Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową

6 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową? Co to takiego? W obliczu rosnących długów i ciągłego nacisku ze strony firm windykacyjnych, wiele osób czuje się bezradnych i nie wie, jak poradzić sobie z trudną sytuacją finansową. Jednak istnieje skuteczne rozwiązanie, które może pomóc uwolnić się od ciężaru zadłużenia – antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową. Klientka, która skorzystała z naszych usług, doświadczyła tej ulgi, uwolniła się od długów i teraz dzieli się swoją pozytywną historią, by zainspirować innych do podjęcia kroków w kierunku finansowej wolności.

Powód: Recoverso RMC OUWartość przedmiotu sporu: 2.748,29 złZadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowaUzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową

Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową

Klientka, z którą mieliśmy przyjemność pracować, znalazła się w trudnej sytuacji finansowej, w której nie była w stanie regulować swoich zobowiązań. Nękana przez windykatorów, z dnia na dzień traciła spokój i poczucie bezpieczeństwa. Zwróciła się do nas po rekomendacji, a my od razu przystąpiliśmy do działania, aby przywrócić jej finansową stabilność.

Pierwszym krokiem było dokładne przeanalizowanie sytuacji klientki oraz zobowiązań, które na niej ciążyły. Następnie, wykorzystując nasze bogate doświadczenie i znajomość przepisów prawnych, opracowaliśmy plan antywindykacyjny, który miał na celu ochronę majątku klientki przed agresywnymi działaniami wierzycieli.

W imieniu klientki reprezentowaliśmy ją przed sądem, gdzie Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. To był dla naszej klientki moment przełomowy, potwierdzający, że decyzja o skorzystaniu z usług naszej kancelarii była słuszna. Zwycięstwo w sądzie nie tylko uchroniło ją przed dalszymi nieprzyjemnościami, ale również otworzyło drogę do nowego, lepszego rozdziału w jej życiu finansowym.

W Kancelarii Oddłużeniowej stawiamy na transparentność i uczciwość

Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową

Rozumiemy, że zaufanie klientów jest kluczowe, dlatego zawsze działamy w ich najlepszym interesie. Oferujemy najlepsze oddłużanie, które jest dostosowane do indywidualnej sytuacji każdej osoby. Nasze usługi to nie tylko pomoc prawna, ale również wsparcie w zarządzaniu finansami, co pozwala na uniknięcie podobnych problemów w przyszłości.

Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową to proces wymagający nie tylko wiedzy prawnej, ale również umiejętności negocjacyjnych i psychologicznych. Dzięki naszemu doświadczeniu i interdyscyplinarnemu podejściu jesteśmy w stanie skutecznie chronić naszych klientów przed nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi. To właśnie nasze zaangażowanie i kompetencje sprawiają, że antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową ma sens.

Współpracując z nami, możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie procesu oddłużenia. Od pierwszej konsultacji, poprzez negocjacje z wierzycielami, aż po reprezentację w sądzie – jesteśmy z Tobą. Chcemy i umiemy pomóc Ci odzyskać kontrolę nad Twoją sytuacją finansową.

Jeśli borykasz się z problemami długów i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Niezależnie od tego, czy chodzi o drobne zaległości, czy poważne zadłużenie – mamy narzędzia i wiedzę, aby Ci pomóc. Nie pozwól, aby długi przejęły kontrolę nad Twoim życiem. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy i daj sobie szansę na nowy początek. Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową to nie tylko obietnica – to realne działania, które przynoszą wymierne efekty.

Wiele osób przekonało się, że nasza Kancelaria Oddłużeniowa zna się najlepiej na oddłużaniu. Uważana jest przez najlepszą Kancelarię Oddłużeniową w Polsce. Zajmujemy się oddłużaniem blisko 20 lat i wiemy, jak działać aby uchronić naszych klientów przed wierzycielami. Zapraszamy do kontaktu!


Wszystkie oddłużenia prowadzą do wyjścia z długów

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura domagał się od naszego Klienta sądowym nakaz zapłaty 13.469,73 zł. Istotnie po szczegółowej analizie wszystkich dokumentów, nasz mecenas dochodzi do wniosku, że dochodzone roszczenie jest niezasadne. W związku z…

Łukasz Białkowski- oddłużanie Łódź

Pozwany o zapłatę przez Alior Bank nawet nie próbował sam bronić się przed powództwem banku. Oczywiście był świadomy, że nie ma odpowiedniej wiedzy i umiejętności, aby wdać się w spór przez sądem.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywidykacja z Kancelarią Oddłużeniową

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget