Pytasz jak wyjść z długów? Znamy odpowiedź

18 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pętla zadłużenia to problem wielu Polaków. Niewątpliwie rolowanie długu doprowadziło do powstania wielu zadłużeń. Istotnie zaciąganie nowych pożyczek na spłatę posiadanych, refinansowania, przedłużenia prowadzą do narastania problemów finansowych. W związku z tym, kiedy dłużnik nie jest w stanie normalnie funkcjonować, zaczyna zastanawiać się, jak to uporządkować. Dlatego, kiedy pytasz jak wyjść z długów, jest to już bardzo dobry sygnał, że jesteś gotowy na oddłużanie. Ponieważ w naszej Kancelarii specjalizujemy się w sprawach związanych z długami, znamy odpowiedź na to pytanie. Oczywiście musisz się z nami skontaktować i przeanalizujemy Twoją sytuację. Bez wątpienia potem otrzymasz od nas konkretną informację zwrotną i dalej już wszystko zależy od Ciebie. Podobnie do wielu innych zadłużonych, pozwana przez Finpomoc nawiązała z nami współpracę. Bezsprzecznie Pani Natalia bardzo potrzebowała pomocy naszych specjalistów od oddłużania. W związku z tym, podjęliśmy odpowiednie czynności prawne, które zaowocowały, wydaniem wyroku oddalającego podniesione roszczenie.

Powód: Finpomoc Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
16.939,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pytasz jak wyjść z długów? Zaplanujemy to!

Pytasz jak wyjść z długów

Długi to plaga, z którą walczymy. Oczywiście chodzi o te ze spłata, których konsumenci sobie nie radzą. Chociaż zajmujemy się także sprawami, które dotyczą zmniejszenia comiesięcznej raty na zobowiązaniach spłacanych terminowo. Z pewnością jednak zdecydowana większość naszych Klientów to Ci, którzy posiadają przeterminowane długi. Pytasz jak wyjść z długów i nie możesz znaleźć konkretnej odpowiedzi? Niewątpliwie taką usłyszysz od mecenasów z naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Ponieważ aktywnie działają na rzecz zadłużonych, doskonale wiedzą jak zaplanować każde oddłużanie. Istotnie najczęściej jest to szereg rożnych czynności, które finalnie mają doprowadzić do wyzerowania długu. Ze względu na to, ze oddłużanie to złożony proces, aby zakończył się sukcesem, wymaga podejmowania różnych działań. Bez wątpienia nie można skupiać się tylko na obronie w sadzie, gdyż inna sprawa może wymagać na przykład negocjacji. Dlatego Kancelaria, która prowadzi sprawy Klienta musi być wszechstronna.

Nie podlega dyskusji, że oddłużanie inicjuje sam dłużnik. Z pewnością, kiedy w zaciszu domowym sam siebie pytasz jak wyjść z długów, świadczy o tym, że dojrzałeś, aby zacząć działać. Przede wszystkim ważne jest to, aby przyznać przed samym sobą, że ma się problem. Istotnie bez tego nie ruszysz do przodu, a długi doprowadzą do całkowitej niewypłacalności. Dlatego zawsze podkreślamy, że to osoba zadłużona jest motorem tego, co później zadziej się w jej sprawach. Przede wszystkim nie wierz w to, co nieustannie powtarzają dzwoniący do Ciebie windykatorzy. Oczywiście wiemy, że nie jest to tak proste, jak się wydaje i właśnie z tego powodu, powinieneś wspierać się profesjonalną pomocą prawną. Z pewnością w Naszej Kancelarii oddłużeniowej otrzymasz wsparcie na najwyższym poziomie, dzięki któremu za jakiś czas zapomnisz o długach.

Nigdy nie możną się poddawać. Istotnie niejednokrotnie życie wystawia nas na próbę i próbuje złamać. Z pewnością nasi Klienci udowadniają, ze może na walczyć z największymi przeciwnościami losu. Oczywiście w ich przypadku to długi stanęły na ich drodze, jednak dzięki naszej pomocy skutecznie z nimi walczą. Niewątpliwie, kiedy nas pytasz jak wyjść z długów, które postawiły Twój świat na głowie usłyszysz, że jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc. Z pewnością niczego nie zrobimy bez akceptacji czy wbrew Tobie. Bez wątpienia dowiesz się o każdym kroku, który będziemy chcieli zrobić. Istotnie nasza współpraca opiera się na klarowności, uczciwości i wymianie informacji.

Skuteczna obrona procesowa jest jedną z dróg

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, oddłużanie składa się z wielu elementów. Istotnie sztuką okazuje się złożenie ich tak, aby stworzyły spójną całość. Z pewnością, kiedy pytasz jak wyjść z długów, nie usłyszysz jednej odpowiedzi. Niewątpliwie coś o tym wie nasza Klientka, której sprawę dzisiaj Państwu prezentujemy. Oczywiście tutaj jedynym właściwym wyborem, okazało się oddłużanie procesowe. W związku z tym, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, w którym podnieśliśmy argumenty podważające zasadność powództwa Finpomoc. W rezultacie spółka finansowa poniosła klęskę, co potwierdza wyrok sądu, którym oddalono w całości roszczenia pozywającego.


Skuteczne oddłużanie i pomoc na wyciągnięcie ręki

Oddłużanie i pomoc na wyciągnięcie ręki.W dzisiejszych czasach, gdzie niestabilność ekonomiczna staje się coraz bardziej powszechna, wielu z nas zmaga się z problemem zadłużenia. Trudności w spłacie kredytów, pożyczek czy zobowiązań finansowych…

Orientujemy się na czym polega oddłużanie

Broniąc pozwanej o zapłatę przez Prokura, nasz mecenas przedstawił tak mocne dowody na niezasadność powództwa, że mógł zapaść tylko jeden wyrok. Oczywiście interesował go ten oddalający w całości roszczenie pozywającego. Bez wątpienia…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pytasz jak wyjść z długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget