Skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej

19 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Bez wątpienia chcemy, aby każdy dzień wywoływał uśmiech na naszych twarzach. Z pewnością taki idylliczny scenariusz nie zawsze jest możliwy i bywa, że niestety wszystko może potoczyć się z złym kierunku. Istotnie osoby, które przeszarżowały z pożyczaniem pieniędzy, mają poważne kłopoty. Niewątpliwie trudno wówczas mówić o przyjemnej pobudce, gdy zaraz zaczną się telefony od windykacji. Oczywiście można sobie pomóc, a skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej jest jak najbardziej możliwe. Przede wszystkim należy zrobić to, co pozwany przez Ententa Collection. Godnym uwagi jest fakt, że Pan Marcin zaraz po odebraniu sądowego nakazu zapłaty, nawiązał w współpracę z naszą Kancelarią. Bezsprzecznie taka postawa godna jest naśladowania i pokazuje, że także pozwany o zapłatę może się bronić. Oczywiście mężczyzna zrobił jeszcze jedną ważną rzecz, mianowicie przekazał sprawę specjalistom od oddłużania. W związku z tym, mógł liczyć na najlepsze wsparcie. W rezultacie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wygraliśmy spór z Ententa Collection.     

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
1.160,39 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej

Skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej

Pamiętaj, że nie zawsze wszystko toczy się tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Przede wszystkim trzeba przygotować się na to, że czasami zostaniemy zmuszeni do stawania twarzą w twarz z przeciwnościami losu. Bezsprzecznie jednym z największych problemów, jakie mogą nas spotkać, stanowią długi, których nie jesteśmy w stanie spłacić. Istotnie tutaj najważniejsza jest wiedza o tym, że są miejsca, gdzie uzyskamy profesjonalną pomoc prawną. Niewątpliwie skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej jest możliwe w naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Oczywiście prowadzimy sprawy związane także z innymi zadłużeniami, więc możecie się z nami kontaktować w każdej sytuacji, kiedy macie problemy z wypłacalnością. Z pewnością jesteśmy otwarci na każdego Klienta i staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby skutecznie pomagać. Jesteśmy gotowi, aby pomóc w odzyskaniu równowagi finansowej każdemu, kto wpadł w długi

Nie mamy zamiaru ukrywać, że proces wychodzenia z długów nie jest łatwy. Bezsprzecznie jednak Ci z Państwa, którzy zdają się na nasz profesjonalizm, stoją na zdecydowanie lepszej pozycji. Istotnie prowadzone przez nas skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej, pozwala naszym Klientom redukować powstałe zadłużenia.  Bez wątpienia dłużnicy, którzy pozostają pod naszą opieką otrzymują wsparcie najlepszych specjalistów od oddłużania. Z pewnością dzięki nam nie odczuwają aż takiej presji i czują się nieporównywalnie bezpieczniej od tych, którzy z takowej pomocy nie korzystają. Dlatego też, kiedy chcesz efektywnie redukować swoje długi, musisz posiadać pełnomocnika, który jest jednocześnie ekspertem od oddłużania. Niewątpliwie nie ma, co tutaj udawać bohatera, że sam sobie poradzę, ponieważ kończy się to spotkaniem z komornikiem. W związku z tym, nie ryzykuj, tylko oddłużaj się ze specjalistami od spraw związanych z długami.

Rozumiemy, że czasami nie jesteśmy w stanie oprzeć się pokusie i sprawimy sobie czy bliskiej niezaplanowany prezent. Z pewnością nie ma w tym nic złego, kiedy mamy na ten cel odpowiednie środki. Istotnie zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja, gdy pożyczamy pieniądze na przykład w firmie pożyczkowej. Być może unikniemy zadłużenia, spłacając szybko udzielne finansowanie. Jednak najczęściej kończy się to tak, że powstaje przeterminowany dług i zaczynamy rolowanie zadłużenia, zaciągając kolejne zobowiązania. Oczywiście wtedy zaczynamy wpadać w spiralę zadłużenia i robi się naprawdę niebezpiecznie. Ważnym aspektem jest, żeby odpowiednio wcześnie zareagować, gdyż dzięki naszej pomocy skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej jest realne. Przede wszystkim należy przerwać zadłużanie się i skontaktować się z naszą Kancelarią Oddłużeniową.

Wygrywamy proces z Ententa Collection

Co prawda Ententa Collection nie udzieliła Panu Marcinowi, ale po zakupie wierzytelności, stała się wierzycielem wtórnym. W związku z tym, uzyskała pełne prawo, aby dochodzić zapłaty. Istotnie w tym przypadku poprowadziliśmy skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej, która zmieniła wierzyciela. Ponieważ wszystko, co ma związek z cesją nie ma przed nami tajemnic, po analizie dokumentów, mieliśmy kilka mocnych argumentów, dzięki którym podważyliśmy zasadność tego powództwa. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sędzia oddalił całe roszczenie Ententa Collection.


Provident Polska pożyczka i zadłużenie gotowe

Provident Polska pożyczka to termin, który dla wielu osób może brzmieć jak wybawienie w trudnej sytuacji finansowej. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że decyzja o zaciągnięciu zobowiązania w Provident często przynosi więcej…

Przemyślany sprzeciw od nakazu zapłaty

Pamiętaj o tym, że zanim zapłacisz wierzycielowi pieniądze, najpierw sprawdź, ile faktycznie jesteś mu winien. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że tak jak pozwana przez Prokura, sam nie wiesz jak to wszystko przeliczyć.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget