Provident Polska pożyczka i zadłużenie gotowe

18 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Provident Polska pożyczka to termin, który dla wielu osób może brzmieć jak wybawienie w trudnej sytuacji finansowej. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że decyzja o zaciągnięciu zobowiązania w Provident często przynosi więcej szkody niż pożytku. W tym artykule chcemy podzielić się historią naszego klienta, który przekonał się, że Provident pożyczka to nic dobrego.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
25.081,61 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w części.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w oddłużaniu

Provident Polska pożyczka

Nasz klient, pan Adam, znalazł się w trudnej sytuacji życiowej. Nagłe wydatki, brak oszczędności i brak wsparcia ze strony banków spowodowały, że zaczął rozglądać się za szybkimi rozwiązaniami. Provident wydawał się być odpowiedzią na jego problemy. Szybka pożyczka, minimum formalności – to wszystko kusiło. Pan Adam miał plan: pożyczyć pieniądze, uregulować najpilniejsze zobowiązania i szybko spłacić pożyczkę. Niestety, rzeczywistość okazała się znacznie bardziej skomplikowana.

Kiedy zgłosił się do nas, wiedzieliśmy, że potrzebuje konkretnej pomocy. Jego finanse były w rozsypce, a Provident Polska pożyczka tylko pogłębiła problem. Zamiast pomóc, wpędziła pana Adama w spiralę zadłużenia, z której samodzielnie nie potrafił się wydostać, a wręcz przeciwnie- pan Adam coraz bardziej pogrążał się w finansowej przepaści.

Z pełnym zaangażowaniem podjęliśmy się zadania wydostania pana Adama z kłopotów. Przeprowadziliśmy dokładną analizę jego sytuacji finansowej i przygotowaliśmy plan działania, który pozwoliłby na wyjście na prostą.

Wspólnie z panem Adamem zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie podjęcie walki o jego prawa w sądzie. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w części, co dla naszego klienta było zbawieniem. To oznaczało, że nie wszystkie roszczenia Providenta były uzasadnione, a pan Adam mógł odetchnąć z ulgą. Dzięki naszej pomocy, zrozumiał, że nie musi się poddawać i ma prawo walczyć o swoje.

Provident Polska pożyczka i sprawa w sądzie

Provident Polska pożyczka

Pokazaliśmy, że Provident Polska pożyczka to nie jest najlepsza opcja dla osób w trudnej sytuacji finansowej. Wspólnie z nim pracowaliśmy nad budowaniem stabilnej przyszłości finansowej, bez ryzykownych zobowiązań i z rozsądnym planem spłaty długów.

Nasza historia z panem Adamem to tylko jeden z wielu przykładów, które pokazują, jak ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki rozważyć wszystkie za i przeciw. Provident może reklamować się jako szybkie i łatwe rozwiązanie problemów finansowych, ale w rzeczywistości może to być droga donikąd dla osób, które nie mają zabezpieczonej zdolności do spłaty.

Jeśli znajdujesz się w podobnej sytuacji, pamiętaj, że masz wybór. Zapomnij o pożyczkach w parabankach i skonsultuj się z ekspertami, którzy pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Nie daj się zwieść obietnicom łatwego wyjścia z długów, które w rzeczywistości mogą Cię jeszcze głębiej w nie wpędzić. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc – z nami wyjdziesz na prostą i odzyskasz kontrolę nad swoimi finansami. Oddłużanie jest możliwe. Zajmuje to trochę czasu ale warto spróbować.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego zajmuje się oddłużaniem 20 lat. Dla nas nie ma spraw nie do rozwiązania. Provident Polska pożyczka również nie jest końcem świata. Z tej trudnej sytuacji można wyjść.


Pytasz jak wyjść z długów? Znamy odpowiedź

Pętla zadłużenia to problem wielu Polaków. Niewątpliwie rolowanie długu doprowadziło do powstania wielu zadłużeń. Istotnie zaciąganie nowych pożyczek na spłatę posiadanych, refinansowania, przedłużenia prowadzą do narastania problemów finansowych. W związku z tym,…

Portal Dłużnika oddłużanie osób prywatnych

Kiedy sąd na posiedzeniu niejawnym wydaje nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym, pozwany zwraca się do naszej kancelarii po pomoc. Istotnie Portal Dłużnika oddłużanie osób prywatnych, prowadzi tego typu sprawy. Dlatego też Pan…


Zacznij działać i zapomnij o długach raz na zawsze.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Provident Polska pożyczka

Provident Polska pożyczka

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget