Dobry sprzeciw od nakazu z sądu to podstawa

18 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Jak napisać dobry sprzeciw od nakazu z sądu? Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdy niespodziewanie otrzymuje nakaz zapłaty. Często jest to moment stresujący, zwłaszcza, gdy uważamy, że żądanie wierzyciela jest nieuzasadnione. W takich okolicznościach warto wiedzieć, że nie jesteśmy bezbronni – istnieje bowiem możliwość złożenia sprzeciwu od nakazu zapłaty. Kancelaria Oddłużeniowa, z bogatym doświadczeniem w tego typu sprawach, wie, jak stworzyć dobry sprzeciw od nakazu z sądu, który pozwoli obronić swoje prawa.

Powód: Oren Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
2.453,39 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Dobry sprzeciw od nakazu z sądu to podstawa

Dobry sprzeciw od nakazu z sądu

Nasza klientka, pani Anna, stanęła przed trudną sytuacją, gdy została pozwana przez wierzyciela – firmę Oren Collection Sp z.o.o. Początkowo była przerażona i nie wiedziała, co robić. Jednak dzięki naszej pomocy zrozumiała, że ma prawo do obrony i nie musi godzić się na niesprawiedliwe żądania. W jej imieniu złożyliśmy skuteczny i dobry sprzeciw od nakazu z sądu, który był precyzyjnie skonstruowany i zawierał wszystkie niezbędne argumenty oraz dowody.

Jego celem jest zakwestionowanie roszczeń wierzyciela i zatrzymanie postępowania egzekucyjnego. Dobry sprzeciw od nakazu z sądu, powinien być sporządzony przez specjalistów, którzy znają procedury i potrafią właściwie wykorzystać przepisy prawa na korzyść dłużnika.

W przypadku pani Anny, analiza dokumentów i szczegółowe przyjrzenie się sprawie pozwoliło nam na zidentyfikowanie kluczowych punktów, które były w stanie obalić zarzuty wierzyciela. Nasze doświadczenie i umiejętność analitycznego myślenia przyczyniły się do tego, że Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Uznał, że nasze argumenty za przekonujące i wystarczające do ochrony praw naszej klientki.

Sprzeciw od nakazu zapłaty powinien być napisany do konkretnej sprawy

Dobry sprzeciw od nakazu z sądu

W Kancelarii Oddłużeniowej przykładamy dużą wagę do szczegółowej analizy każdego przypadku, co pozwala nam na przygotowanie najbardziej optymalnej strategii obrony. Zwracamy uwagę na terminy procesowe. Złożenie sprzeciwu po upływie ustawowego terminu, który wynosi zazwyczaj dwa tygodnie od doręczenia nakazu zapłaty, jest niemożliwe.

Naszym zadaniem jest również wsparcie klienta na każdym etapie postępowania, począwszy od doradztwa prawno-finansowego, poprzez reprezentowanie przed sądem, aż po pomoc w ewentualnych negocjacjach z wierzycielem. Nasza kancelaria stawia na transparentność działań i budowanie relacji opartych na zaufaniu. Wierzymy, że każdy ma prawo do sprawiedliwego traktowania i ochrony swoich interesów. Dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych nam spraw.

Historia pani Anny pokazuje, że nawet w trudnych i skomplikowanych sytuacjach finansowych jest miejsce na pozytywne rozwiązania. Dzięki profesjonalnemu podejściu i skutecznemu sprzeciwowi od nakazu zapłaty, nasza klientka wyszła na prostą i odzyskała spokój ducha. Jej przypadek dowodzi, że z odpowiednią wiedzą i wsparciem prawnym można skutecznie obronić się przed nieuzasadnionymi żądaniami wierzycieli.

Jeżeli znajdziesz się w podobnej sytuacji, pamiętaj, że nie jesteś sam

Zaufaj nam a my zrobimy wszystko, aby Twoje prawa zostały należycie chronione. Nasi eksperci znają się na oddłużaniu. Wiemy, że długi potrafią być stresujące i nie każdy jest w stanie poradzić sobie z nimi. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie postępowania i robimy wszystko aby wyszli ze spirali zadłużenia i mogli cieszyć się życiem oraz wolnością finansową.

Dobry sprzeciw od nakazu z sądu jest wręcz konieczny do obrony w Sądzie.


Szybka konsolidacja chwilówek kończy się większymi długami

Nie podlega dyskusji, że każdy, kto ma długi, marzy o tym, aby z nich wyjść. Dlatego zadłużone osoby bez konsultacji ze specjalistami od oddłużania, podejmują działania, aby się ich pozbyć. W związku…

Oddłużanie i pętla chwilówek

Oddłużanie i pętla chwilówek to dwa naczynia, które w chwili połączenia, stanowią rozwiązanie poważnych kłopotów finansowych. Bez wątpienia pozwany o zapłatę przez Prokura zdawał sobie sprawę, że sam nie poradzi sobie z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry sprzeciw od nakazu z sądu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget