Obrona procesowa czy negocjacje

Portal Dłużnika to kancelaria prawna specjalizująca się w oddłużaniu. Bez wątpienia czujemy się w tym temacie jak ryba w wodzie. Dlatego też nasza wysoka skuteczność przyciąga do nas Klientów. Oczywiście bywa, że niejednokrotnie stajemy przed dylematem, co będzie najlepsze dla zadłużonego. Obrona procesowa czy negocjacje? Z pewnością decyzję, co do dalszych losów sprawy, podejmujemy po dokładnej analizie dokumentów. Niewątpliwie w tej prezentowanej dzisiaj z powództwa Alektum Capital, nie mieliśmy wątpliwości, w którą stronę należy pójść. Bezsprzecznie jedynym słusznym rozwiązaniem była właśnie obrona procesowa. W związku z tym nasz mecenas przygotował sprzeciw, który następnie został wysłany do sądu. Z pewnością przedstawione w nim argumenty, przekonały sędziego, co do niezasadności powództwa. Roszczenie Alektum Capital zostało oddalone w całości.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.482,50 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Obrona procesowa czy negocjacje? To zależy od faktycznego stanu sprawy

Wielu z Państwa nie zdaje sobie sprawy, że każdego dnia stajemy przed wieloma dylematami, jak najbezpieczniej poprowadzić daną sprawę. Przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszego Klienta i tam, gdzie nie trzeba nie podejmujemy zbędnego ryzyka. Oczywiście decyzja, co będzie lepsze, obrona procesowa czy negocjacje, niejednokrotnie zapada po wielu dyskusjach z mecenasami. Z pewnością ostateczną decyzję podejmuje zadłużony, ponieważ to jego bezpośrednio dotyczy konkretny dług. Godne uwagi jest to, że Klienci ufają naszej ocenie sytuacji i wybierają sugerowane rozwiązanie. Bez wątpienia i obrona procesowa i negocjacje pomagają w wychodzeniu z długów. Musimy też pamiętać, że nie każde zadłużenie powinno trafić do sądu. Istotnie czasami lepie wdać się w dialog z wierzycielem przed wytoczeniem powództwa, unikając przegranej i dodatkowych kosztów procesowych. Dlatego tak uważnie analizujemy każdą sprawę, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Pozwana przez Alektum Capital broni się w sądzie

Klientka Portalu Dłużnika broni się w sądzie przed roszczeniem Alektum Capital. Oczywiście skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa, które sąd oddalił w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Obrona procesowa czy negocjacje

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Obrona procesowa czy negocjacje

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy