Efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź

18 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wierzyciele wtórni nabywają w dużych pakietach wierzytelności, co wiąże się z tym, że często dokonywane cesje budzą wiele zastrzeżeń. Oczywiście, aby dowiedzieć się jak to rzeczywiście wygląda, należy dokładnie przeanalizować dokumenty sprawy. Istotnie nasze efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź zawsze zaczynamy od zapoznania się z tym, co zawiera pozew. Bezsprzecznie to właśnie jest dla naszych mecenasów konkretnym źródłem informacji i na ich podstawie wnosimy odpowiednie argumenty lub zarzuty. W związku z tym, gdy postępowanie jest w trybie upominawczym podnosimy wcześniej wspomniane argumenty, a kiedy w postępowaniu nakazowym zarzuty. Ponieważ w każdym przypadku trzeba po prostu wiedzieć, jak to zrobić, najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom z naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Dlatego też Pan Janusz zdał się na nasz profesjonalizm i przekazał swoja obronę w sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus. Z pewnością indywidualny plan oddłużania zdał egzamin i Klient wygrał proces o zapłatę. W rezultacie zapadł wyrok, którym oddalono całe podniesione roszczenie.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
4.146,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź z naszą Kancelarią

Efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź

Wiemy, że kiedy zadłużona osoba decyduje się na skorzystanie z pomocy oprawnej, oczekuje pełnego profesjonalizmu. Istotnie szczególnie w takiej sytuacji nikogo nie stać na wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dlatego zanim podejmiesz tak ważną decyzję, sprawdź informacje o danej firmie. Z pewnością spotkasz się z różnymi opiniami, ponieważ jeszcze nikt nie zadowolił wszystkich. Bezsprzecznie jednak efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź w naszej Kancelarii, daje Ci gwarancję obsługi na najwyższym poziomie. Oczywiście nikogo nie zmuszamy, aby korzystał z naszej pomocy, gdyż każdy podejmuje taką decyzję samodzielnie. Jednak sam fakt, że działamy na rynku oddłużeniowym już 20 lat świadczy o tym, że jesteśmy sprawdzoną Kancelarią z ogromnym doświadczeniem. Godnym uwagi jest fakt, że jej założyciel Pan Łukasz Białkowski należy do znanych i cenionym w Polsce ekspertów od oddłużania.

Proszę Państwa, jeżeli słyszycie, że oddłużanie jest nieskomplikowane i proste, bierzcie nogi za pas. Niewątpliwe, ktoś, kto wypowiada takie słowa, naprawdę nie ma pojęcia, z czym należy się mierzyć prowadząc ten cały proces. Bezsprzecznie wymaga on zaangażowania ekspertów z różnych dziedzin i podejmowania różnorodnych czynności prawnych. Oczywiście efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź, którego się podejmujemy, zachowuje najwyższe standardy. Przede wszystkim nasz zespól tworzą osoby odpowiednio wykształcone i przygotowane do pracy w oddłużaniu. Z pewnością nie znajdziecie Państwo u nas nikogo, kto nie wie, jak powinno wyglądać wychodzenie z długów. Niewątpliwie mamy osoby, które są mniej doświadczone i dopiero się uczą, ale dopóki nie osiągną określonego poziomu, nie wykonują samodzielnie żadnych ważnych czynności na rzecz Klientów. W związku z tym, u nas dłużnik zawsze prowadzony jest przez doświadczonego mecenasa, który właściwe pokieruje jego oddłużaniem.

Zapamiętaj, że długi, w które wpadłeś nie musza zostać z Tobą do końca życia. Istotnie to od Ciebie zależy czy uporządkujesz swoja sytuację finansową, czy zostaniesz w tym bałaganie. Z pewnością efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź, które prowadzimy, jest dedykowane właśnie Tobie. Ponieważ korzystając z naszej pomocy dajesz sobie możliwość odzyskania równowagi finansowej, nie zwlekaj z decyzją i skontaktuj się z Kancelarią. Bez wątpienia im wcześniej zaczniesz, tym prędzej zaczniesz redukcję długów. Przede wszystkim nie będziesz się dalej zadłużał, co ma też ogromne znaczenie. Godnym uwagi jest fakt, że nasi Klienci rzeczywiście skutecznie redukują swoje zadłużenia, co przekłada się na poprawę jakości życia.

Wygrywamy w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus

My wiemy o tym, że każda sprawa o zapłatę jest inna. Dlatego zawsze skupiamy się na konkretnym zadaniu i przygotowujemy skrojony na miarę polan oddłużania. Istotnie efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź, które odbywa się w naszej Kancelarii jest bardzo dokładnie przemyślane. Z pewnością nigdy nie opuszczamy i skupiamy się na tym, aby zadziałać na korzyść Klienta. Oczywiście nie inaczej było w sprawie z powództwa Svea Ekonomii Cyprus. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, pełnomocnik pozwanej skutecznie podważył roszczenie  powoda, które upadło w całości.


Dobry sprzeciw od nakazu z sądu to podstawa

Jak napisać dobry sprzeciw od nakazu z sądu? Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdy niespodziewanie otrzymuje nakaz zapłaty. Często jest to moment stresujący, zwłaszcza, gdy uważamy, że żądanie wierzyciela…

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Portal Dłużnika to profesjonalna pomoc w oddłużaniu osób fizycznych. Bez wątpienia dobre opinie Klientów naszej kancelarii, spowodowały, że Pani Antonina właśnie u nas szukała pomocy. Z pewnością wielu z Państwa może zadać…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget