Pożyczka bez zdolności kredytowej online nie jest dobrym wyborem

Ultimo Portfolio Investment to spółka, która jest bardzo aktywna na rynku obrotu wierzytelnościami. Przede wszystkim skupuje duże pakiety najróżniejszych długów i potem dochodzi ich zapłaty. Pani Jagoda skorzystała z kilku finansowań przez Internet i wpadła w długi. Z pewnością także i w jej przypadku pożyczka bez zdolności kredytowej online nie była dobrym wyborem. Wspomniane zobowiązania nie zostały zamknięte i właśnie jedno z nich, trafiło do Ultimo. Istotnie na początku wierzyciel wtórny prowadził działania windykacyjne, ale nie otrzymał pieniędzy. W związku z tym, wniósł pozew do sądu i uzyskał nakaz zapłaty, gdzie pretensja główna wynosiła 6.267,00 zł. Ponieważ sądy doręczył pozwanej nakaz zapłaty, ta zwrócił się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu. Oczywiście podjęliśmy się obrony i wygraliśmy tę sprawę. Sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.267,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka bez zdolności kredytowej online, to najgorszy z możliwych wyborów

Firmy pożyczkowe kuszą konsumentów, aby Ci korzystali z ich ofert. Niewątpliwie chwytliwe hasła marketingowe sprawiają, że wielu tej pokusie ulega. Jednak zapominają, że tak zwaną „pożyczkę za darmo” trzeba będzie spłacić i to najczęściej po 30 dniach. Ponieważ pieniądze nie spadają z nieba, najczęściej brakuje środków, aby uregulować zaciągnięte zobowiązanie. Istotnie wówczas najczęściej sięgają po kolejną, aby móc wywiązać się z umowy. Z pewnością właśnie tak zaczyna rozkręcać się pętla długów, która doprowadza do niewypłacalności. Dlatego każda pożyczka bez zdolności kredytowej online niesie ze sobą ogromne ryzyko, że po prostu wpadniemy w długi. W związku z tym najbezpieczniej dla nas, kiedy zrezygnujemy z tego typu finansowań. A jeżeli nie unikniemy zadłużenia, Portal Dłużnika służy Państwu specjalistyczną pomocą prawną.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa w sądzie proces o zapłatę

Reprezentujemy Klientkę w sporze z Ultimo Portfolio Investment i skutecznie oddłużamy ją procesowo. Istotnie sąd wydaje wyrok oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka bez zdolności kredytowej online

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Pożyczka bez zdolności kredytowej online

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy