• Home
  • Aktualności
  • Kredyt oddłużeniowy czy pożyczka bez zdolności kredytowej?

Kredyt oddłużeniowy czy pożyczka bez zdolności kredytowej?

Kiedy Pan Marcin zaczął mieć trudności ze spłatą posiadanych zobowiązań, zastanawiał się co będzie lepsze, kredyt oddłużeniowy czy pożyczka bez zdolności kredytowej. Oczywiście bank odrzucił wniosek, ponieważ w BIK widniały liczne negatywne wpisy. W związku z tym, zdecydował się na finansowanie w firmie pożyczkowej. Z pewnością nie poprawił swojej sytuacji, tylko zwiększył zadłużenie. W rezultacie wierzyciele zaczęli wnosić do sądu pozwy o zapłatę. Jednym z nich była spółka Ultimo Portfolio Investment, która dochodziła procesowo 4.000,00 zł. Ponieważ pozwany został Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej, mógł liczyć na specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kredyt oddłużeniowy czy pożyczka bez zdolności kredytowej? Nie działaj pochopnie

Kiedy wysokość zadłużenia przekracza nasze możliwości finansowe, zaczynamy szukać rozwiązania na własną rękę. Niewątpliwie wielu z nas zastanawia się nad dodatkową gotówką. Z pewnością pojawia się pytanie, co wybrać? Kredyt oddłużeniowy czy pożyczka bez zdolności? Bez wątpienia konsolidacja długów w banku mogłaby okazać się lepszym rozwiązaniem, ale najczęściej bank po prostu odrzuca wniosek konsumenta. Istotnie negatywne wpisy powstałe w wyniku zaległości w spłacie, czynią nas niewiarygodnymi Klientami. W związku z tym, liczni sięgają po pożyczkę pozabankową bez zdolności kredytowej i wpędzają się w jeszcze większe długi. Dlatego nieustannie będziemy podkreślali, ze zanim ponownie się zadłużysz, skonsultuj się z naszymi ekspertami w oddłużaniu. My wiemy jak radzić sobie z długami i w przemyślany sposób, pokierujemy Twoim oddłużaniem.

Skuteczna obrona w sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment

Jak mamy być szczerzy, to rozstrzygniecie spory z Ultimo Portfolio Investment, wcale nas nie zaskoczyło. Istotnie wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty, byliśmy pewni sukcesu. I tak się stało, ponieważ sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt oddłużeniowy czy pożyczka

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Kredyt oddłużeniowy czy pożyczka