Skuteczne oddłużanie chwilówek

Pamiętaj, że prawomocny nakaz zapłaty opatrzony klauzulą wykonalności, pozwoli wierzycielowi skierować sprawę do egzekucji komorniczej. Bezsprzecznie skuteczne oddłużanie chwilówek prowadzone przez zespół Portal Dłużnika, pozwala uniknąć takiego scenariusza. Dlatego też, kiedy Pani Dagmarze został doręczony nakaz zapłaty, postanowiła, nie zasypywać gruszek w popiele. Wyjęła wszystkie dokumenty z koperty, zeskanowała i przesłała na nasz adres pomoc@portal-dluznika.pl, prosząc o analizę sprawy. Oczywiście bardzo dokładnie przyjrzeliśmy się temu, co napisała w pozwie Prokura. Istotnie dochodzono od pozwanej zapłaty 9.093,07 zł, ale czy te pieniądze rzeczywiście były należne pozywającemu? W wyniku przeprowadzonej analizy, wyłonił się inny obraz tej sprawy. Bezsprzecznie w naszej ocenie Klientka nie była nic dłużna i postanowiliśmy to wykazać, wnosząc do sądu rejonowego sprzeciw od nakazu zapłaty. W rezultacie sędzia oddalił w całości powództwo Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 9.093,07 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Nasza kancelaria prawna Portal Dłużnika to skuteczne oddłużanie chwilówek

Notorycznie windykowanych straszy się komornikiem. Z pewnością to dobry sposób, ponieważ, aby przerazić windykowanego. Ponieważ nikt nie chce, aby w jego sprawie toczyła się egzekucja, często idą na niekorzystne ugody, albo zaciągają kolejną pożyczkę. Istotnie działania komornika wiążą się z wieloma niedogodnościami i tym, że inni dowiedzą się o posiadanych długach. Dlatego właśnie tak często ten aspekt wykorzystywany jest w rozmowach z zadłużonymi. W rezultacie wielu ulega presji i zamiast skonsultować się ze specjalistami w oddłużaniu, idąc w kolejne długi. Istotnie jedynym lekarstwem, które może zapobiec takiej sytuacji, jest nasza pomoc i oferowane przez nas skuteczne oddłużanie chwilówek. Niewątpliwie nasi eksperci w oddłużaniu sprawią, że wyjście z długów stanie się faktem.

Wygrywamy z Prokura spór o zapłatę

W prezentowanej dzisiaj sprawie, fundusz sekurytyzacyjny nie wniesie wniosku o nadanie klauzuli wykonalności. Oczywiście wydany nakaz zapłaty po wniesionym sprzeciwie, stracił swoją moc sprawczą. W wyniku podjętych działań powództwo Prokura upadło w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Skuteczne oddłużanie chwilówek