Trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań to nie wyjście

14 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nawet, kiedy Twoja sytuacja finansowa wygląda rewelacyjnie, nie przewidzisz, co stanie się za rok czy dwa. Istotnie wiele spraw może pójść nie tak jak powinno i czasami, sam nie masz wpływu na najróżniejsze komplikacje. Niewątpliwie wówczas możesz mieć kłopoty z regulowaniem płatności na rzecz banku. Z pewnością trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań czasami jest dobrym rozwiązaniem, aby zmniejszyć comiesięczne obciążenie. Oczywiście tę decyzję powinna poprzedzić bardzo dokładna analiza sytuacji konsumenta. Chociaż liczni uważają, że jest to niepotrzebne, my wiemy, ze są w błędzie. Ponieważ, na co dzień pracujemy z osobami zadłużonymi, mamy także i tych, których właśnie konsolidacja zupełnie pogrążyła. Dlatego i w tym zakresie należy wykazać się rozwagą i nie wolno podejmować pochopnych decyzji. Bez wątpienia przekonała się o tym nasz Klientka, której niezamknięty kredyt konsolidacyjny, został sprzedany do Alektum Capital. W rezultacie sprawa trafiła do sądu, ale na szczęście nasz mecenas reprezentował pozwanego. Roszczenie Alektum upadło w całości.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
20.014,79 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań to dobre rozwiązanie?

trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań

Pamiętaj, aby wszystkie decyzje związane z pożyczaniem pieniędzy, podejmować dopiero po konsultacji z dobrym doradcą finansowy. Oczywiście w naszej Kancelarii możemy poprowadzić Twoje oddłużanie, ale lepiej postępować tak, aby nie dopuścić do powstania przeterminowanych długów. W związku z tym, gdy zastanawiasz się czy trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań przyniesie Ci korzyść, porozmawiaj o tym z profesjonalistą. Z pewnością także u nas możesz zasięgnąć informacji w tym zakresie. Przede wszystkim dokładnie przeanalizujemy całą Twoją sytuację i zastanowimy się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Najczęściej są tez inne sposoby, aby zmniejszyć ratalne obciążenie, ale musimy zapoznać się ze wszystkimi umowami. Istotnie dopiero wówczas jesteśmy w stanie zająć konkretne stanowisko i zaproponujemy pomoc. A to, czy z niej skorzystać, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Niewątpliwie z naszej strony nie spotkasz się z żadnym naciskiem, gdyż nie stosujemy tego typu metod i każdy sam decyduje, czy nawiąże z nami współpracę.

Wiemy, że wielu obawia się tego, że już sama rozmowa z mecenasem, w jakiś sposób jest zobowiązująca. Dlatego nawet nie próbują skorzystać z konsultacji prawnej, ponieważ po prostu boją się konsekwencji. Przede wszystkim chcemy zaznaczyć, że takie błędne myślenie pozbawia wielu jedynego wsparcia, które byłoby dla nich zbawienne. Istotnie popełniają potem następne błędy, prowadzące do zwiększenia zadłużenia. Być może trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań w niektórych przypadkach jest dobra, jednak są i takie, gdzie jest wręcz przeciwwskazana. W związku z tym jeszcze raz podkreślamy, że konsultacja prawna w naszej Kancelarii Oddłużeniowej nie jest równoznaczna z zawarciem umowy o współpracy. Bez wątpienia możesz śmiało z niej skorzystać a to, co zrobisz potem, zależy już od Ciebie.

Zdajemy sobie sprawę, że większość z nas poświęca większość czasu na pracę. Niewątpliwie często dzieje się to kosztem najbliższych nam osób. Godnym uwagi jest fakt, że jednak nadal nie wykazujemy takiego zaangażowania przed zaciągnięciem kolejnego kredytu czy pożyczki, nie przykładamy tak duże uwagi do spraw związanych z finansami. Istotnie nadmiernie obciążamy się, co powoduje poważne kłopoty. Bezsprzecznie trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań najczęściej jest przeprowadzana bez żadnej rozmowy z zawodowym doradcą lub mecenasem, który specjalizuje się w oddłużaniu. Dlatego tak wielu konsumentów podejmuje niewłaściwe decyzje, które rzutują na dalsze życie ich samy, ale także rodzin. W związku z tym zapamiętaj, że aby ustrzec się przed długami, musisz rozmawiać z osobami, które są specjalistami od kredytów  i spraw związanych z długami.

Reprezentowaliśmy pozwaną przez Alektum Capital

Na szczęście wielu z nas uczy się na błędach i potrafi wyciągać wnioski z niewłaściwych decyzji. Z pewnością w przypadku naszek Klientki trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań, nie okazała się dobrym rozwiązaniem. Istotnie, teraz Pani Łucja już wie, że trzeba wspierać się opiniami specjalistów. Ponieważ od pewnego czasu pozostaje pod naszą opieką prawną, porządkujemy to, co spowodowało utratę płynności finansowej. W rezultacie sukcesem kończymy kolejne oddłużanie procesowe. Powództwo Alektum Capital upada w sądzie w całości.


Jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty? Zrobimy to za Ciebie

Obecnie naprawdę wiele osób ma kłopoty z płynnością finansową. Niewątpliwie obserwujemy to w naszej Kancelarii Oddłużeniowe. Każdego dnia kontaktują się z nami nowe osoby, które wpadły w długi i nie radzą sobie…

Uargumentowany sprzeciw od nakazu zapłaty to podstawa

Prezentujemy dzisiaj kolejną sprawę z powództwa Ultimo Portfolio Investment, w której reprezentowaliśmy Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej.  Przede wszystkim zanim napisaliśmy pismo procesowe, poprosiliśmy Pana Artura o dostarczenie wszystkich dokumentów związanych z tą…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget