Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja

29 maja 2024 przez  - Portal Dłużnika

Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja? Tak! W naszej Kancelarii Oddłużeniowej spotkasz się z wyjątkowymi ludźmi, którzy pomogą Ci pokonać długi i odzyskać spokój umysłu. Nie czekaj, aż długi zdominują Twoje życie. Pokonaj je razem z nami!

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.446,39 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 3.116,12, oddalenie w pozostałej cześci, brak kosztów procesu

Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja

Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja

W dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób boryka się z problemami finansowymi, istotne jest, aby mieć po swojej stronie profesjonalistów, którzy wiedzą, jak radzić sobie z wierzycielami i windykatorami. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje właśnie takie usługi - doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja to nasza specjalność.

Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów w dziedzinie oddłużania. Ostatnio, na przykład, sąd oddalił powództwo w części, co oznacza, że nasz klient może cieszyć się życiem bez ciążących na nim długów. To tylko jeden z wielu przypadków, w których udało nam się pomóc naszym klientom.

Nie pozwól, aby długi stały się Twoim głównym problemem. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w negocjacjach z wierzycielami, czy też chcesz, abyśmy reprezentowali Cię w sądzie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pamiętaj, że im szybciej zaczniesz działać, tym większe są szanse na pozytywne rozwiązanie sprawy. Długi nie znikną same - potrzebna jest profesjonalna pomoc, a my jesteśmy tutaj, aby Ci jej udzielić. Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja to nasza pasja, a satysfakcja naszych klientów to nasz cel.

Nie czekaj, zadzwoń do nas już dziś i umów się na konsultację. Razem pokonamy Twoje długi i sprawimy, że będziesz mógł cieszyć się życiem bez ciągłego stresu związanego z wierzycielami. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, w którym spotkasz się z wyjątkowymi ludźmi, którzy są gotowi Ci pomóc. Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja to nasza specjalność - dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Profesjonalne oddłużanie w centrum Łodzi

Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego to miejsce, gdzie każdy klient traktowany jest indywidualnie, a jego problemy finansowe rozwiązane są z największą starannością. Nasza kancelaria to zespół doświadczonych prawników i specjalistów od antywindykacji, którzy z pasją i zaangażowaniem walczą o Twoje prawa.

Wierzymy, że każdy ma prawo do drugiej szansy i dlatego też oferujemy kompleksowe usługi oddłużeniowe, które pomogą Ci wyjść z długów i zacząć nowy rozdział w życiu. Nasz skuteczny adwokat to ekspert w dziedzinie prawa, który potrafi znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojej sytuacji. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu, możesz być pewien, że Twoje sprawy są w dobrych rękach.

Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja to mocny filar naszej kancelarii. Nasz zespół specjalistów dba o to, aby Twoje prawa były respektowane przez wierzycieli i windykatorów. Znamy wszystkie metody i techniki, które pozwalają nam skutecznie chronić Twoje interesy. Dzięki nam, nie musisz obawiać się nieuczciwych praktyk windykacyjnych, a Twoje finanse będą bezpieczne.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy, każdy może odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się, że Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja to klucz do wolności finansowej.


Kredyt z komornikiem na głowie

Interesuje Cię kredyt z komornikiem na głowie? Czy wiesz, że nie ma czegoś takiego jak kredyt z komornikiem na głowie?…

Precyzyjny sprzeciw od nakazu zapłaty

Prezentujemy kolejną sprawę naszej Klientki, w której reprezentowaliśmy ją w sporze o zapłatę. Istotnie i tym razem precyzyjny sprzeciw od…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doświadczony adwokat i profesjonalna antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget