Oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią ma sens

Pani Eliza za wszelką cenę chciała ratować swój mały biznes. Niewątpliwie szukała najlepszego rozwiązania, jednak popełniła podstawowy błąd. Istotnie postawiła na pożyczki pozabankowe, co niestety ją zgubiło. Istotnie długi nieustannie rosły, a wierzyciele zaczęli wnosić do sądu pozwy o zapłatę.  Z pewnością oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią pozwala kobiecie na redukcję zadłużenia. Także to, o co walczyła, będzie mogło przetrwać, a ogłaszanie upadłości, nie będzie konieczne. W związku z tym, działamy na rzecz Klientki i reprezentujemy ją w kolejnym sporze o zapłatę. Tym razem naszym przeciwnikiem procesowym była firma windykacyjna Efficenter, która kupiła jedne z długów Pani Elizy. Przede wszystkim przed wniesieniem sprzeciwu od nakazu zapłaty, bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy dokumenty. W rezultacie wykazaliśmy niezasadność powództwa, a sąd wydał wyrok oddalający w całości roszczenie Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.072,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią pozwoli Ci wyjść z długów

Mamy pełną świadomość tego, ze są sytuacje, kiedy nie unikniemy zaciągnięcia kredytu. Istotnie duże inwestycje typu budowa domu, zakup mieszkania czy samochodu, otworzenie własnej działalności gospodarczej, wiążą się z dużymi pieniędzmi. Oczywiście wszystko jest dobrze, kiedy nasze dochody nie maleją i zachowujemy płynność finansową. Jednak nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć i mogą wydarzyć się różne rzeczy, które spowodują zmniejszenie dochodów. Ponieważ w takiej sytuacji wielu z nas wspomaga się finansowaniem zewnętrznym, należy uważać, aby nie przekroczyć granicy wypłacalności. Przede wszystkim w przypadku powstania długów, najbezpieczniejszy będzie szybki kontakt ze specjalistami z Portalu Dłużnika. Bez wątpienia oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią prawną, pozwoli na uporządkowanie sytuacji, czyli na wyjście z długów.

Sprawa z Efficenter zakończona wygraną

Spor o zapłatę z Efficenter, w którym reprezentowaliśmy naszą Klientkę, zakończył się wygraną. Istotnie przedstawiliśmy niepodważalne argumenty na niezasadność tego powództwa. Zapadła wyrok oddalający roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią