Każda pożyczka z komornikiem stwarza dodatkowe zagrożenie

16 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pożyczanie pieniędzy w bankach, firmach pożyczkowych stało się tak powszechne, że aż to wszystko nas przeraża. Istotnie kiedyś sięgało się po finansowanie zewnętrzne w naprawdę konkretnych sytuacjach, które wymagały większych nakładów gotówki. Z pewnością od jakiegoś czasu ten trend uległ zmianie i zapożyczamy się z byle powodu. Przede wszystkim zbiera żniwo brak nawyku oszczędzania i odkładnia na tzw. czarną godzinę, tak jak to robiły nasze babcie. Bezsprzecznie najgorszym rozwiązaniem jest każda pożyczka z komornikiem, na którą się decydujemy, gdy twa egzekucja długu. Oczywiście wówczas trzeba zwrócić się po pomoc prawną do Kancelarii taka jak nasza i skupić się na redukcji istniejących długów, a nie fundować sobie kolejny. Bez wątpienia należy wziąć przykład z Pani Justyny, która oddłuża się z pomocą naszych specjalistów. Przede wszystkim żadna z jej sprawa nie trafi do komornika i poza tym zmniejsza swoje zadłużenie. Pokazuje to sprawa, którą dzisiaj prezentujemy. Sąd oddalił powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
5.610,91 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Każda pożyczka z komornikiem to kolejny dług, którego nie spłacisz

Każda pożyczka z komornikiem

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę, że bez pieniędzy nie można żyć. Istotnie są one potrzebne każdemu człowiekowi, aby mógł zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. Oczywiście chcemy też sprawiać sobie i innym przyjemności, bez których przecież wszystko byłoby bezbarwne. Jednak rozrzutność i wydawanie ponad miarę, może skończyć się długami. Z pewnością wierzyciele nie odpuszczą i zaczną domagać się zapłaty. Ci, którzy pozostaną bierni, mogą spodziewać się egzekucji. Bez wątpienia w takiej sytuacji nie można myśleć o dalszym zadłużaniu się. Bezsprzecznie każda pożyczka z komornikiem to kolejne kłopoty, które tylko pogłębią nasze długi. Dlatego nie podejmujcie Państwo pochopnych decyzji i nie wierzcie w zapewnienie pożyczkodawcy, że tego typu finansowanie okaże się pomocne. Przede wszystkim skupcie się na znalezieniu profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu, dzięki której wyjdziecie z długów.

W naszej Kancelarii szukają pomocy osoby, które mają kłopoty z wypłacalnością. Istotnie ich życie zmieniło się w prawdziwy koszmar, a sprawy są na różnych etapach windykacyjnych. Dlatego też potrzebują wsparcia naszych mecenasów, którzy doskonale odnajdują się w temacie oddłużania. Przede wszystkim przestrzegamy tych, wobec których komornik prowadzi czynności egzekucyjne. Nie dajcie się zwieść reklamie i uwierzcie nam, że każda pożyczka z komornikiem jest najgorszym z możliwych rozwiązań. Oczywiście w tym miejscu doskonale wiemy, o czym piszemy, ponieważ codziennie spotykamy się z osobami, które przez takie finansowania jeszcze bardziej się pogrążyły. Podczas gdy jedni coraz bardziej się zadłużają, inni razem z nami sukcesywnie redukują swoje zadłużenia. Niewątpliwie podejmowane przez nas działania na rzecz Klientów są bardzo efektywne i pozwalają wrócić do spokojnego życia.

Nigdy nie podchodź lekko do spraw związanych z finansami, nawet, kiedy nie brakuje Ci pieniędzy. Niewątpliwie jedna błędna decyzja może zmienić wszystko o sto osiemdziesiąt stopni. Dlatego pamiętaj, żeby do tej kwestii podchodzić odpowiedzialnie i nie szarżować z wydatkami, kredytami i pożyczkami. Oczywiście zawsze należy wspierać się doradztwem finansowym i brać pod uwagę opinie specjalistów. Jednak, gdy sprawy zaszły za daleko i nie uniknąłeś komornika, możemy znaleźć sposób, aby ten zakończył prowadzenie czynności egzekucyjnych. Z pewnością musisz zdawać sobie sprawę, że każda pożyczka z komornikiem to zagrożenie kolejnym długiem, którego nie dasz rady spłacić. W związku z tym, nie dokładaj sobie następnych kłopotów, tylko zwróć się po pomoc do naszej Kancelarii Oddłużeniowej.

Każda pożyczka z komornikiem tylko pogorszy Twoją sytuację

Tak proszę Państwa, nie podlega dyskusji, że każda pożyczka z komornikiem działa na niekorzyść zadłużonej osoby. Dlatego nigdy nie zaciągaj tego typu zobowiązań, gdyż znamy inne, właściwe metody, które rzeczywiście Ci pomogą.  Na szczęście nasza Klientka uniknęła egzekucji, ponieważ w odpowiednim momencie zwróciła się do nas po pomoc prawną. Istotnie reprezentowaliśmy Panią Justynę już wielokrotnie w sądzie i sprawy kończyliśmy na jej korzyść. Oczywiście i tym razem pozywający poległ w starciu z naszym mecenasem. Sąd oddalił całe powództwo Alektum Capital.


Skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie z prawdziwego zdarzenia

Jesteś zainteresowany profesjonalną pomocą prawną w oddłużaniu? Z pewnością Twoja sytuacja finansowa jest trudna i sam w żaden sposób nie możesz poradzić sobie z powstałym zadłużeniem. Dlatego też nasza skuteczna Kancelaria Łódź…

Składaj sprzeciw od nakazu zapłaty

Kiedy zostaniesz pozwany, składaj sprzeciw od nakazu zapłaty. Oczywiście najlepiej, kiedy w Twoim imieniu zrobi to mecenas specjalizujący się w oddłużaniu. Bez wątpienia nie ma tutaj znaczenia wysokość dochodzonego roszczenia, ponieważ możesz…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Każda pożyczka z komornikiem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget