Dobry mecenas i skuteczna antywindykacja

29 maja 2024 przez  - Portal Dłużnika

Gdzie jest dobry mecenas i skuteczna antywindykacja? No jak to gdzie? W naszej Kancelarii Oddłużeniowej! Jeśli borykasz się z zadłużeniem, które wydaje się nie do pokonania, jesteśmy tu, by Ci pomóc. Zadzwoń do nas już teraz i poznaj szczegóły oddłużania. Nie zwlekaj, bo im szybciej zareagujesz, tym lepiej dla Twojej sytuacji finansowej.

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
8.341,12 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Dobry mecenas i skuteczna antywindykacja to podstawa skutecznego oddłużania

Dobry mecenas i skuteczna antywindykacja

Jak pozbyć się spirali zadłużenia? To pytanie, które spędza sen z powiek wielu osobom. Nasz klient, który znalazł się w podobnej sytuacji, doskonale wie, jakie to uczucie. Zadzwonił do nas, kiedy otrzymał sądowy nakaz zapłaty i nie wiedział, co robić. Nasz prawnik natychmiast zajął się jego sprawą, złożył sprzeciw od nakazu zapłaty i sąd oddalił powództwo w całości. Dzięki naszej pomocy, klient cieszy się życiem bez długów i nie musi martwić się o komornika.

Nie pozwól, aby długi przejęły kontrolę nad Twoim życiem. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w skutecznej antywindykacji i pomocy prawnej dla osób zadłużonych. Nie czekaj, dzwoń już teraz! Czas działa na Twoją niekorzyść, a my jesteśmy gotowi, by Ci pomóc.

Nasi prawnicy to profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Wiedzą, jak skutecznie bronić klientów przed windykacją i jak sprawić, aby długi przestały być problemem. Z nami możesz być pewien, że Twoje sprawy są w dobrych rękach.

Reasumując! Dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię Oddłużeniową?

Dobry mecenas i skuteczna antywindykacja

1. Najlepszy prawnik - Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego zatrudnia najlepszych prawników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa i finansów. Ich wiedza i umiejętności są gwarancją skutecznej pomocy prawnej dla osób zadłużonych.

2. Skuteczna antywindykacja - Kancelaria oferuje kompleksowe usługi antywindykacyjne, które pozwalają na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji związanych z windykacją długów. Dzięki temu klienci mogą spokojnie spać, wiedząc, że ich sprawy są w dobrych rękach.

3. Indywidualne podejście - Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego dba o to, aby każdy klient był traktowany indywidualnie. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie strategii prawnej do konkretnych potrzeb i sytuacji zadłużonego.

4. Szybkie działanie - Kancelaria reaguje na zlecenia klientów w bardzo krótkim czasie, co pozwala na szybkie rozwiązanie problemów związanych z zadłużeniem.

5. Skuteczność w oddłużaniu - Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego słynie z wysokiej skuteczności w zakresie oddłużania. Dzięki temu masz pewność, że Twoje problemy finansowe zostaną rozwiązane w sposób szybki i skuteczny.

Warto skorzystać z usług naszej Kancelarii Oddłużeniowej, aby mieć pewność, że Twoje problemy finansowe zostaną rozwiązane w sposób profesjonalny i skuteczny.

Jeśli dobry mecenas i skuteczna antywindykacja to tylko w Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego. Pamiętaj, że długi dzisiaj są ale jutro może ich nie być. Zacznij działać. Nie uciekaj przed długami i nie chowaj głowy w piasek. Takie podejście Ci nie pomoże.

Skontaktuj się z nami, jak najszybciej. Będzie nam miło móc Ci pomóc i pokazać drogę w kierunku oddłużania. Nie poddawaj się i walcz o swoje pieniądze. Przecież ciężko na nie pracujesz. Czy warto być pokonanym przez wierzycieli? Absolutnie nie! My na takie coś nie pozwolimy.

Czekamy na Ciebie. Nie zostawimy Cię bez odpowiedzi.


Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja

Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja? Tak! W naszej Kancelarii Oddłużeniowej spotkasz się z wyjątkowymi ludźmi, którzy pomogą Ci pokonać długi…

Dokładny sprzeciw od nakazu zapłaty

Nie ma sensu polemizować, że dokładny sprzeciw od nakazu zapłaty, dał początek sukcesowi naszego Klienta. Istotnie Pan Stanisław został pozwany…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry mecenas i skuteczna antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget