Skuteczne i profesjonalne oddłużanie

Pożyczka na spłatę pożyczki? Istotnie Pan Aleksander właśnie w ten sposób próbował sobie poradzić z rosnącym zadłużeniem. Niewątpliwie takie działania nie mogły przynieść nic dobrego. Z pewnością dopiero skuteczne i profesjonalne oddłużanie w naszej kancelarii Portal Dłużnika, pokazało mu jak należy działać. Bez wątpienia wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze, kiedy został naszym Klientem i przekazał swoje sprawy. Ponieważ reprezentowaliśmy mężczyznę w sporze z powództwa Smart AI, nie musiał się martwić, że coś zostanie zrobione nie tak jak powinno. W związku z tym, zanim wnieśliśmy sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, przeanalizowaliśmy dokumenty prezentowanej sprawy. Oczywiście potem należało czekać na wyrok. A ten jest jak najbardziej korzystny, ponieważ sąd oddalił całe powództwo Smart AI.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 3.360,81 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie w naszej kancelarii, dedykowane jest tym, którzy wpadli w długi

Najczęściej, kiedy dosłownie długi postawią zadłużonego pod ścianą, wówczas zaczyna myśleć, co zrobić z tą sytuacją. Istotnie szkoda, że do większość konsumentów tak późno dociera fakt, że naprawdę mają problem. Bez wątpienia czas odgrywa tutaj duże znaczenie, ponieważ im szybciej zacznie się działania, tym zadłużenie będzie mniejsze. Jednak w tym wszystkim i tak pocieszający jest fakt, że tak wielu zaczyna bronić się przed pozwami o zapłatę. W związku z tym, zwracając się do nas po pomoc prawną, dają sobie szansę na wyjście z długów. Bezsprzecznie skuteczne i profesjonalne oddłużanie w naszej kancelarii Portal Dłużnika, dedykowane jest wszystkim tym, którzy mają problemy finansowe. Dlatego nie czekaj, aż Twój dług bardzo urośnie, tylko działaj, kiedy zaczynają pojawiać się trudności ze spłatą zaciągniętych zobowiązań.

Wygrywamy proces o zapłatę z powództwa Smart AI

Wygrywamy dla naszego Klienta kolejny proces. Istotnie tym razem to Smart AI dochodziło od Pana Aleksandra zapłaty. W rezultacie wygrywamy ten spór, co potwierdza wyrok zamieszczony poniżej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Smart AI:

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie