Pętla zadłużenia i oddłużanie z chwilówek jest możliwe

Pożyczki, które zaciągał Pan Dominik, ściągnęły na niego naprawdę poważne kłopoty. Istotnie mężczyzna myślał, że nikt nie będzie w stanie mu pomoc. Oczywiście wszystko uległo zmianie, kiedy zadzwonił do naszej kancelarii Portal Dłużnika. Bez wątpienia pętla zadłużenia i oddłużanie z chwilówek jest tym, w czym się specjalizujemy i mamy w tym zakresie wiele sukcesów. Przede wszystkim przekazał nam wszystkie swoje sprawy i to już my zastanawialiśmy się, jakie działania podejmiemy w każdej z nich. Z pewnością w tej prezentowanej dzisiaj, gdzie powodem było Recoverso, jedynym sensownym rozwiązaniem była obrona procesowa. Sąd wydał i doręczył pozwanemu nakaz zapłaty, więc jedynie ta droga mogła doprowadzić do sukcesu. W rezultacie skutecznie obroniliśmy Klienta przed pozwem Recoverso.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 3.545,31 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pętla zadłużenia i oddłużanie z chwilówek

Na szczęście zdecydowana większość tych, którzy wyszli z długów, uczą się ma swoich błędach. Niewątpliwie wyciągają wnioski z popełnionych błędów i w przyszłości unikają postępowania, które wpędziło ich w długi. Z pewnością także to, czego się nauczyli także od nas, pomaga im w planowaniu swoich wydatków i zarządzaniu budżetem. Dowiedzieli się, że pętla zadłużenia i oddłużanie z chwilówek jest jak najbardziej możliwe z pomocą naszych specjalistów. W wyniku podejmowanych przez nas czynności prawnych, możliwe jest skuteczne wyjście z długów. W związku z tym, zachęcamy wszystkich do korzystania z pomocy profesjonalistów w oddłużaniu, ponieważ tylko oni zapewnią Państwu sukces. Bez wątpienia wsparcie naszego zespołu ekspertów, pozwoliło dziesiątkom tysięcy Polaków rozpocząć życie wolne od długów.

Skutecznie bronimy Klienta przed pozwem Recoverso RMC OU

Dzięki przemyślanej i skutecznej obronie, wywalczyliśmy dla Klienta wyrok oddalający w całości powództwo Recoverso. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sędzia oddalił w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla zadłużenia i oddłużanie z chwilówek