Skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie z prawdziwego zdarzenia

16 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Jesteś zainteresowany profesjonalną pomocą prawną w oddłużaniu? Z pewnością Twoja sytuacja finansowa jest trudna i sam w żaden sposób nie możesz poradzić sobie z powstałym zadłużeniem. Dlatego też nasza skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie przyjdzie Ci z pomocą. Niewątpliwie, kiedy zostaniesz naszym Klientem, zrzucisz z siebie ogromny ciężar, który przejmiemy na swoje barki. Istotnie pomogliśmy wielu dłużnikom uporać się z kryzysem, który dotknął każdej sfery ich życia. Tak proszę Państwa długi to prawdziwe przekleństwo, które rozlewa się wokół nas jak gorąca lawa. W związku z tym, odstrasza nie tylko znajomych, ale czasami także najbliższych. Z pewnością, jeżeli naprawdę tego chcemy, możemy sobie wszystko uporządkować. Istotnie tak właśnie robi Pan Konrad, którego sprawę dzisiaj prezentujemy. Ze względu na fakt, że Prokura weszła w posiadanie nakazu zapłaty, należało wnieść sprzeciw. Oczywiście zrobiliśmy to perfekcyjnie i podważyliśmy zasadność powództwa. W rezultacie sędzia wydał wyrok, którym oddalił całe roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
5.177,14 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie z prawdziwego zdarzenia?

Skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie

Zapewne długi nie są powodem do dumy, ale jednocześnie nie mogą decydować o naszym całym życie. Istotnie ich destrukcyjne działanie można przerwać, podejmując odpowiednie kroki. Oczywiście tylko skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie znajdą rozwiązanie na tego typu kłopoty. Z pewnością nie można dalej tkwić w impasie finansowym, tylko należy działać, aby naprawić to, co się wcześniej wydarzyło. Bezsprzecznie nie możesz wierzyć w słowa windykatorów, którzy twierdzą, że nie masz szans na jakąkolwiek obronę. Niewątpliwie robią wszystko, żeby wymusić na Tobie spłatę długu nawet wówczas, kiedy jest on nienależny wierzycielowi. Dlatego potrzebujesz pomocy tych, którzy specjalizują się w oddłużaniu. Bez wątpienia nikt lepiej od nas nie zajmie się Twoimi sprawami. W związku z tym, nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową.

Czujesz się bezradny wobec czynności windykacyjnych, które prowadzą wobec Ciebie wierzyciele? A może sprawy związane z posiadanymi długami weszły już na etap sądowy? Bez wątpienia potrzebujesz wsparcia profesjonalistów i nasza skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie z prawdziwego zdarzenia przyjdą Ci z pomocą. Z pewnością po przekazaniu swoich spraw, bardzo szybko zauważysz, że jest dużo lepiej. Przede wszystkim sam fakt, że stoją za Tobą zawodowi oddłużeniowcy sprawi, że samopoczucie ulegnie zdecydowanej poprawie. Istotnie wiemy o tym od naszych Klientów, z którymi często rozmawiamy. Chociaż wiedzą, że przed nimi długa droga, już sam fakt, że jesteśmy z nimi, działa jak kojący balsam. Niewątpliwie z każdym zamkniętym przez naszych mecenasów długiem, utwierdzają się w przekonaniu, że podjęli właściwą decyzję. W związku z tym słuchają naszych rad i ciszą się z każdego sukcesu.

Proszę Państwa, doskonale zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o oddłużaniu z pomocą profesjonalistów, dla wielu wcale nie jest łatwe. Z pewnością ciągle w naszym społeczeństwie żywy jest stereotyp, że na prawnika stać tego, kto dużo pieniędzy. Niewątpliwie nasza skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie jednoznacznie pokazują, że także osoby z długami, mogą liczyć na pomoc mecenasów. Ponieważ naszymi Klientami są wyłącznie osoby, które mają trudności finansowe, nie można w ogóle mówić, że działamy na rzecz tych majętnych. Oczywiście pobieramy opłaty za nasze usługi, jednak są one naprawdę niewielkie i konkurencyjne w stosunku do tych w innym miejscach. Godnym uwagi jest fakt, że podchodzimy indywidualnie do sytuacji Klientów, dlatego koszty związane z prowadzonymi sprawami mogą się różnić. Bywa też, że w szczególnych przypadkach podejmujemy się oddłużania pro bono.

Skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie procesowe

Wpadłeś w długi i lada moment sąd doręczy Ci nakaz zapłaty? Oczywiście po jego odebraniu musisz zrobić to, co nasz Klient, czyli zwrócić się do nas po pomoc. Istotnie nasza skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie procesowe to miejsce, w którym zaplanujemy i poprowadzimy Twoje sprawy związane z długami. Z pewnością Pan Konrad jest zadowolony z podejmowanych przez nas czynności prawnych. Niewątpliwie kolejna wygrana sprawa, przybliżyła go wolności finansowej. W wyniku podjętej obrony, sąd wydał wyrok na korzyść pozwanego. Powództwo Prokura upadło w całości.


Dobra Kancelaria Oddłużeniowa to klucz do wyjścia z długów

Zapamiętaj, że nie każda sprawa związana z długami powinna trafić na wokandę. Bezsprzecznie są takie, które lepiej rozwiązać na etapie przedsądowym, aby zminimalizować ryzyko egzekucji komorniczej. Z pewnością w takiej sytuacji najbezpieczniej…

Portal Dłużnika to oddłużanie osób prywatnych

Każdy ma prawo do obrony i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Bez wątpienia Portal Dłużnika to oddłużanie osób prywatnych i kancelaria, która pomoże Ci w sprawach związanych z długami. Bezsprzecznie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna Kancelaria Łódź i oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget