• Home
  • Aktualności
  • Pożyczka bez zdolności kredytowej online nie jest dobrym wyborem

Pożyczka bez zdolności kredytowej online nie jest dobrym wyborem

Ultimo Portfolio Investment to spółka, która jest bardzo aktywna na rynku obrotu wierzytelnościami. Przede wszystkim skupuje duże pakiety najróżniejszych długów i potem dochodzi ich zapłaty. Pani Jagoda skorzystała z kilku finansowań przez Internet i wpadła w długi. Z pewnością także i w jej przypadku pożyczka bez zdolności kredytowej online nie była dobrym wyborem. Wspomniane zobowiązania nie zostały zamknięte i właśnie jedno z nich, trafiło do Ultimo. Istotnie na początku wierzyciel wtórny prowadził działania windykacyjne, ale nie otrzymał pieniędzy. W związku z tym, wniósł pozew do sądu i uzyskał nakaz zapłaty, gdzie pretensja główna wynosiła 6.267,00 zł. Ponieważ sądy doręczył pozwanej nakaz zapłaty, ta zwrócił się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu. Oczywiście podjęliśmy się obrony i wygraliśmy tę sprawę. Sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.267,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka bez zdolności kredytowej online, to najgorszy z możliwych wyborów

Firmy pożyczkowe kuszą konsumentów, aby Ci korzystali z ich ofert. Niewątpliwie chwytliwe hasła marketingowe sprawiają, że wielu tej pokusie ulega. Jednak zapominają, że tak zwaną „pożyczkę za darmo” trzeba będzie spłacić i to najczęściej po 30 dniach. Ponieważ pieniądze nie spadają z nieba, najczęściej brakuje środków, aby uregulować zaciągnięte zobowiązanie. Istotnie wówczas najczęściej sięgają po kolejną, aby móc wywiązać się z umowy. Z pewnością właśnie tak zaczyna rozkręcać się pętla długów, która doprowadza do niewypłacalności. Dlatego każda pożyczka bez zdolności kredytowej online niesie ze sobą ogromne ryzyko, że po prostu wpadniemy w długi. W związku z tym najbezpieczniej dla nas, kiedy zrezygnujemy z tego typu finansowań. A jeżeli nie unikniemy zadłużenia, Portal Dłużnika służy Państwu specjalistyczną pomocą prawną.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa w sądzie proces o zapłatę

Reprezentujemy Klientkę w sporze z Ultimo Portfolio Investment i skutecznie oddłużamy ją procesowo. Istotnie sąd wydaje wyrok oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka bez zdolności kredytowej online

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Pożyczka bez zdolności kredytowej online