Fachowe oddłużanie osób prywatnych w Portal Dłużnika

W Internecie konsumenci bez najmniejszych problemów znajdują pożyczki, które są udzielane nawet tym bez zdolności kredytowej. W wyniku takiego finansowania Pani Marzena wpadła w naprawdę duże długi. Istotnie jedna z firm pozabankowych udzieliła jej pożyczki na bardzo wysoką kwotę. Oczywiście kobieta nie dała rady spłacić jej zgodnie z zapisami zawartymi w umowie. Z pewnością po tym, jak niezamknięte zobowiązanie nabył fundusz sekurytyzacyjny Prokura, sprawa nabrała tempa. Nasz Klientka została pozwana o zapłatę 31.198,51 zł. Przede wszystkim po odebraniu nakazu zapłaty, pozwana od razu skontaktowała się z naszą kancelarią. Niewątpliwie prowadzone w Portalu Dłużnika, fachowe oddłużanie osób prywatnych, zagwarantowało Klientce sukces. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 31.198,51 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Fachowe oddłużanie osób prywatnych w naszej kancelarii w Łodzi pozwala zapomnieć o długach

Nie podlega dyskusji, że dłużnik chcąc wyjść z długów, musi wykazać się inicjatywą i wolą walki. Bezsprzecznie bez tego nie ma, co marzyć o tym, że długi zostawi daleko za sobą. Bez wątpienia bierność nie jest dobrym wyjściem i powoduje tylko narastanie problemu. Bezsprzecznie także fachowe oddłużanie osób prywatnych prowadzone w naszej kancelarii okazuje, że można uporać się z zadłużeniem. Oczywiście nikt nie obieca, że powrót do równowagi finansowej będzie usłany różami, ale wszystkie wyrzeczenie zwrócą się z nawiązką. Ponieważ nic nie zastąpi spokoju, warto walczyć o swoje życie wolne od długów. Dlatego zachęcamy wszystkich borykających się z tym problemem, aby nie czekali do chwili, kiedy jedynym rozwiązaniem będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Im prędzej zaczniesz oddłużanie z zespołem ekspertów z Portalu Dłużnika, tym szybciej znowu zaczniesz cieszyć się życiem.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Prokura

Naprawdę radość naszej Klientki jest ogromna, po tym jak sąd oddalił powództwo Prokura. Istotnie ponownie udowodniliśmy, że pomoc naszych ekspertów jest niezastąpiona.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fachowe oddłużanie osób prywatnych

Inna ostatnio wygrana spraw z Prokura:

Fachowe oddłużanie osób prywatnych