Jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty? Zrobimy to za Ciebie

14 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Obecnie naprawdę wiele osób ma kłopoty z płynnością finansową. Niewątpliwie obserwujemy to w naszej Kancelarii Oddłużeniowe. Każdego dnia kontaktują się z nami nowe osoby, które wpadły w długi i nie radzą sobie z ich spłatą. Oczywiście nie wiedzą jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty, ale kiedy zostają naszymi Klientami, nie muszą się już tym martwić. Z pewnością po podpisaniu umowy o współpracy i udzieleniu pełnomocnictwa to My działamy w ich imieniu i podejmujemy wszelkie potrzebne czynności prawne. Chociaż jesteśmy pełnoprawnymi pełnomocnikami, konsultujemy wszystkie kluczowe decyzje z Klientami. Istotnie nie wyobrażamy sobie, aby postępować inaczej, gdyż ważne jest, aby każdy wiedział, co dzieje się w jego sprawach. Bezsprzecznie kładziemy duży nacisk na ten aspekt, ponieważ wzajemna komunikacja jest kluczowa. Dlatego także pozwana przez Svea Ekonomii Cyprus była informowana, jakie kroki zostaną podjęte w jej sprawie. W rezultacie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i sąd wydał wyrok oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.   

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
5.929,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie martw się tym, jak wnieść sprzeciw do nakazu zapłaty

wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty

Wielu Klientów naszej Kancelarii Oddłużeniowej dostało bolesną lekcję, żyjąc ponad stan. Bez wątpienia powinniśmy kierować się przysłowiem, które mówi, że tak krawiec kraje jak materii staje. Oczywiście wszyscy powinniśmy dostosowywać swoje wymagania do możliwości i posiadanych środków finansowych. Wówczas nie będziemy musieli zmagać się z uporczywą windykacją, ani zachodzić w głowę jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Przede wszystkim trzeba rozsądnie gospodarować pieniędzmi, które posiadamy i nie ulegać presjo otoczenia. Z pewnością w niektórych sytuacjach nie jest to łatwe, ale spokój nasz  i najbliższych jest tutaj najważniejszy. Ze względu na fakt, że czasami nie udaje się uniknąć błędów, trzeba zrobić wszystko, co jest możliwe, aby je potem naprawić.

Na szczęście, gdy wszystko się wali i długi rujnują to, co zbudowałeś, możesz skorzystać z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu. Chociaż przejście całego procesu oddłużania wymaga wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy, efekt końcowy wszystko wynagradza. Z pewnością sprawy o długi na etapie sądowym powinni prowadzić mecenasi, którzy wiedzą jak ugryźć ten temat. Załóżmy, że sąd wydał i doręczył nakaz, teraz należy podjąć odpowiednie kroki, aby skutecznie wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Przede wszystkim na etapie sądu rejonowego trzeba koniecznie skorzystać z pomocy prawnej mecenasa, który specjalizuje się w oddłużaniu. W związku z tym, nie chowaj sądowego orzeczenia do szuflady, tylko skontaktuj się z nami. Zapewniamy Cię, że wykorzystamy całą naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby zadziałać na Twoją korzyść. Bezsprzecznie skuteczność podejmowanych przez nas czynność, nieprzerwanie utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

Każdy, kto poważnie myśli o wyjściu z długów, powinien wspierać się specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu. Z pewnością działanie na chybił trafił lub przysłowiowego czuja, zupełnie się tutaj nie sprawdzi. Dlatego zachęcamy wszystkich zadłużonych, aby zaczęli do konsultacji prawnej w naszej Kancelarii. Niewątpliwie nie będą musieli martwić się o to jak wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty czy, jak wynegocjować z wierzycielem korzystną ugodę. Oczywiście tym wszystkim zajmie się nasz zespół ekspertów od oddłużania, który prowadzi tego typu sprawy od wielu lat. W związku z tym, zapraszamy do kontaktu. Istotnie możesz zadzwonić, napisać maila, wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie lub przyjść do naszej Kancelarii.

Sprawa z powództwa Svea oddalona w całości

Ciągle powtarzamy, aby bronić się przed sądowymi nakazami zapłaty. Niewątpliwie umiejętne poprowadzone oddłużanie procesowe, może zapewnić pozwanemu sukces. Dlatego, aby wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty i wygrać spór o zapłatę, trzeba znać się na oddłużaniu. Istotnie mecenasi z naszej Kancelarii są wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie i potwierdzają swoją skuteczność każdego dnia. Także w sprawie Klientki pozwanej przez Svea Ekonomi Cyprus wysoko postawiliśmy poprzeczkę, Jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, powód nie zdołał jej przeskoczyć. Zamknęliśmy sprawę pełnym sukcesem.


Skuteczne zmniejszenie raty kredytu

Na szczęście dla wielu zadłużonych Internet nie tylko wpędza ich w kłopoty, ale także pozwala znaleźć odpowiednią pomoc. Istotnie to najczęściej właśnie w sieci nasi Klienci znajdują najróżniejsze finansowania, przez które wpadają…

Jak odzyskać pieniądze za przedłużenia?

Dopadły Cię długi i rwiesz sobie włosy z głowy, skąd wziąć pieniądze, aby uregulować zaległości. Z pewnością Twoje konto świeci pustkami i nie masz odłożonych pieniędzy, a windykacja nieustannie straszy sądem i…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget