Dokładny sprzeciw od nakazu zapłaty

Nie ma sensu polemizować, że dokładny sprzeciw od nakazu zapłaty, dał początek sukcesowi naszego Klienta. Istotnie Pan Stanisław został pozwany o zapłatę 35.847,08 zł przez Raport NSFIZ. Oczywiście fundusz sekurytyzacyjny po przegranej w sądzie rejonowym, nie zgadzał się z wydanym wyrokiem. Ponieważ orzeczenie było niekorzystne dla pozywającego, postanowił wnieść apelację. Z pewnością gdyby pozwany nie podjął się dalszej obrony, ostateczne rozstrzygniecie, mogłoby już nie być dla niego korzystne. Ponieważ jest naszym Klientem, nadal reprezentowaliśmy go w sądzie II instancji. Bez wątpienia prezentowana dzisiaj sprawa pokazuje, że walczymy do końca i robimy wszystko, aby wygrać. W rezultacie umorzono 195,93 zł i oddalono apelację wierzyciela wtórnego w pozostałym zakresie.   

Powód: Raport NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 35.847,08 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Umorzenie, co do kwoty 195,93 zł, oddalenie w pozostałej części apelacji Raport NSFIZ, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Dokładny sprzeciw od nakazu zapłaty to podstawa udanej obrony procesowej

Bez wątpienia dokładny sprzeciw od nakazu zapłaty wycelowany w konkretną sprawę, najczęściej przyczynia się do jej wygrania. Oczywiście trzeba wiedzieć, co napisać w tym piśmie procesowym, aby okazało się ono skuteczne. Z pewnością zdarzają się i takie sprawy, gdzie pomimo ogromnych starań, nie udaj się wygrać. Niewątpliwie osoba oddłużająca się, musi przygotować się i na takie sytuacje, których czasami nie daje się uniknąć. Przede wszystkim nie trzeba się poddawać, tylko należy iść dalej, ponieważ wychodzenie z długów to wyboista droga. Jednak dzięki naszej pomocy Twój bilans strat będzie nieporównywalnie mniejszy, niż w sytuacji poddania się walkowerem. A może stać się i tak, że skutecznie obronimy Cię przed wszystkimi roszczeniami wierzycieli.

Sąd II instancji oddala apelację Raport NSFIZ

Mamy na swoim koncie kolejny sukces, broniąc pozwanego o zapłatę, po apelacji wniesionej przez fundusz sekurytyzacyjny Raport. Bez wątpienia podjęte przez nas działania i w sadzie rejonowym i okręgowym sprawiły, że finalnie nasz Klient wygrał ten spór.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokładny sprzeciw od nakazu zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Raport NSFIZ:

Dokładny sprzeciw od nakazu zapłaty