Oddłużanie w Łodzi dla wszystkich

Portal Dłużnika to skuteczne oddłużanie w Łodzi dla wszystkich tych, którzy nie radzą sobie ze splata zaciągniętych zobowiązań. Istotnie pozwana przez Prokura, znalazła w naszej kancelarii prawnej pomoc nie tylko w sprawie, którą dzisiaj prezentujemy. Z pewnością Pani Magdalena zostanie z nami na dłużej, ponieważ ma dużo niezamkniętych zobowiązań. W związku z tym, nie marnujemy czasu i działamy tam, gdzie jest to potrzebne. Niewątpliwie powództwo Prokura budziło wiele zastrzeżeń. Chociaż został wydany i doręczony nakaz zapłaty, my wiedzieliśmy, że możemy skutecznie zadziałać na rzecz Klientki. Bez wątpienia wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu, miał mocne podstawy, a każdy podniesiony argument, otrzymał merytoryczną argumentację. W rezultacie sąd uwzględnił nasze stanowisko w całości i oddalił powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 2.780,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie w Łodzi dla wszystkich potrzebujących pomocy prawnej

Irytuje nas opinia, że osoby, które wpadły w długi, za wszelka ceną chcą unikać spłaty. Oczywiście są i takie osoby, ale w większości przypadków to właśnie firmy pożyczkowe przyczyniają się do powstania zadłużenia. Z pewnością zapytacie Państwo jak to jest możliwe, bo przecież to sam konsument wnioskuje o pożyczkę. Istotnie tak jest, ale to firmy pozabankowe wiedząc, że nie ma on zdolności kredytowej, udzielają finansowania. Niewątpliwie postępując w ten sposób, świadomie zadłużają osobę, która już znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Dlatego też sięganie po pożyczki z sektora pozabankowego, obarczone jest ogromnym ryzykiem przede wszystkim dla pożyczkobiorcy. Bez wątpienia, kiedy wpadniecie w długi, możecie skorzystać z naszej pomocy prawnej. Skuteczne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią, dedykowane jest wszystkim tym, którzy nie radzą sobie z regulowaniem zaciągniętych zobowiązań.

Prokura przegrywa w sądzie z Klientką Portalu Dłużnika

Pomogliśmy pozwanej przez Prokura, w obronie przed podniesionym powództwem. Oczywiście sprzeciw od nakazu zapłaty, wniesiony przez naszego mecenasa, zrobił dobrą robotę. Powództwo Prokura upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w Łodzi dla wszystkich

Oddłużanie w Łodzi dla wszystkich