Oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią ma sens

Pani Eliza za wszelką cenę chciała ratować swój mały biznes. Niewątpliwie szukała najlepszego rozwiązania, jednak popełniła podstawowy błąd. Istotnie postawiła na pożyczki pozabankowe, co niestety ją zgubiło. Istotnie długi nieustannie rosły, a wierzyciele zaczęli wnosić do sądu pozwy o zapłatę.  Z pewnością oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią pozwala kobiecie na redukcję zadłużenia. Także to, o co walczyła, będzie mogło przetrwać, a ogłaszanie upadłości, nie będzie konieczne. W związku z tym, działamy na rzecz Klientki i reprezentujemy ją w kolejnym sporze o zapłatę. Tym razem naszym przeciwnikiem procesowym była firma windykacyjna Efficenter, która kupiła jedne z długów Pani Elizy. Przede wszystkim przed wniesieniem sprzeciwu od nakazu zapłaty, bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy dokumenty. W rezultacie wykazaliśmy niezasadność powództwa, a sąd wydał wyrok oddalający w całości roszczenie Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.072,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią pozwoli Ci wyjść z długów

Mamy pełną świadomość tego, ze są sytuacje, kiedy nie unikniemy zaciągnięcia kredytu. Istotnie duże inwestycje typu budowa domu, zakup mieszkania czy samochodu, otworzenie własnej działalności gospodarczej, wiążą się z dużymi pieniędzmi. Oczywiście wszystko jest dobrze, kiedy nasze dochody nie maleją i zachowujemy płynność finansową. Jednak nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć i mogą wydarzyć się różne rzeczy, które spowodują zmniejszenie dochodów. Ponieważ w takiej sytuacji wielu z nas wspomaga się finansowaniem zewnętrznym, należy uważać, aby nie przekroczyć granicy wypłacalności. Przede wszystkim w przypadku powstania długów, najbezpieczniejszy będzie szybki kontakt ze specjalistami z Portalu Dłużnika. Bez wątpienia oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią prawną, pozwoli na uporządkowanie sytuacji, czyli na wyjście z długów.

Sprawa z Efficenter zakończona wygraną

Spor o zapłatę z Efficenter, w którym reprezentowaliśmy naszą Klientkę, zakończył się wygraną. Istotnie przedstawiliśmy niepodważalne argumenty na niezasadność tego powództwa. Zapadła wyrok oddalający roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy