Specjalistyczna pomoc w oddłużaniu jest ważna

18 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Kiedy przyglądamy się sprawom naszych Klientów, wiele rzeczy budzi nasze zastrzeżenia. Istotnie, kiedy analizujemy umowy zaciągniętych zobowiązań, często widzimy, że naliczane są niezasadne opłaty. Niewątpliwie także pozwy o zapłatę wnoszone do sądów, niejednokrotnie wcale nie potwierdzają zasadność dochodzonego roszczenia. Oczywiście jest jeszcze mnóstwo innych aspektów, które godzą w interesy konsumentów, ale to wszystko wychodzi podczas analizy dokumentów konkretnej sprawy. Bezsprzecznie jednak to, co łączy wszystko to fakt, że specjalistyczna pomoc w oddłużaniu jest ważna i nic jej nie zastąpi. Dlatego też pozwana przez Ultimo Portfolio Investment postawiła na naszą Kancelarię Oddłużeniową, ponieważ wiedziała, że znamy się na rzeczy. W związku z tym, jeszcze zanim sąd doręczył jej nakaz zapłaty, Pani Patrycja wcześniej skontaktowała się z nami. Istotnie otrzymała od nas instrukcję, jak powinna postąpić, aby nie przegapić terminu na wniesienie sprzeciwu. W rezultacie reprezentowaliśmy Klientkę w tym sporze, który zakończyliśmy wyrokiem oddalającym powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
4.923,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pomoc w oddłużaniu jest ważna, ale muszą jej udzielać specjaliści

pomoc w oddłużaniu jest ważna

Nie bierz się za wykonywanie czegoś, na czym się nie znasz. Bez wątpienia nie ma nic gorszego niż udawanie omnibusa, a potem przez niekompetencje szkodzimy innym. Istotnie trzeba umieć przyznać się do tego, że w danej dziedzinie nie czujemy się mocni i skierować Klienta w odpowiednie miejsce. Bezsprzecznie pomoc w oddłużaniu jest ważna i dzięki niej dłużnik może uporać się z długami. Jednak nie każdy, kto skończył prawo, potrafi odpowiednio podejść do tego tematu. Z pewnością nasi koledzy po fachu też powinni stanąć na wysokości zadania i nie podejmować się prowadzenia spraw, w których nie czują się mocni. Bez wątpienia Klient poczuje tylko wdzięczność, kiedy usłyszy szczere słowa i doceni uczciwość mecenasa. Ponieważ jednocześnie dowie się, że musi poszukać innej specjalistycznej pomocy prawnej zrozumie, że nie każdy może zająć się oddłużaniem.

Bądźmy szczerzy w stosunku do tych, którzy szukają u nas pomocy prawnej. Ponieważ My prowadzimy sprawy związane z długami, nigdy nie podejmiemy się reprezentacji na przekład w sprawie rozwodowej. Istotnie wiemy, w czym czujemy się dobrze i dlatego skupiamy się na tym, co robimy najlepiej. Nie podlega najmniejszej dyskusji, że pomoc w oddłużaniu jest ważna, ale powinni udzielać jej tylko i wyłącznie specjaliści w tej dziedzinie.  Dlatego też zupełnie nie rozumiemy tych, którzy rzucają się z motyką na słońce i niestety czynią więcej szkody niż pożytku. Niewątpliwie takie nieodpowiedzialne postępowanie, może całkowicie zniechęcić zadłużoną osobą do korzystanie z profesjonalnego wsparcia. Bezsprzecznie wyrządzamy wówczas ogromną krzywdę, ponieważ pozbawimy dłużnika szansy na oddłużenie. W związku z tym apelujemy, aby zajmować się sprawami, które leżą w naszych kompetencjach i nie eksperymentujmy z innymi, gdyż cierpią na tym osoby, które obdarzyły nas zaufaniem.

Nawiązując do powyższego akapitu, chcemy zaznaczyć, że Kancelarie Prawne powinny prowadzić sprawy, w których się specjalizują. Istotnie nie ma mecenasa, który jest dobry w każdej dziedzinie, bo to po prostu jest niemożliwe. Dlatego wiedząc, że pomoc w oddłużaniu jest ważna dla wielu ludzi, wybraliśmy właśnie ten kierunek. Niewątpliwie przez tyle lat pracy w oddłużaniu, wypracowaliśmy niezawodne metody, które pozwalają naszym Klientom wychodzić z długów. Z pewnością to, co robimy, robimy tak jak należy i czujemy zadowolenie z dobrze wykonywanej pracy. Oczywiście to wszystko przekłada się na naszych Klientów, którzy dzięki nam dostają szansę na życie wolne od długów.

Klientka wygrywa proces z Ultimo

Pozwana o zapłatę przez Ultimo Portfolio Investment wiedziała, że specjalistyczna pomoc w oddłużaniu jest ważna. Dlatego też przygotowała się i po odebraniu nakazu zapłaty, nawiązała współpracę z naszą Kancelarią Oddłużeniową. W związku z tym, świadoma swojego prawa do obrony, zleciła poprowadzenie sprawy prawdziwym ekspertom od długów. Oczywiście nasz mecenas ze swojej strony zrobił wszystko, aby zadziałać na korzyść Klientki. Istotnie merytorycznie uzasadnione argumenty w sprzeciwie od nakazu zapłaty, zrobił dobrą robotę. W wyniku podjętych czynności prawnych, sędzia wydał wyrok oddalający w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.


Efektywne oddłużanie osób fizycznych Łódź

Wierzyciele wtórni nabywają w dużych pakietach wierzytelności, co wiąże się z tym, że często dokonywane cesje budzą wiele zastrzeżeń. Oczywiście, aby dowiedzieć się jak to rzeczywiście wygląda, należy dokładnie przeanalizować dokumenty sprawy.…

Pytasz na czym polega oddłużanie?

Wpadłeś w długi i pytasz na czym polega oddłużanie? Bezsprzecznie, tak jak pozwany o zapłatę przez Prokura, zaczynasz zmieniasz tok myślenia. Z pewnością zamiast kierować cała uwagę na szukanie kolejnych pożyczek, teraz…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pomoc w oddłużaniu jest ważna

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget