Długofalowa pomoc osobom zadłużonym pozwala wyjść z długów

6 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pani Monika po tym, jak zaciągnęła wiele pożyczek pozabankowych zrozumiała, że tak dalej nie może żyć. Istotnie nasza Klientka to książkowy przykład osoby, która straciła kontrolę nad swoimi finansami. Niewątpliwie przed nią długa droga, aby to wszystko pozamykać. Przede wszystkim dobrze zrobiła, że podjęła decyzję o oddłużaniu z pomocą naszych mecenasów. Bez wątpienia długofalowa pomoc osobom zadłużonym jest tym, w czym się specjalizujemy. Ponieważ prowadzimy kompleksowe oddłużanie, wiemy jak zaplanować proces wychodzenia z długów, obejmujący liczne przeterminowane zobowiązania. W związku z tym, każdy z Państwa, kto ma tego typu problemy, może śmiało nawiązać z nami współpracę. Ze względu na fakt, że oferujemy wsparcie na najwyższym poziomie, nasi Klienci wracają do finansowej równowagi. Bezsprzecznie także kolejna sprawa, którą dzisiaj prezentujemy pokazuje, że wiemy jak bronić pozywanych o zapłatę. W wyniku podjętych czynności prawnych, skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia powoda. W rezultacie sąd wydał wyrok, którym oddalił całe powództwo Centrum Rozwiązań Kredytowych.    

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
5.752,65 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Długofalowa pomoc osobom zadłużonym przynosi rezultaty

Długofalowa pomoc osobom zadłużonym

Zapamiętaj, że kiedy posiadasz dużo przeterminowanych długów, musisz przygotować się na to, że uporządkowanie powstałego bałaganu zajmie trochę czasu. Przede wszystkim nie pytaj nas jak to długo potrwa, ponieważ nie będziemy w stanie udzielić Ci konkretnej odpowiedzi. Istotnie wiemy z kolei to, że długofalowa pomoc osobom zadłużonym niestety często trawa o wiele dłużej, niż samo zadłużanie się. Niewątpliwie tutaj wiele nie zależy od nas, ponieważ zupełnie nie mamy wpływu na to, kiedy sąd rozpatrzy daną sprawę. W związku z tym także i my musimy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać. Z pewnością dopiero później możemy podejmować kolejny czynności, związane z obroną. Oczywiście mogą one dotyczyć wniesienia apelacji lub podjęcia negocjacji z wierzyciel w przypadku zasądzenia. Niewątpliwie robimy wszystko, aby uchronić naszych Klientów przed komornikiem.

Spirala zadłużenia, w którą wpadłeś zaciska się tak bardzo, że nie możesz swobodnie oddychać? Z pewnością jesteś w sytuacji nie do pozazdroszczenia, ale pamiętaj, że nie w beznadziejnej. Ze względu na fakt posiadania licznych długów, nie możesz rezygnować z siebie i swojego życia. Przede wszystkim masz prawo do obrony i udzielana przez nas długofalowa pomoc zadłużonym jest właśnie dla Ciebie. Istotnie dopóki nie spróbujesz, nie dowiesz się, że naprawdę możemy Ci pomóc. Chociaż teraz czujesz, że przegrałeś, My udowodnimy, że jest inaczej. Oczywiście nie możemy dać stu procentowej gwarancji, że wszystko przebiegnie gładko, ponieważ rożnie bywa. Jednak zyskasz pewność, że nie dopuścimy do tego, aby jakakolwiek sprawa trafiła do egzekucji komorniczej.

Jeżeli przekażesz do naszej Kancelarii Oddłużeniowej swoje sprawy, możesz mieć pewność, że damy z siebie wszystko, aby nasze działania były jak najbardziej efektywne. Ważnym aspektem jest to, że w końcu zdecydowałeś w swojej sprawie właściwie i zaczynamy wspólne działać. Ponieważ oddłużanie wymaga czasu, długofalowa pomoc osobom zadłużonym, której udzielamy, jest cały czas pod naszą kontrolą. Istotnie już o nic nie musisz się martwić, gdyż całą procedurę prawną bierzemy na siebie. W związku z tym, możesz skupić się na przykład na dodatkowej pracy, która pomoże zbudować zaplecze finansowe, tak potrzebne podczas wychodzenia z długów. Oczywiście także wszystkie uzasadnione rozmowy z wierzycielami, poprowadzimy w Twoim imieniu. Zajmiemy się każdym aspektem Twojego oddłużania.

Długofalowa pomoc osobom zadłużonym wiąże się z reprezentacją przed sądami

Tylko mądrze zaplanowane i poprowadzone oddłużanie, zapewni finalnie sukces w postaci redukcji długów. Bez wątpienia długofalowa pomoc osobom zadłużonym jest dla wielu jedynym ratunkiem. Oczywiście nie każdy chce podjąć się tego typu działań, ale w naszej Kancelarii zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów. Dlatego też prowadzimy miedzy innymi także sprawy Pani Moniki, która dzięki nam już widzi, że jej komfort życia uległ poprawie. A tymczasem reprezentujemy Klientkę w sądzie i wygrywamy kolejny proces. Powództwo Centrum Rozwiązań Kredytowych upada w całości.


Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową

Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową? Co to takiego? W obliczu rosnących długów i ciągłego nacisku ze strony firm windykacyjnych, wiele osób czuje się bezradnych i nie wie, jak poradzić sobie z trudną sytuacją…

Obrona procesowa czy negocjacje

Portal Dłużnika to kancelaria prawna specjalizująca się w oddłużaniu. Bez wątpienia czujemy się w tym temacie jak ryba w wodzie. Dlatego też nasza wysoka skuteczność przyciąga do nas Klientów. Oczywiście bywa, że…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Długofalowa pomoc osobom zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget