Wyspecjalizowana pomoc prawna przy oddłużaniu

Zapamiętaj, że kiedy zostałeś pozwany i sąd wydał nakaz zapłaty, nie oznacza, że nie masz już szansy na to, aby się obronić. Bezsprzecznie dzisiejsza sprawa pokazuje, ze pożywający bardzo często dochodzą zapłaty niezasadnych długów. Z pewnością Eques Debitum liczył, że Pani Justyna nie podejmie obrony i jego stanowisko wystarczy, aby otrzymać od niej tylko z samej pretensji głównej 4.948,00 zł. Oczywiście fakt, że pozwana nawiązała z nami współpracę, zaważył na wszystkim. Istotnie nasza wyspecjalizowana pomoc prawna przy oddłużaniu procesowym w tej sprawie, okazała się bezcenna. Przede wszystkim wnosząc sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, podnieśliśmy szereg merytorycznie uzasadnionych argumentów, które zadecydowały o rozstrzygnięciu tego sporu. W rezultacie sędzia uznał nasze stanowisko za słuszne i oddalił w całości powództwo Eques Debitum.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 4.948,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to wyspecjalizowana pomoc prawna przy oddłużaniu

Nie wierz we wszystko, o czym mówi Ci windykacja. Niewątpliwie jej zadanie polega na tym, aby za wszelką ceną zmusić zadłużoną osobą do zapłaty długu, który często nie istniej. W związku z tym,  zanim wdasz się w dyskusje z windykatorem i będziesz chciał podpisać ugodę, skonsultuj się z naszymi ekspertami. Bez wątpienia Portal Dłużnika to wyspecjalizowana pomoc prawna przy oddłużaniu, która zna się na wszystkim, co ma związek z długami. Bezsprzecznie nie mają one przed nami żadnych sekretów i wiemy jak obnażyć najdrobniejsze niedoskonałości wnoszonych pozwów. Ponieważ siedzimy mocno w tym temacie od kilkunastu lat, skutecznie działamy w sprawach, które inni uznali za stracone. Dlatego nie zwlekaj i na początek skorzystaj z naszej konsultacji prawnej.

Wygrywamy w sądzie proces z Eques Debitum

Proszę zobaczyć jak nasz specjalista w oddłużaniu pomógł Pani Justynie w sprawie, gdzie powodem był Eques Debitum. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok, gdzie oddalił całe roszczenie fundusze sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyspecjalizowana pomoc prawna przy oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Eques Debitum:

Wyspecjalizowana pomoc prawna przy oddłużaniu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy