opierał się tylko na twierdzeniach powoda. A teraz przyszedł czas, abyś z naszą pomocą przedstawił swoje stanowisko w sprawie.

Jesteśmy Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi, której Klienci skutecznie pozbywają się długów. Oczywiście każdy, kto potrzebuje wsparcia prawnego w oddłużaniu, znajdzie je u nas. Przede wszystkim musisz zdawać sobie sprawę, że tylko doświadczony, dobry prawnik od długów pomoże w oddłużaniu. Bezsprzecznie potrzebujesz kompleksowych działań, dzięki którym Twoje zadłużenie po prostu przestanie istnieć. Istotnie jesteśmy w stanie to zrobić. W związku z tym, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Recoverso przegrywa w sądzie proces o zapłatę

Sprawa, którą dzisiaj prezentujemy, znalazła swój finał w sądzie. Istotnie pozwana wiedziała, że tylko dobry prawnik od długów pomoże w oddłużaniu jej w obronie przed podniesionym roszczeniem. Do rozwiązania pozostawała kwestia czy pozywający rzeczywiście ma podstawy, aby dochodzić zapłaty. Istotnie po dokonaniu analizy dokumentów, stwierdziliśmy, że nie posiada legitymacji procesowej. W związku z tym dla nas sprawa była jednoznaczna. W rezultacie po wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty, sędzia oddalił całe powództwo Recoverso.


Spłata każdego długu nie musi być wcale konieczne

Spłata każdego długu dla osób zadłużonych powoduje sporo stresu i nie zawsze jest możliwe. W wielu przypadkach osoby zadłużone nie…

Skuteczny prawnik od długów

Prezentujemy Państwu kolejną sprawę z powództwa Alektum Capital, która zakończyła się sukcesem Klienta Portalu Dłużnika. Oczywiście wierzyciel wtórny wniósł do…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prawnik od długów pomoże w oddłużaniu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget