Nasza realna pomoc zadłużonym to ulga w długach

14 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Niezależnie od tego czy masz kilka czy kilkaset tysięcy długu, powinieneś oddłużać się z pomocą specjalistów. Bezsprzecznie nasza realna pomoc zadłużonym sprawdza się od dwudziestu lat. Istotnie jesteśmy jedną z Kancelarii Oddłużeniowych, która nieprzerwanie wspiera tych, którzy wpadli w długi. Oczywiście nieustannie doskonalimy swoje umiejętności, aby skuteczność podejmowanych działań, utrzymywała się stale na wysokim poziomie. Godnym uwagi jest fakt, że cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród tych, którzy zlecają nam swoje sprawy. Chociaż zdarza się, na szczęście rzadko, że nie zawsze jesteśmy w stanie obronić pozwanego w sądzie, jednak robimy wszystko, aby jego dług nie trafił do egzekucji komorniczej. W związku z tym, prowadzimy negocjacje z wierzycielami na zawarcie korzystnych dla Klientów ugód. Z pewnością w sprawie z powództwa DDM Invest, którą przedstawiamy, nie ma wątpliwości, co do tego, że dochodzone roszczenie było niezasadne. W wyniku skutecznie wniesionej apelacji, sąd II instancji oddalił całe roszczenie powoda.    

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu:
19.570,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w I i II instancji
Uzyskany efekt:
Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Nasza realna pomoc zadłużonym to zmniejszanie długów

Nasza realna pomoc zadłużonym

Każdego dnia piszą, dzwonią lub przychodzą do naszej Kancelarii przerażone osoby, które odebrały sądowy nakaz zapłaty. Niewątpliwie wielu z nich widzi, jako powoda podmiot, o którym nigdy nie słyszeli. Oczywiście, kiedy nasz mecenas zobaczy dokumenty od razu wie, o co chodzi. Istotnie wierzyciel pierwotny dokonał cesji, czyli sprzedał dług do innej firmy. Chociaż kupujący ma obowiązek poinformowanie dłużnika o nabyciu wierzytelności, niestety zdarza się, że tego nie robi. Z pewnością właśnie z tego powodu wynika późniejsze zamieszanie. Dlatego nasza realna pomoc zadłużonym pozwala zrozumieć najróżniejsze sytuacje, które mogą zadziać się z Państwa długami. Ponieważ nie skupiamy się tylko na doradztwie, możecie przekazać do Kancelarii swoje wszystkie sprawy. My zajmiemy się wszystkim od strony prawnej.

Jesteśmy bardzo zaangażowani w sprawy naszych Klientów. Przede wszystkim dbamy o to, aby Ci jak najszybciej mogli zauważyć wyniki podejmowanych działań. Istotnie niczego nie odkładamy i wyznajemy zasadę, że co masz zrobić jutro, zrób dziś. Prawdopodobnie właśnie dzięki temu, nigdy nie zdarzyło się nam, abyśmy przeoczyli jakiś termin. Z pewnością nasza realna pomoc zadłużonym przekłada się na sukcesy tych, którzy nam zaufali. Oczywiście piszemy tutaj o Klientach, których sprawy prowadzimy. Godnym uwagi jest fakt, że każdy ma swój indywidualny plan wychodzenia z długów, który opracowujemy. Postępujemy w ten sposób, ponieważ wiemy, że planowanie jest bardzo ważne. Bez wątpienia zaniechanie tej czynności powoduje zamieszanie i może stać się przyczyną niepotrzebnych porażek. Dlatego w naszej Kancelarii Oddłużeniowej nigdy coś takiego się nie zdarzy, gdyż kładziemy nacisk na opracowywanie strategii działania.

Jeżeli zależy Ci na oddłużaniu skrojonym na Twoje długi, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami i specjalistami od oddłużania, wiemy jak zaplanować i poprowadzić sprawy Klienta. Istotnie posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie, co przekłada się na sukcesy tych, którzy wpadli w długi. Przede wszystkim nasza realna pomoc zadłużonym przynosi wymierne efekty w postaci redukcji istniejącego długu. Z pewnością o to właśnie w tym wszystkim chodzi, aby dłużnik otrzymał wsparcie, które pozwoli mu odzyskać płynność finansową. Chociaż to wszystko wymaga ogromu pracy wiemy, że warto dać z siebie to, co najlepsze. Przede wszystkim ratujemy wielu Polaków przed biedą i jednocześnie jesteśmy dumni, że wybrali właśnie nas

Skuteczne oddłużanie procesowe, czyli pomoc zadłużonym

Nie ma, co dyskutować z faktem, że skuteczność podejmowanych przez nasz czynności jest bardzo wysoka. Istotnie znowu możemy zaprezentować kolejny sukces procesowy w sprawie z powództwa DDM Invest. Oczywiście nasza realna pomoc zadłużonym, której udzielamy, pozwala także naszemu Klientowi wychodzić z długów. Przede wszystkim jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy ponownie przekazać Panu Janowi bardzo dobre informacje. W wyniku wniesienia przez mecenasa uzasadnionej apelacji, sąd II instancji zmienił wyrok wydany przez sąd rejonowy. W rezultacie roszczenie DDM Invest upadło w całości. Reasumując, sprawa tego długu została definitywnie zamknięta na korzyść naszego Klienta.


Trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań to nie wyjście

Nawet, kiedy Twoja sytuacja finansowa wygląda rewelacyjnie, nie przewidzisz, co stanie się za rok czy dwa. Istotnie wiele spraw może pójść nie tak jak powinno i czasami, sam nie masz wpływu na…

Wiesz na czym polega oddłużanie?

Czy wiesz na czym na czym polega oddłużanie, prowadzone przez ekspertów w tej dziedzinie?. Oczywiście zadłużeni mają wątpliwości, czy wyjście z długów jest możliwe, ponieważ sami próbowali różnych sposobów i nic im…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nasza realna pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget