Pożyczka ratalna dla zadłużonych to duży błąd

9 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Niestety wielu konsumentom wydaje się, że kiedy mają problemy ze spłatą chwilówek, pożyczka ratalna dla zadłużonych okaże się pomocna. Oczywiście takie przekonanie skłania ich do zaciągania kolejnych zobowiązań, które przynoszą więcej szkody niż pożytku. Co z tego, że zdobędą pieniądze, ale te nie wystarczą na spłatę posiadanych długów, tylko powodują kolejne. Istotnie powstaje efekt śnieżnej kuli, która finalnie dosłownie wcisnąć ich w ziemię. Niewątpliwie wówczas mamy dwie drogi, nie robić nic, albo podjąć wyzwanie i rozpocząć oddłużanie. Z pewnością pierwszy wariant jest najgorszym z możliwych, ponieważ skazujemy się na życie w biedzie i z komornikiem na karku. Bez wątpienia dodatkowo towarzyszy nam nieustanny lęk i niepewność, co przyniesie każdy dzień. Dlatego należy podjąć mądrą decyzję i zwrócić się po specjalistyczną pomoc prawną do naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Bezsprzecznie żadna pożyczka ratalna dla zadłużonych w tym przypadku, ani zresztą w żadnym innym, nie jest wskazana.  

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
9.938,87 zł
Zadanie:
Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt:
Zasądzono 3.566.87 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Pożyczka ratalna dla zadłużonych to naprawdę najgorsze rozwiązanie

Pożyczka ratalna dla zadłużonych

Nie ma wątpliwości, że zawsze, gdy pojawiają się jakikolwiek trudności, w pierwszej kolejności próbujemy je rozwiązywać samodzielnie. Istotnie nie lubimy dzielić się z innymi problemami, a w przypadku długów szczególnie trzymamy wszystko w tajemnicy. Oczywiście zestresowani zaistniała sytuacją, podejmujemy błędne decyzje i każda kolejna pożyczka ratalna dla zadłużonych, powiększa zadłużenie.

Niewątpliwie długotrwałe rolowanie długów prowadzi nas nieuchronnie do niewypłacalności. Dlatego też należy zdać sobie sprawę, że trzeba koniecznie porozmawiać z mecenasem, który specjalizuje się w oddłużaniu. Bez wątpienia nasze próby poradzenia sobie z tym, co się dzieje spełzają na niczym i powodują coraz większe kłopoty. Przede wszystkim nie należy bać się takiej rozmowy, gdyż jesteśmy po to, aby pomagać tym, którzy nie radzą sobie ze spłatą zaciągniętych zobowiązań. Bezsprzecznie każda kolejna chwilówka czy pożyczka ratalna dla zadłużonych pogrąża Cię coraz bardziej, a dzięki nam dasz sobie szansę na oddłużenie.

Pamiętaj, że firmy pozabankowe nie dbają o to, czy ich Klienci posiadają zdolność kredytową. Niewątpliwie nastawione są na zysk i wiedzą, że nawet, gdy Ci nie dokonają spłaty, mają sposoby, aby odzyskać pieniądze. Oczywiście nadal wielu pozywanych o zapłatę popełnia podstawowy błąd i nie podejmuje obrony. Z pewnością ten fakt sprawia, że potem zostają z prawomocnymi wyrokami czy nakazami zapłaty, które opatrzone w klauzulę wykonalności, otrzymują status tytułu wykonawczego. W związku z tym, wierzyciel może przekazać długo do egzekucji komorniczej.

Masz długi? Nie zaciągaj kolejnych pożyczek!

Pożyczka ratalna dla zadłużonych

Naprawdę jest wiele sposobów, aby skutecznie pomóc konsumentowi czy przedsiębiorcy, którzy wpadli w długi. Godnym uwagi jest fakt, że w naszej Kancelarii Oddłużeniowej jesteśmy gotowi, aby nieść pomoc wszystkim tym, którzy jej potrzebują. Dlatego też skorzystaj z naszej konsultacji prawnej i dowiedz się, na czym polega profesjonalne oddłużanie. Z pewnością nie na tym, żeby zaciągać dalej krótkoterminowe czy długoterminowe zobowiązania. Bezsprzecznie każda pożyczka ratalna dla zadłużonych to najgorszy wybór, jakiego możesz dokonać. Oczywiście wychodzenie z długów polega na ich redukcji, a nie na dokładanie sobie kolejnych.

Wiemy, że od pożyczania pieniędzy można się wręcz uzależnić. Z pewnością ciągłe życie na kredyt musi się z czasem zemścić. Dlatego też tego typu sytuacje są bardzo skomplikowane i wymagają profesjonalnej, specjalistycznej pomocy prawnej, której możemy Ci udzielić. Oczywiście, aby proces wychodzenia z długów zakończył się sukcesem, musisz skończyć z dalszym pożyczaniem. Bez wątpienia pożyczka ratalna dla zadłużonych, o której właśnie myślisz, nie jest dla Ciebie. Musisz z nami współpracować i nauczyć się żyć bez pożyczania pieniędzy.

Bronimy w sprawie z Profi Credit i po wniesionej apelacji sąd ogranicza powództwo

Pożyczka ratalna dla zadłużonych, którą zaciągnęła Pani Anna została pozwana. Istotnie spółka Profi Credit wniosła do sądu pozew o zapłatę 9.938,87 zł. Chociaż sąd rejonowy przychylił się do roszczenia powoda, My po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku uznaliśmy, że mamy podstawy do apelacji. Oczywiście rozpoczęliśmy walkę w sądzie II instancji i osiągnęliśmy zamierzony cel. W rezultacie sędzia rozpatrujący naszą apelację, obniżył zasądzoną kwotę do 3. 566.87 zł. Jak widać warto bronić się z tymi, którzy wiedzą jak prowadzić obronę w sprawach o zapłatę.


Zmniejszenie raty kredytu pomaga w spłacie zobowiązania

Z pewnością wielu z nas posiada kredyty. Istotnie naprawdę nieliczni mogą sobie pozwolić na kupno mieszkania czy budowę domu bez…

Długi i pomoc w oddłużaniu

Długi i pomoc w oddłużaniu idą w parze. Jeżeli masz problemy finansowe, pomoc prawna będzie Ci bezsprzecznie potrzebna tak jak…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka ratalna dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget