Skuteczne firmy oddłużeniowe istnieją

4 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczne firmy oddłużeniowe istnieją. Z pewnością przekonała się o tym nasza Klientka Pani Agata. Nazwiska podać nie możemy ze względu na ochronę danych osobowych, ale dzisiejszy wpis, to z pewnością historia z życia wzięta.

Powód: Opus Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.758,48 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Postaw na najlepszą Kancelarię Oddłużeniową w Polsce

Minął rok odkąd nasza Klientka borykała się z parabankami i dodatkowo z kredytami w bankach. Piszemy w liczbie mnogiej, ponieważ trochę tego wszystkiego na swoim koncie miała. Banki jeszcze starała się spłacać. Dodatkowo dzielnie próbowała stawiać czoła kolejnym firmom windykacyjnym. Nie był to dla niej żaden problem, ponieważ kiedyś sama

Skuteczne firmy oddłużeniowe

zajmowała się należnościami w różnych korporacjach. Stwierdziła, że da sobie radę. Owszem, dała. Banki zgodziły się na restrukturyzację kredytów. Z jej strony to było bardzo dobre zagranie. Dlaczego? Ponieważ grała na czas. Wiedziała, że wcześniej, czy później raty kredytów podskoczą, ponieważ jeden bank zrobił jej restrukturyzację na maksymalny możliwy okres czasu a inne na pół roku. Parabanki odpuściła całkowicie, ponieważ zdała sobie sprawę z tego, że oni działają tylko i wyłącznie na swoją korzyść.

Wiecie, co w tym wszystkim jest ciekawe? Klientka kontaktowała się wcześniej z nami po to aby dowiedzieć się, czym konkretnie się zajmujemy i jakie podejmujemy kroki. Otrzymała na e-mail od nas tabelkę, którą dla własnych celów sobie wypełniała. Wiedziała, jaki otrzymała kapitał, ile było do spłaty, czy przedłużała i refinansowała parabanki, wpisywała sobie dodatkowe uwagi, tak żeby złapać kontrolę nad swoimi długami. To samo zrobiła z bankami. Generalnie wiedziała wszystko o swojej sytuacji finansowej. W momencie, kiedy się kontaktowała z nami pierwszy raz, żaden wierzyciel nie oddał jeszcze sprawy do sądu. Wszystko jeszcze wisiało sobie w powietrzu. Klientka rozmawiała z nami co jakiś czas wiedząc, że zawsze jej wysłuchamy i mądrze doradzimy. Opowiedziała nam trochę o swoim życiu. Wiecie dlaczego to zrobiła? Od samego początku miała do nas zaufanie i wiedziała, że zawsze będzie wysłuchana. Skuteczne firmy oddłużeniowe istnieją i potrafią skutecznie pomóc.

Elektroniczne Postępowanie Upominawcze

Klientka w momencie, kiedy zaczęła się interesować naszą Kancelarią założyła profil na portalu EPU, czyli Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym – Sąd Rejonowy Lublin Zachód w Lublinie, VI Wydział Cywilny. Warto taki profil tam posiadać, ponieważ widać na bieżąco wszystkie sprawy. Warto kontrolować, co się dzieje. Ważne aby w momencie, kiedy pojawi się nakaz zapłaty sprawdzić, czy w aktach sprawy widnieją poprawne dane, chociażby adresowe. Klientka zwraca na to uwagę, ponieważ wierzyciele bardzo często popełniają błędy w adresach, albo wskazują stary i nieprawidłowy adres. Codziennie sprawdzała swój profil z nadzieją, że wreszcie pojawi się pierwsza sprawa. Brzmi to może dość komicznie, ale Pani Agata nie mogła doczekać się walki z nieuczciwymi działaniami parabanków. Nie miała żadnych obaw, ponieważ wiedziała doskonale, że wcześniej, czy później odda nam wszystkie swoje sprawy. Tylko Portal Dłużnika i skuteczne firmy oddłużeniowe mogą pomóc wyjść z długów. Walka bez pomocy prawnej z długami zazwyczaj kończy się źle.

Stało się! Pierwsza sprawa w E-sądzie

Klientka doczekała się swojego pierwszego pozwu. Na samym początku widziała status – zadekretowano – nowa. Następnie po jakimś czasie pojawił się status – wydano nakaz zapłaty.

Czekała, jak listonosz dostarczy jej sądowy nakaz zapłaty. Kiedy dostarczył wiedziała, że ma 14 dni na złożenie sprzeciwu, zresztą na nakazie jest to również napisane. Zadzwoniła do nas i powiedziała, że wreszcie ma pierwszą sprawę w EPU. Powiedziała, co zamierza zrobić. Znalazła na naszej stronie internetowej wzór sprzeciwu od nakazu zapłaty do E-sądu. List oczywiście nadała za potwierdzeniem odbioru i priorytetowo. Po jakimś czasie obserwując w panelu E-sądu rozwój sytuacji zauważyła, że Sąd: umorzył postępowanie, uchylił nakaz zapłaty i orzekł, że strony postępowania ponoszą koszty we własnym zakresie. Co to oznacza? Oznacza to, że kosztem naszej Klientki był znaczek, koperta i koszt kartki papieru na który nadrukowała treść sprzeciwu od nakazu zapłaty. Na pewno sąd nie obciążył ją kosztami sądowymi za EPU.

Klientka zdawała sobie sprawę z tego, że wierzyciel na 100% odda sprawę do Sądu Rejonowego właściwego dla jej miejsca zamieszkania i tak się właśnie stało.

Skuteczne firmy oddłużeniowe

Skuteczne firmy oddłużeniowe

Kolejnym krokiem ze strony wierzyciela był Sąd I Instancji. Klientka oczywiście dociekliwa i zainteresowana tematem utworzyła profil na Portalu Informacyjnym Sądu. Znów skorzystała z podpowiedzi dostępnej na naszej stronie Portal Dłużnika i przystępnej instrukcji jak założyć konto na Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. W tym miejscu jednak należy napisać o jednej istotnej rzeczy. Niezależnie, czy Klient naszej Kancelarii Oddłużeniowej posiada konto w E-sądzie i Portalu Informacyjnym, to za każdym razem sąd i tak doręczy stronie pozwanej korespondencję w formie papierowej. Warunek jest jednak jeden, Sąd musi posiadać prawidłowy adres zamieszkania strony pozwanej i dlatego warto kontrolować, to co się dzieje w sądach.

W momencie, kiedy Pani Agata odebrała sądowy nakaz zapłaty z sądu rejonowego szybko zadzwoniła do nas i poinformowała, że ma już w posiadaniu cudowną kopertę, w której znajduje się wszystko, co dotyczy danego długu. Koperta była bardzo gruba, także sporo dokumentacji. Przesłała do nas skan wszystkich dokumentów, choć tutaj pragniemy podkreślić, że nie wszystkie skuteczne firmy oddłużeniowe działają zdalnie. Nasza Kancelaria działa na terenie całego kraju i to jest jej duży atut, także nie ma dla nas znaczenia gdzie mieszkają nasi Klienci.

Po otrzymaniu wszystkich wymaganych od Klientki dokumentów zaczęliśmy działać. Działanie polegało na złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty do Sądu Rejonowego, z którego otrzymała dany nakaz. Po pewnym czasie okazało się, że Sąd oddalił powództwo w całości. Wygraliśmy sprawę. Klientka bardzo była zadowolona z naszych usług. Wiedzieliśmy również, że wszystkie jej pozostałe sprawy też będziemy mieć pod opieką... Od parabanków do banków włącznie.

Zapamiętaj, że skuteczne firmy oddłużeniowe wiedzą jak Cię obronić przed roszczeniami skierowanymi do sądu rejonowego!

Skutecznie pomagamy zadłużonym

Skuteczne firmy oddłużeniowe

Skuteczne firmy oddłużeniowe są po to, żeby Klientom pomagać. Jako najlepsza Kancelaria możemy śmiało powiedzieć, że sprawy Klientki prowadzimy do tej pory z sukcesem. Wierzyciele przegrywają sprawy. Są też tacy, którzy wnoszą o wydanie uzasadnienia wyroku i na jego podstawie, albo zdecydują się na wniesienie apelacji, albo odpuszczą, bo nie będzie im się to opłacać.

Pamiętajcie, że dla nas najważniejsza jest wygrana sprawa i przede wszystkim satysfakcja Klientów. Jak widać na załączonym obrazku wszystko jest możliwe. Zatem, jeśli macie długi, sprawy w sądach, potrzebujecie sprawdzonej pomocy i szukacie odpowiedniego miejsca z odpowiednimi ludźmi, skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Gwarantujemy, że są na tym łez padole skuteczne firmy oddłużeniowe.

Przykład Klientki i jej historii pokazuje, że nasza Kancelaria Oddłużeniowa absolutnie nie śpi, tylko działa na maksymalnych obrotach. Nie warto się poddawać i z pewnością Klientka powie Wam to samo:

Walczcie, bo macie jedno życie. Owszem, proces oddłużania bywa stresujący, ale skoro ja dałam radę, to Wy również. Weźcie wreszcie sprawy w swoje ręce i nie pozwólcie wierzycielom rządzić Waszym życiem. Pokażcie im, kto tu rządzi. Teraz przyszedł z pewnością czas na pozostałe moje sprawy, ale wiem, że jestem w najlepszych rękach. Firmy zajmujące się oddłużaniem nie wszystkie są godne zaufania, ale ta Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi w 100%. Ja już wychodzę na prostą powoli a WY?” Agata E.


Uprawomocnienie orzeczenia sądu w sprawie Efficenter

Uprawomocnienie orzeczenia sądu to termin, który może wywoływać grozę i obawy u wielu osób. Jednakże, dzięki działalności Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego, walka z zadłużeniem stała się łatwiejsza i bardziej znośna niż kiedykolwiek…

Skuteczne oddłużanie chwilówek

Pamiętaj, że prawomocny nakaz zapłaty opatrzony klauzulą wykonalności, pozwoli wierzycielowi skierować sprawę do egzekucji komorniczej. Bezsprzecznie skuteczne oddłużanie chwilówek prowadzone przez zespół Portal Dłużnika, pozwala uniknąć takiego scenariusza. Dlatego też, kiedy Pani…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne firmy oddłużeniowe

Inna wygrana sprawa z Opus Collection:

Skuteczne firmy oddłużeniowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget