Oddłużanie na czym to polega?

6 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zanim uznasz, że nie masz szans na to, aby wyjść z długów, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Z pewnością zdziwi Cię to, co od nas usłyszysz. Oczywiście piszemy w tym miejscu o pozytywnym zaskoczeniu, ponieważ zrozumiesz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Istotnie oddłużanie na czym polega wiemy doskonale, gdyż specjalizujemy się w tym zakresie od wielu, wielu lat. Bez wątpienia nie skrywa ono przed nami żadnych tajemnic, ponieważ rozgryźliśmy ten temat bardzo dokładnie. Bezsprzecznie dzięki szerokiemu zakresowi usług i wysokiej skuteczności, należymy do najlepszych ekspertów od oddłużania. Oczywiście przekonał się także o tym pozwany o zapłatę przez Profi Credit. Niewątpliwie z tą firmą pożyczkową spotykaliśmy się w sądzie wiele razy i wiemy, że najczęściej dochodzi nienależnych jej pieniędzy. W związku z tym, podejmując się obrony wiedzieliśmy, że mamy szanse zawalczyć o korzystny wyrok. Co prawda sprawa przeszła aż przez dwie instancje, ale zakończyła się ograniczeniem powództwa.      

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
7.372,91 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II Instancji
Uzyskany efekt:
Zasądzono 1.902,01 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Oddłużanie na czym to polega?

Oddłużanie na czym to polega

Bardzo martwią nas sytuacje, kiedy to sami zadłużeni oceniają swoje szanse na wyjście z długów. Przede wszystkim przytłoczeni tym wszystkim, co się wokół nich dzieje, nie widzą możliwości, aby poprawić swoją sytuację. Oczywiście wcale się temu nie dziwimy, ponieważ są wykończeni windykacją, a i sama świadomość posiadania długów jest bardzo przytłaczająca. Dlatego nie powinni zdawać się na swoje przeczucia, tylko porozmawiać z ekspertem od oddłużania z naszej Kancelarii.  Bezsprzecznie oddłużanie na czym to polega wiemy i rozumiemy ten temat doskonale, gdyż nie jesteśmy nowicjuszami w świecie oddłużania. Z pewnością można nas nazwać nawet prekursorami w tej dziedzinie, bo jesteśmy najstarszą Kancelarią, która oddłuża Polaków na tak dużą skalę.

Każdy, kto chce wyjść z długów, musi zrozumieć, że potrzebna jest mu pomoc profesjonalistów.  Istotnie bez tego typu wsparcia ma znikome, a nawet zerowe szanse na wyjście na przykład z pętli długów. Zatem oddłużanie na czym to polega? Niewątpliwie obejmuje ono wiele najróżniejszych czynności prawnych, które pozwolą redukować powstałe zadłużenia. Ze względu na fakt, że wiele spraw opiera się o sąd czy komornika, należy znać prawo i widzieć jak postępować w konkretnym przypadku. Istotnie są jeszcze cesje, czasami wielokrotne, negocjacje z wierzycielami czy odzyskiwanie pieniędzy na zamkniętych zobowiązaniach. Oczywiście to wszystko wymaga od mecenasa posiadania określonej wiedzy, umiejętności i także doświadczenia, aby właściwie prowadzić sprawy Klientów. Bez wątpienia zespół naszej Kancelarii Oddłużeniowej posiada to wszystko i dlatego tak skutecznie działa na rzecz zadłużonych.

Każdy musi przejść określoną drogę, aby zrozumieć, co powinien robić w sowim życiu. Ponieważ założyciel naszej Kancelarii Pan Łukasz Białkowski doskonale wie, co oznacza walka z długami, dawno temu zrozumiał, że musi znaleźć się ktoś, kto pomoże tym, którzy sami sobie nie radzą. Dlatego postanowił stworzyć miejsce, w którym każdy potrzebujący pomocy, będzie mógł ją znaleźć. Przede wszystkim Klienci jego Kancelarii nie muszą się o nic martwić, ponieważ wykwalifikowany zespół specjalistów działa w ich imieniu. Oddłużanie na czym to polega? Z pewnością nie muszą zadawać sobie tego pytania, gdyż otrzymują na jego temat wiele informacji od naszych mecenasów. Jednocześnie uczą się jak budować poduszkę finansową i czego powinni unikać w przyszłości, aby znowu nie wpaść w długi. .

Bronimy w sprawie, która trafiła do sądu

Nie od razu Kraków zbudowano i nie od razu zamkniesz temat długów. Ponieważ wile zależy od tego ile tych długów rzeczywiście posiadasz, musisz uzbroić się w cierpliwość. A rozważania typu: „Oddłużanie na czym to polega?”, zostaw mecenasom z naszej Kancelarii. Przede wszystkim oni, jako specjaliści z doświadczeniem w tej dziedzinie tak wszystko zaplanują, aby podejmowane czynności okazały się skuteczne. Dlatego nie załamuj się i uwierz w to, że z długów można wyjść. Oczywiście My wszystko przeanalizujemy, zaplanujemy i poprowadzimy jako Twoi pełnomocnicy.


Długofalowa pomoc osobom zadłużonym pozwala wyjść z długów

Pani Monika po tym, jak zaciągnęła wiele pożyczek pozabankowych zrozumiała, że tak dalej nie może żyć. Istotnie nasza Klientka to książkowy przykład osoby, która straciła kontrolę nad swoimi finansami. Niewątpliwie przed nią…

Skuteczne oddłużanie osób fizycznych Łódź

Rozumiemy osoby, które wpadły w długi i dajemy z siebie wszystko, aby im pomóc. Oczywiście nie wahamy się wnosić apelacje, kiedy uznamy, że są zasadne. Z pewnością tak stało się w prezentowanej…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie na czym to polega

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget