Szybka konsolidacja chwilówek kończy się większymi długami

16 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nie podlega dyskusji, że każdy, kto ma długi, marzy o tym, aby z nich wyjść. Dlatego zadłużone osoby bez konsultacji ze specjalistami od oddłużania, podejmują działania, aby się ich pozbyć. W związku z tym nieprzemyślna, szybka konsolidacja chwilówek niestety nie przynosi pożądanego efektu w postaci oddłużenia. Oczywiście dzieje się tak, ponieważ konsumenci zaciągają kolejne duże zobowiązanie, które nie tylko nie pozwala spłacić tych wcześniejszych, ale dokłada jeszcze nowe obciążenie. Bez wątpienia tego typu pożyczki są bardzo drogie i bywa, że zabezpieczane na przykład posiadanymi przez Klienta nieruchomościami lub innymi rzeczami. Bezsprzecznie niosą ze sobą niebezpieczeństwo utraty dużej części majątku. Dlatego, kiedy takie zobowiązanie trafia do sądu, należy bezwzględnie podjąć obronę. Z pewnością pomoc mecenasów z naszej Kancelarii Oddłużeniowej w takim przypadku jest nie do przecenienia. Dlatego pozwana przez Obligo zwróciła się właśnie do nas po pomoc prawną. W rezultacie zadziałaliśmy skutecznie i sąd oddalił całe roszczenie wierzyciela wtórnego.     

Powód: Obligo AI Sp. z o.o. Alternatyw na Spółka Inwestycyjna WBW sp.k.
Wartość przedmiotu sporu:
7.128,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt:
Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Szybka konsolidacja chwilówek to najczęściej zły pomysł

Szybka konsolidacja chwilówek

Spiesz się powoli i podejmuj mądre i przemyślane decyzje, a unikniesz kłopotów finansowych. Oczywiście nie mamy na myśli jakiś drobnych zawirowań, ale długów, które niosą za sobą poważne konsekwencje. Jednak, kiedy nie zareagujemy odpowiednio na samym początku, wpędzimy się w naprawdę poważne tarapaty. Istotnie szybka konsolidacja chwilówek może skończyć się naprawdę tragicznie i wywołać efekt śnieżnej kuli. Istotnie długi zamiast maleć, będą przybierały na sile, powiększały się, aż dosłownie docisną nas do ściany. Z pewnością głową muru nie przebijemy, ale możemy pomóc sobie w inny sposób. Przede wszystkim trzeba zwrócić się po pomoc prawną do Kancelarii, która specjalizuje się w oddłużaniu. Niewątpliwie nie musisz już jej szukać, ponieważ po przeczytaniu tego artykułu, znajdziesz także kontakt do naszej Kancelarii Oddłużeniowej.

Współpraca z naszymi Klientami opiera się na klarownych zasadach. Oczywiście osoba, która chce skorzystać z pomocy prawnej, otrzymuje umowę, z którą musi się zapoznać. Przede wszystkim nie ma tam, żadnych zapisów, które godziłyby w interesy konsumenta. Ze względu na fakt, że zawsze coś może wydawać się niejasne, zachęcamy do zadawania pytań, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Istotnie po jej zawarciu dłużnik otrzymuje od nas wsparcie i prowadzimy jego sprawę, aż do jej zamknięcia. Niewątpliwie wyjaśniamy także wiele innych kwestii dotyczących jego zadłużenia. Tłumaczymy też, że szybka konsolidacja chwilówek, której dokonali, była złym posunięciem i żeby nigdy ponownie nie popełniali tego błędu. Bez wątpienia nasi Klienci bardzo dużo uczą się od nas i ta wiedza przyda się im w przyszłości.

Wiemy, że Ci z państwa, którzy z powodzeniem przeszli z nami cały proces oddłużania wiedzą, czego nie powinni unikać. Ważnym aspektem jest to, że nasza praca polega nie tylko na reprezentacji podczas procesów o zapłatę czy prowadzeniu negocjacji z wierzycielami. Istotnie udzielamy Klientom wielu porad, dzięki którym zaczynają zupełnie inaczej patrzeć na ekonomiczną stronę życia. Oczywiście wiedzą już, że szybka konsolidacja chwilówek nie prowadzi do niczego dobrego i, że każdą decyzję finansową należy podejmować świadomie i najlepiej po konsultacji z doradcą. W związku z tym, działamy też edukacyjnie, ponieważ zależy nam, aby za jakiś czas ponownie nie wpadli w długi.

Szybka konsolidacja chwilówek nie pomogła naszej Klientce

Pani Dagmara sama przekonała się, jak w jej przypadku skończyła się szybka konsolidacja chwilówek. Z pewnością teraz już wie, że nie należy wierzyć w to, co piszą na swoich stronach firmy oferujące pożyczki dla zadłużonych. Oczywiście wie także, że pomoc naszych specjalistów od oddłużania sprawdziła się w stu procentach, ponieważ niebawem zamknie temat swoich długów. Bez wątpienia wygrana sprawa z powództwa Obligo AI przyczyniła się do tego, że jeszcze jeden mały krok i powie: „Zostałam oddłużona przez Kancelarię Pana Łukasza Białkowskiego”.  A my ze swojej strony gratulujemy i życzymy, aby już teraz w jej życiu każdego dnia świeciło słońce.


Oddłużenie komornicze z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi

Zadłużone osoby szukają u nas pomocy prawnej, kiedy ich sprawy są na różnych etapach windykacyjnych. Oczywiście jesteśmy przygotowani na wszystkie sytuacje, które dotyczą długów. Ponieważ jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w tym...

Kiedy wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty?

Bardzo często osoby dzwoniące do naszej kancelarii oddłużeniowej pytają, kiedy wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Oczywiście wtedy, kiedy sąd doręczy to orzeczenie, tak jak miało to miejsce w przypadku Pani Kaliny. Pozwana…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybka konsolidacja chwilówek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget