Oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi

16 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zadłużone osoby szukają u nas pomocy prawnej, kiedy ich sprawy są na różnych etapach windykacyjnych. Oczywiście jesteśmy przygotowani na wszystkie sytuacje, które dotyczą długów. Ponieważ jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w tym zakresie, podejmujemy działania nawet tam, gdzie inni się poddali. W związku z tym, kiedy w Twojej okolicy nie ma odpowiedniego eksperta, zachęcamy do kontaktu z nami. Bez wątpienia także oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi staje się realne. Istotnie najważniejsze w tym wszystkim, abyś nie składał broni po jednej czy dwóch nieudanych próbach. Bezsprzecznie zanim znajdziesz to właściwe miejsce, czasami upłynie trochę czasu, a wytrwałość wyjdzie Ci na dobre. Jednak, gdy już zostaniesz naszym Klientem, zobaczysz jak wygląda prawdziwe oddłużanie. Niewątpliwie pozwana o zapłatę przez Svea Ekonomi Cyprus, osobiście przekonała się o naszej skuteczności. W rezultacie skutecznie wykazaliśmy w sądzie niezasadność powództwa, które wniósł wierzyciel wtórny. Z przyjemnością prezentujemy poniżej wyrok, który został wydany w tej sprawie.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
5.721,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi

Oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową

Nie każdy jest na tyle silny psychicznie, aby samodzielnie podźwignąć się po tym, jak wpadł w długi. Oczywiście mamy tutaj na myśli fakt, kiedy dłużnik zwraca się po profesjonalną pomoc do profesjonalistów. Istotnie wielu przytłoczonych długami i windykacją po prostu poddaje się. Przede wszystkim potrzebują wówczas wsparcia innej osoby, która pomoże podjąć właściwą decyzję. Dlatego nie odsuwajmy się od tych, którzy mają problemy z wypłacalnością, ponieważ możemy okazać się jedynymi, którzy na tym etapie są w stanie wskazać właściwą drogę. Bez wątpienia nawet oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi to jak najbardziej realna sprawa, ale musisz dać nam znać, że masz tego typu kłopot. Z pewnością nie możesz sugerować się odległością, jak dzieli Cię od naszej siedziby. Istotnie mamy dobrą wiadomość, mianowicie skutecznie działamy na rzecz wszystkich zadłużonych.

Tak proszę Państwa, w żadnym wypadku nie sugerujcie się tym, że nasza Kancelaria Oddłużeniowa znajduje się w Łodzi. Oczywiście nie ma to najmniejszego wpływu na to, że możemy zająć się prowadzeniem spraw dłużnika, który mieszka na przykład w Gdańsku. Istotnie od wielu lat prowadzimy z powodzeniem oddłużanie online, które przede wszystkim dedykujemy tym, którzy mają do nas daleko. Niewątpliwie nawet mieszkańcy naszego miasta nie zawsze przychodzą osobiście, ale wiele dokumentów przekazują za pośrednictwem Internetu. Z pewnością oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi jest skierowane także do Ciebie. Dlatego jeżeli chcesz sobie pomóc, czym prędzej skontaktuj się z nami. Godnym uwagi jest fakt, że im dłużej zwlekasz, Twoje długi stają się coraz większe. W związku z tym, aby to zatrzymać, zachęcamy, abyś na początek skorzystał z naszej konsultacji prawnej.

Jesteśmy otwarci na każdego, kto potrzebuje naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Ważnym aspektem jest to, że oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi może zakończyć się sukcesem. Istotnie bywa, że czasami na tym etapie po analizie dokumentów, można wrócić do sprawy i sąd ponownie ją rozpatrzy. Niewątpliwie nie zawsze takie działanie jest możliwe, ale pozostają inne sposoby, żeby ulżyć dłużnikowi. Oczywiście umorzenie postępowania egzekucyjnego jest możliwe po tym, jak wierzyciel złoży do komornika odpowiedni wniosek. Bez wątpienia dzieje się to wówczas, kiedy dłużnik zawrze ugodą na ratalną spłatę zadłużenia. Z całą pewnością jesteśmy ekspertami od prowadzania tego typu rozmów. W rezultacie walczymy o ugody, które jednocześnie okazują się korzystne dla Klientów i pozwalają spokojnie spłacać dług bezpośrednio do wierzyciela.

Wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty i sąd oddala powództwo Svea

Za nami kolejna reprezentacja Klientki w sprawie o zapłatę. Oczywiście w jej przypadku oddłużenie komornicze z kancelarią Oddłużeniową z Łodzi nie okazało się potrzebne, ale pomoc prawna, jak najbardziej tak.  W związku z tym, aby właśnie nie dopuścić do wszczęcia egzekucji, Pani Elżbieta nawiązała z nami współpracę po tym, jak odebrała sądowy nakaz zapłaty. Istotnie po podpisaniu umowy i otrzymaniu pełnomocnictwa, zabraliśmy się do działania. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sad wydał wyrok, którym oddalił całe roszczenie Svea Ekonopmi Cyprus.


Każda pożyczka z komornikiem stwarza dodatkowe zagrożenie

Pożyczanie pieniędzy w bankach, firmach pożyczkowych stało się tak powszechne, że aż to wszystko nas przeraża. Istotnie kiedyś sięgało się po finansowanie zewnętrzne w naprawdę konkretnych sytuacjach, które wymagały większych nakładów gotówki.…

Kompetentna pomoc w oddłużaniu

Dla zadłużonej osoby nie ma nic bardziej cennego niż kompetentna pomoc w oddłużaniu. Bezdyskusyjnie dzięki specjalistom w sprawach związanych z długami, otrzymuje możliwość oddłużenia. Oczywiście sam dłużnik musi zainicjować współprace z właściwą…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget