Profesjonalne oddłużanie i pomoc z prawdziwego zdarzenia

10 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Profesjonalne oddłużanie i pomoc z prawdziwego zdarzenia to duet idealny. Tak właśnie wygląda nasza Kancelaria Oddłużeniowa. Profesjonalne, skuteczne oddłużanie i niezapomniana pomoc. Wielu naszych klientów, którzy pokonali długi razem z nami może to potwierdzić. Zadłużenie to problem, z którym boryka się coraz więcej osób. Często prowadzi to do stresujących sytuacji, utraty kontroli nad własnymi finansami oraz problemów z prawidłowym funkcjonowaniem w życiu codziennym. W takich momentach nieocenione okazuje się wsparcie profesjonalistów, którzy potrafią nie tylko skutecznie pomóc w wyjściu z długów, ale również zapewnić wsparcie psychiczne i motywację do dalszych działań. Profesjonalne oddłużanie i pomoc to właśnie to, czym zajmuje się nasza Kancelaria Oddłużeniowa.

Powód: Karat PL Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.523,92 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Profesjonalne oddłużanie i pomoc z prawdziwego zdarzenia

Profesjonalne oddłużanie i pomoc

Dlatego też, zamiast samodzielnie borykać się z problemem, warto skontaktować się z ekspertami, którzy mają niezbędną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksowe usługi oddłużeniowe, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Wie doskonale o tym nasza klientka. Dzięki naszej pomocy pokonała skutecznie długi. Sąd oddalił powództwo w całości. Uwierzcie nam, że to ogromna ulga dla osób, które wcześniej borykały się z zadłużeniem.

Rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdej sprawy, dlatego też nasi specjaliści dokładnie analizują sytuację finansową każdego klienta, aby móc zaproponować najbardziej efektywne rozwiązania. Naszym celem jest nie tylko profesjonalne oddłużanie i pomoc w wyjściu z długów, ale również zapewnienie wsparcia na każdym etapie procesu oddłużania.

Nasze usługi obejmują między innymi:

1. Negocjacje z wierzycielami – potrafimy skutecznie negocjować warunki spłaty zadłużenia, co może prowadzić do jego obniżenia lub rozłożenia na bardziej korzystne raty.

2. Reprezentacja przed sądem – jeśli konieczna jest droga sądowa, reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie postępowania, dążąc do uzyskania najlepszych dla nich warunków.

3. Doradztwo prawne i finansowe – udzielamy kompleksowego wsparcia w zakresie prawa i finansów, pomagając w zrozumieniu przepisów i wyborze optymalnej ścieżki oddłużenia.

Każdy zasługuje na drugą szansę

Profesjonalne oddłużanie i pomoc

Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na drugą szansę i możliwość rozpoczęcia wszystkiego od nowa, bez ciężaru długów ciążących na barkach. Profesjonalne oddłużanie i pomoc to nie tylko nasza specjalność, ale także misja, którą realizujemy z pełnym zaangażowaniem i empatią. Profesjonalne oddłużanie i pomoc z nami to Twoje spełnienie marzeń.

Nie pozwól, aby zadłużenie stało się barierą w Twoim życiu. Skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową i pozwól sobie pomóc. Zapewniamy dyskrecję, profesjonalizm i niezapomnianą pomoc, która może okazać się kluczem do Twojej finansowej wolności. Z nami możesz odzyskać spokój ducha i zacząć budować swoją przyszłość na stabilnych fundamentach.

Pamiętaj, że im wcześniej zaczniesz działać, tym większe masz szanse na szybkie i skuteczne oddłużenie. Nie czekaj, aż problem sam się rozwiąże – działaj teraz. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa, aby Ci w tym pomóc.

Nie możemy podjąć za nikogo decyzji o oddłużaniu. My jedynie możemy pomóc w wyjaśnieniu całego procesu oddłużania. Jeśli się zdecydujecie na oddłużanie razem z nami, będzie nam z pewnością bardzo miło. Czekamy na Ciebie. Pomożemy Ci wyjść na prostą.


Pożyczka ratalna dla zadłużonych to duży błąd

Niestety wielu konsumentom wydaje się, że kiedy mają problemy ze spłatą chwilówek, pożyczka ratalna dla zadłużonych okaże się pomocna. Oczywiście…

Oddłużanie z chwilówek po cesji

Pani Mariola postanowiła pokrzyżować plany GetPro i skorzystała z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu. Niewątpliwie oddłużanie z chwilówek po cesji,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie i pomoc

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget