• Home
  • Aktualności
  • Profesjonalna pomoc przy oddłużaniu w kancelarii Portal Dłużnika

Profesjonalna pomoc przy oddłużaniu w kancelarii Portal Dłużnika

Kiedy pozywani o zapłatę odbierają sądowe nakazy zapłaty, widnieją na nich kwoty, które nijak mają się do rzeczywistości. Oczywiście nie twierdzimy, że wszystkie powództwa są niezasadne, ale w przypadku prezentowanej dzisiaj sprawy, tak właśnie było. Istotnie Smart AI pozwało Pana Miłosza o zapłatę 8.016,00 zł, ale w naszej ocenie ten dług nie istniał. Profesjonalna pomoc przy oddłużaniu, okazała się nie do przecenienia. Przede wszystkim umiemy czytać pozwy wnoszone do sądów i wiemy, czego w nich brakuje lub, co nie jest zgodne z prawdą. Niewątpliwie tę umiejętność opanowaliśmy do perfekcji i nic się przed nami nie ukryje. W związku z tym i tym razem, znaleźliśmy wiele nieprawidłowości, które pozwoliły na podważenie zasadności tego powództwa. W rezultacie sąd oddalił w całości roszczenie Smart AI.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 8.016,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Profesjonalna pomoc przy oddłużaniu udzielana przez naszych mecenasów, pomoże wyjść z długów

Zapamiętaj, że pierwszym krokiem do oddłużania jest kontakt z kancelarią, która specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Bezsprzecznie profesjonalna pomoc przy oddłużaniu udzielana przez mecenasów z Portalu Dłużnika, wyprowadziła z finansowych opresji wielu Polaków. Z pewnością możesz zwrócić się do nas z każdą sprawą, która dotyczy długów. Podczas gdy większość zadłużonych kontaktuje się z nami po odebraniu nakazu zapłaty, Ty możesz zrobić to wcześniej. Istotnie otrzymasz wiele cennych wskazówek, które pomogą uniknąć popełniania dalszych błędów. Przede wszystkim powiemy Ci jak postępować z windykacją, żeby przez nieuwagę nie uznać istnienia długu. W związki z tym, czekamy na telefon lub mail od Ciebie, Jesteśmy gotowi do działania.

Wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty i wygrywamy sprawę o zapłatę ze Smart AI

Broniąc naszego Klienta, skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia Smart AI. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd wydał wyrok oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalna pomoc przy oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Smart AI:

Profesjonalna pomoc przy oddłużaniu