• Home
  • Aktualności
  • Dobry prawnik od długów pomoże uporać się z zadłużeniem

Dobry prawnik od długów pomoże uporać się z zadłużeniem

Kiedy pozywani o zapłatę odbierają sądowe nakazy zapłaty, widnieją na nich kwoty, które mają zapłacić powodowi. Istotnie bardzo często wskazane tam sumy, nie są należne i trzeba podważyć zasadność takiego powództwa. Oczywiście dobry prawnik od długów pomoże wszystko wyjaśnić, tak jak to zrobił mecenas  z naszej kancelarii Portal Dłużnika, który pomógł pozwanej przez Svea Ekonomii Cyprus. W związku z tym, najpierw przeanalizował dokumenty sprawy i zajął stanowisko, wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty. Bez wątpienia wiedział, co robi, ponieważ oddłużanie procesowe jest tym, w czym się specjalizuje. Chociaż Svea Ekonomi Cyprus nie chciała pogodzić się z przegraną w sądzie rejonowym, my wiedzieliśmy, że wniesiona apelacja, okaże się nieskuteczna. Rzeczywiście pozywający zaskarżył niekorzystny dla siebie wyrok, ale my także walczyliśmy dalej. W rezultacie apelacja została oddalona i nasza Klientka wygrała ten spór.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 1.863,91 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Sąd II instancji oddala apelację Svea, powództwo zostaje oddalone, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pamiętaj, że tylko dobry prawnik od długów pomoże Ci, wyjść ze spirali zadłużenia

Kiedy chcesz zacząć oddłużanie, koniecznie musisz ustalić ile właściwie wynosi Twoje zadłużenie. Niewątpliwie jest to pierwsza czynność, którą powinna wykonać osoba, która naprawdę chce wyjść z długów. Bezsprzecznie także dobry prawnik od długów pomoże przejść przez ten cały proces, reprezentując zadłużoną osobę w sądzie czy podczas negocjacji z wierzycielami. Przede wszystkim należy skontaktować się z naszą kancelarią oddłużeniową i przedstawić swój problem. Oczywiście rozmowa z Klientem ma ogromne znaczenie i inicjuje nasze działania. Potem musimy zapoznać się z dokumentami sprawy i ustalić plan, według którego będziemy pracowali. Z pewnością możemy Ci pomóc wyjść z długów.

Powództwo Svea Ekonomi Cyprus upada w sądzie

Kiedy przeanalizowaliśmy dokumenty w sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, wiedzieliśmy, że możemy osiągnąć sukces. Istotnie nie pomyliliśmy się w ocenie sytuacji i finalnie wygraliśmy spór w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry prawnik od długów pomoże

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea Ekonomi Cyprus:

Dobry prawnik od długów pomoże