Uprawomocnienie orzeczenia sądu w sprawie Efficenter

4 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Uprawomocnienie orzeczenia sądu to termin, który może wywoływać grozę i obawy u wielu osób. Jednakże, dzięki działalności Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego, walka z zadłużeniem stała się łatwiejsza i bardziej znośna niż kiedykolwiek wcześniej!

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.906,15 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest jedną z najbardziej renomowanych firm w Polsce, specjalizującą się w pomocy dla osób zadłużonych. Jej działania oparte są na szerokich doświadczeniach, wiedzy oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta. I to właśnie sprawia, że korzystając z naszej pomocy, możesz być pewien, że staniemy na wysokości zadania i dobierzemy takie narzędzia oddłużeniowe, które przyniosą Ci wymierną korzyść.

uprawomocnienie orzeczenia sądu

Przejdźmy teraz do meritum sprawy - co to właściwie jest uprawomocnienie orzeczenia sądu? To moment, gdy orzeczenie zapadłe w sprawie staje się wiążące i wykonalne. Jednakże, w praktyce uprawomocnienie orzeczenia sądu bywa dość czasochłonna.

Dlatego tak ważne jest wsparcie specjalistów z Kancelarii Oddłużeniowej znających się na rzeczy. Nasza szeroka wiedza na temat oddłużania i w ogóle, dotycząca prowadzenie spraw oddłużeniowych oraz indywidualne podejście do każdej sprawy sprawiają, że klient może spać spokojnie. Nasi pracownicy i współpracownicy zawsze dokładnie zapoznają się z dokumentacją sprawy, analizują możliwości i starannie przygotowują klienta na każdy etap procesu. Warto podkreśli, że każdy Klient ma przypisanego "Opiekuna", który odpowie na każde pytanie i wyjaśni zawiłości procesu oddłużania.

Ważne jest również pamiętać, że decyzje sądu nie zawsze są korzystne dla dłużnika. Często zdarza się, że zadłużony musi uiścić wysoką kwotę, która wydaje się niemożliwa do zdobycia. W takiej sytuacji także niezastąpione jest wsparcie naszej Kancelarii. Okazuje się bowiem, że nawet orzeczenie zasądzające zazwyczaj nie kończy sprawy i można jeszcze znaleźć rozwiązania, które uratuję sytuację np. negocjacje lub subrogacja.

Co wyróżnia Kancelarię Oddłużeniową spośród innych firm oddłużeniowych?

Przede wszystkim, zaangażowanie i oddanie włożone w każdą sprawę. Klienci Kancelarii zawsze mają pewność, że ich interes jest priorytetem. Kancelaria Oddłużeniowa działa również w sposób transparentny i uczciwy, aby klient mógł mieć pełną kontrolę i zaufanie do prowadzonej sprawy.

Działania Kancelarii są skuteczne i opierają się na ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Jako nieliczny na tym rynku dobieramy takie narzędzia, żeby wyprowadzić Klienta na prostą: bronimy w sądach przed nienależnymi roszczeniami, negocjujemy ugody i korzystne warunki spłaty długów, w przypadkach beznadziejnych przeprowadzamy upadłość konsumencką, a gdy trzeba odzyskujemy nienależnie wpłacone przez Klientów pieniądze. Warto zaznaczyć, że zdarza nam się spłacać zobowiązania Klientów, chodzi o tzw. umowę subrogacji, czyli umowę wstąpienia w prawa zaspokojonego wierzyciela, gdy podmiot finansowy nie chce porozumieć się co do ugody, a naszemu Klientowi grozi komornik. Dzięki temu, zadłużeni klienci mogą spodziewać się jak najlepszych rezultatów.

Uprawomocnienie orzeczenia sądu w sprawie Efficenter

Pracownicy Kancelarii oferują kompleksowe doradztwo finansowe i prawne. W razie potrzeby, klient może liczyć na wsparcie profesjonalistów w planowaniu budżetu, obrony w sądzie oraz rozwiązywaniu wszelkich problemów finansowych.

Wielu klientów Kancelarii już doświadczyło korzyści płynących z naszych usług. To nie tylko zwycięstwo w walce z zadłużeniem, ale również spokój i pewność jutra.

Zapomnij o stresie związanym z uprawomocnieniem wyroku! Wybierz naszą Kancelarię Oddłużeniową, która pomoże Ci odzyskać wolność finansową i cieszyć się życiem bez długów. Niezwłocznie skontaktuj się z nami i daj sobie szansę na nowy początek.

Kontakt to pierwszy krok

uprawomocnienie orzeczenia sądu

Kolejny Klient wykonał swój pierwszy krok w kierunku oddłużania. Skontaktował się z nami i podjął decyzję, że to właśnie nasza Kancelaria Oddłużeniowa ma mu pomóc wyjść z zadłużenia. Przekazał nam dokumentację i sądowy nakaz zapłaty, który odebrał 2 dni wcześniej. Na sprzeciw mamy tylko 14 dni od dnia odebrania nakazu zapłaty. Powiedzieliśmy śmiało, że podejmujemy się poprowadzenia sprawy i będziemy walczyć w sądzie najlepiej, jak tylko potrafimy.

Po pewnym czasie Sąd I Instancji wydał wyrok. Okazało się, że wyrok był na naszą korzyść i korzyść Klienta. Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości. Takie wyroki to zarówno my, jak i nasi Klienci lubimy.

Pamiętajcie, że trzeba pilnować spraw związanych z długami. Czas jest tutaj najważniejszy. Aby nie nastąpiło uprawomocnienie orzeczenia sądu trzeba się bronić w odpowiednim czasie z odpowiednimi ludźmi na pokładzie.

Broń się i nie daj się długom! Stać Cię na to!


Droga pożyczka Provident w sądzie

Droga pożyczka Provident to kolejna cudowna pożyczka, która z pewnością da Ci się we znaki w momencie, kiedy przestaniesz ją spłacać. Droga pożyczka Provident to nic dobrego. Doprowadzi Cię do bankructwa. Powód: Provident Polska…

Możesz ogłosić upadłość konsumencką

I Ty możesz ogłosić upadłość konsumencką. Dlatego osoba, która stała się niewypłacalna, też ma wyjście z tej trudnej sytuacji. Oczywiście taka forma oddłużania jest tą, po którą w naszej kancelarii sięgamy w…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uprawomocnienie orzeczenia sądu

Uprawomocnienie orzeczenia sądu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget