Skuteczny prawnik od długów

Prezentujemy Państwu kolejną sprawę z powództwa Alektum Capital, która zakończyła się sukcesem Klienta Portalu Dłużnika. Oczywiście wierzyciel wtórny wniósł do sądu pozew o zapłatę i dochodził od Pana Mikołaja 8.681,40 zł. Z pewnością wydany i doręczony pozwanemu nakaz zapłaty spowodował, że ten w końcu podjął ważną decyzję. Istotnie po tym jak odebrał przesyłkę z sądu, wiedział, że musi się bronić, ponieważ nie ma pieniędzy, aby zaspokoić roszczenie powoda. W związku z tym, był mu potrzebny skuteczny prawnik od długów. Jak można się domyślić, wybrał naszą kancelarię oddłużeniową, która cieszy się bardzo dobra opinią wśród tych, którzy korzystają lub korzystali z naszych usług. W rezultacie wnieśliśmy sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty i wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo Alekum Capital.  

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 8.681,40 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Skuteczny prawnik od długów, da Ci możliwość oddłużenia

Nie zapominaj o tym, że kiedy wpadłeś w długi, nie musisz żyć z tym problemem. Bez wątpienia skuteczny prawnik od długów, pozwoli Ci uporać się z kłopotami finansowymi i przemyślany sposób. Godnym uwagi jest fakt, że mądre planowanie w oddłużaniu ma naprawdę decydujące znaczenie. Z pewnością tylko przemyślane działania, podejmowane przez eksperta w sprawach związanych z długami, zapewni Klientowi sukces. Bezsprzecznie pomocy należy szukać w kancelarii, która specjalizuje się w oddłużaniu i ma ugruntowaną pozycję w tej dziedzinie. Niewątpliwie wiedza, umiejętności i doświadczenia, odgrywaj a w tym całym procesie nadrzędną rolę. Dlatego nie przekazuj swojego oddłużania pierwszej z brzegu kancelarii, ale poświeć trochę czasu, aby znaleźć tę najlepszą. Oczywiście zapraszamy do naszego Portalu Dłużnika, który działa z sukcesami na rynku oddłużeniowym już od kilkunastu lat.

Skutecznie bronimy przed pozwem od Alektum Capital

W sprzeciwie od nakazu zapłaty, podnieśliśmy szereg argumentów, wskazując na nie zasadność powództwa Alektum Capital. W wyniku podjętych czynności prawnych, zapadł wyrok oddalający roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczny prawnik od długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Skuteczny prawnik od długów